klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

polikistik overim yok, kilom 65 umarım sıkıntı çıkarmaz bana.
Merakla bekliycem sürecini cnm. Inş. Tuttuğu haberlerini verirsin bize, umut olur bu yolda:KK16:

inşllah cnm allahım dileyen herkese versin inşllh rabbimden diliyorum istiyorum inşallah.bu arada bende kist var ama gebelik için engel olmadığını söyledi doktor. Heycanlıyım çok

inşllah cnm allahım dileyen herkese versin inşllh rabbimden diliyorum istiyorum inşallah.bu arada bende kist var ama gebelik için engel olmadığını söyledi doktor. Heycanlıyım çok

ne güzel bir sevinç bende daha yolun başındayım arada sevinç oluyo ama kendimi frenliyorum, umutsuzluk olursa sonu diye..
inş, bu yolda hep beraber hamilelik haberlerini veririz birbirimize. :KK49::KK16:

ben ilk defa yaptırdım ya bugün 16. Gün oldu ne zaman gelicek bilmiyorum kesin şimde çok geç gelir tedaviye geç başlarım .

Elifim sen kendiliğinden hamile kalıcaksın gör bak yani tedavisiz :)

çatlatma iğnesinden sonra çok gecikme olmuyor tatlım bi kaç güne olursun inşallah sedam ya inşallah hiç umudum kalmadı artık

Kızlar elocan doktordan çıkmış doktor bişey yok demiş çok şükür sana üstün körü bakılmış demiş 9 tüp kan almışlar sonuçlar pazartesi öğleden sonra çıkıcakmış memnun kalmış doktordan

benim adım elif 29 yaşındayım canım 6 yıllık evliyim eşimde bi sorun yok çok şükür bende de hafif pko var geçen yıl hamile kaldım ama düşük oldu ramazanda tüp bebek yaptırdım ama tutmadı şimdi tedaviye ara verdim

cnm benim sıkma canını demekki hayırlı bir vakti vardır. rabimm yardım eder inş.
buarad memnun oldum.

ne güzel bir sevinç bende daha yolun başındayım arada sevinç oluyo ama kendimi frenliyorum, umutsuzluk olursa sonu diye..
Inş, bu yolda hep beraber hamilelik haberlerini veririz birbirimize. :KK49::KK16:

ağzından bal damlıyo inşllh olur bu zamana kadar fazla heycanlar yaptım kendimi sürekli hamile zannediyordum tamamen psikolojik şimdi doktorun ne derse yapıyorum daha rahatım daha güvenli hissediyorum

Allahhepimizin yatdımcısı olsun cnm

Prof niye öyle demiş, gidince sorsana cnm

Sorucam tatlım bugün bi arıyım o bana bugün yap demişti artık söylicem 2 gün önce yaptım negatif diye regli olunca ilaca başlıyım mı hemen diye

çatlatma iğnesinden sonra çok gecikme olmuyor tatlım bi kaç güne olursun inşallah sedam ya inşallah hiç umudum kalmadı artık

Umut kalsın tatlım bende kalmıyo lütfen hep destek olucak bizimde bebeklerimiz

Sorucam tatlım bugün bi arıyım o bana bugün yap demişti artık söylicem 2 gün önce yaptım negatif diye regli olunca ilaca başlıyım mı hemen diye

Umut kalsın tatlım bende kalmıyo lütfen hep destek olucak bizimde bebeklerimiz

sedacım benim söylediğim ilaç gıda takviyesi vitamin gibi bişey benim eşimde sorun olmadığı halde kullanıyor bi sor istersen inşallah çok beklemeyiz hiç birimiz canım

arzum yakınlastıramadım umut erenı ya ama oyle de cok tatlı gorunuyor masallah ben daha renklı goremedım omerı ınsallah bu sefer gosterırler

sedaaaa canm sen nasılsın hersey yolunda gıder ınsallah

elocan adet olmus muydu elıff ben cok uzak kalmısım ya yetıscem ama merak etmeyın elıf bu arada sen ara verdın mı bu ay yoksa gun sayalım mı hayırlısıyla

Kızlar elocan doktordan çıkmış doktor bişey yok demiş çok şükür sana üstün körü bakılmış demiş 9 tüp kan almışlar sonuçlar pazartesi öğleden sonra çıkıcakmış memnun kalmış doktordan
Çok şükür, ben zaten elcanın düzgünbi tedavi ile bikaç aya hamiş kalacağını hissediyorum. Ama kuzum iyi bir dr denk gelemedi . İnş bu dr hem elocan hem de güldenizin umut ışığı olacak :KK16:
Sen de bi dr bulsan kafana göre, benimkine gel dicem ama çok uzak sana. O kadar tatlı bi bayan ki , en başta güler yüzü ve iyimserliği ile insanı motive ediyor.

arzum yakınlastıramadım umut erenı ya ama oyle de cok tatlı gorunuyor masallah ben daha renklı goremedım omerı ınsallah bu sefer gosterırler

sedaaaa canm sen nasılsın hersey yolunda gıder ınsallah

elocan adet olmus muydu elıff ben cok uzak kalmısım ya yetıscem ama merak etmeyın elıf bu arada sen ara verdın mı bu ay yoksa gun sayalım mı hayırlısıyla
Cnm benim dr un ultrasonu çok iyi . Hem renkli hem de 3D si var. Hastane zengin anacım, 3 dr var . Üçününde odasında ultrason cihazı var. Ben 3 aydır hep renkli görüyom. İnş sen de görürsün biran önce . 24-26 haftada kontrole git mutlaka. Bebişin iç organları en iyi bu haftalarda görülüyormuş. Artı şeker yüklemesi de yapılacak unutma cnm

günaydın canım aslında benim evde var aslanpençesi civan perşemi ev aktar gibi oldu zaten lahana nasıl kullanılıcak acaba bende var insülin direnci hemde çok yüksek
Canim en dis iki yapragini yikayip haslayip hem suyunu hem kendini yiyecekmissin

İnsss cok daha iyi haberler gelecek elocandan.doktor faktoru cok ama cok onemli

X