klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım aşılamada oldum zaten, ama ondan önce de oldum çatlatma , o zaman hep normal ilişki olmuştu. Sedoşum biliyon bizde sperm sorunu da vardı. Senin eşinde dr gidip bi ilaç kullansa . Bu işler tek taraflı olmuyor biliyorsun

Sıkı giyin cnm, bu havalara güven olmaz

Günaydın cnm

Amin cnm, senin de inş

günaydınnnnnn

Günaydınnnnn

günaydın arzucum sen nasılsın canım iyimisin tansiyonun falan düzeldi sanırım

bende iyiyim çok şükür Allah a sağlığım yerinde sevdiklerimin canı sağ sokakta soğukta değil sıcak ortamlardayım karnımıda doyuruyorum demek ki iyiyim :KK34::KK34: bazen gerçekten düşünüyorum da ne kadar boş şeyler için üzüyoruz kendimizi

Evet cnm bin kere sükür.gereksz yere cok cok üzüyrz hemde

günaydın arzucum sen nasılsın canım iyimisin tansiyonun falan düzeldi sanırım
Şükür cnm iyiyim, sen nasılsın? Test yapmışsın , bu ay bi yumurta takibine gitsen diyorum

bu arada nihat hatipoğlu izliyorum , dediki " allaha edilen her dua başlanmıştır. Mutlaka bir gün cevabını bulacaktır. Yeterki allaha yalvarmayı bilin" rabbim hepimizin içimizdekini aklımızdakini nasip etsin inş

şükür cnm iyiyim, sen nasılsın? Test yapmışsın , bu ay bi yumurta takibine gitsen diyorum

bu arada nihat hatipoğlu izliyorum , dediki " allaha edilen her dua başlanmıştır. Mutlaka bir gün cevabını bulacaktır. Yeterki allaha yalvarmayı bilin" rabbim hepimizin içimizdekini aklımızdakini nasip etsin inş

bazen gidiyim diyorum bazen vazgeçiyorum hiç gidipte aynı şeyleri baştan yaşamak istemiyorum dua etmekten başka bişey gelmiyor zaten elimizden amin canım amin inşallah

Kizz yerim ben seni sen simdi adeti gor gene yeni umutlara yelken accaksin hem bu profla ilk ayindi simdi ikinci olcak oyle dusun

Bende seni yerim balım çok sağol eski günlerimize döndük :)

Gunaydinn milllet

Güldenizcim gözün aydin yumurtalamıssın cok sevindim....arzucum maşallah ogluşuna allah kucagına nasip eder...sedoşum benim üzme kendini herseyde var bu hayirr insallah en kısa zamanda hamile kalırsınn...elocan bugün büyük gün insallah bize güzel haberler verirsinnn..

Amin inşallah hülyacım sabretmekten başka çare yok

herkese günaydın hayırlı sabahlar hayırlı cumalar cumanız mübarek olsun

sedoşum geri dönmene çok sevindim tatlım üzme kendini bu daha ilk ayındı canım bide senin eşinin aşılamada sonuçları biraz düşük mü çıkmıştı ben mi öyle hatırlyorum eğer düşük çıktıysa sana bi ilaç ismi yazıcam canım evde kutusu eşimin patronunun çocuğu olmuyodu heralde onun kendinde de spermlerinde sayı falan düşükmüş bu ilacı kullanmış arkasından karısı hamile kalmış hatta geçen hafta doğum bile yaptı o da ilacı benim eşime vermiş bana artık lazım değil al sen kullan diye o ilacın adına bakıyım sana yazıyım eşine kullandırt canım ben önce akşam öyle esti birden test yaptım tabiki tek çizgi çıktı canım

Elifim arzum çok sağol ama şimdi şöylede birşey var doktor hep sonucları gördü o zaman onada bir ilaç vermez miydi kafam şimdide onun için karıştı benimde aklıma gelmedi değil evet elifim aşılama için yıkamada bu doktor çokda beğenmedim demişti

Elifim sen bu ilaçla ilk ayında kaçıncı gün regli olmuştum hatırlıyor musun Çatlatma iğnesi yaptırmış mıydın

Güldenizim öptüm senide :))

canım aşılamada oldum zaten, ama ondan önce de oldum çatlatma , o zaman hep normal ilişki olmuştu. Sedoşum biliyon bizde sperm sorunu da vardı. Senin eşinde dr gidip bi ilaç kullansa . Bu işler tek taraflı olmuyor biliyorsun

Sıkı giyin cnm, bu havalara güven olmaz

Günaydın cnm

Amin cnm, senin de inş

günaydınnnnnn

Günaydınnnnn

bende seni yerim balım çok sağol eski günlerimize döndük :)

amin inşallah hülyacım sabretmekten başka çare yok

elifim arzum çok sağol ama şimdi şöylede birşey var doktor hep sonucları gördü o zaman onada bir ilaç vermez miydi kafam şimdide onun için karıştı benimde aklıma gelmedi değil evet elifim aşılama için yıkamada bu doktor çokda beğenmedim demişti

elifim sen bu ilaçla ilk ayında kaçıncı gün regli olmuştum hatırlıyor musun çatlatma iğnesi yaptırmış mıydın

güldenizim öptüm senide :))

canım ben çatlatma iğnesinden sonra tam 14. Gün adet oluyodum hatta saati bile şaşmıyodu

mrb. arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum, 3 senelik evliyim. çocuğumuz olmadı hiç korunmadık.
eşimde spermde hareket sayısı azdı. geçen aya kadar çok şükür sperm sayımızda inanılmaz artış oldu. ve tüp bebek yaptırmayı düşünürken aşılamaya karar verdi doktorlar.
şimdi aşılama dönemindeyim
muaynem ve hormon testlerim yapıldı, dün rahim filmim çekildi çok şükür.
bundan sonraki dönemlerde yardım ve destek almak istiyorum tecrübeli arkadaşlardan :KK31:

[sıze=2]mrb. Arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum, 3 senelik evliyim. çocuğumuz olmadı hiç korunmadık.
Eşimde spermde hareket sayısı azdı. Geçen aya kadar çok şükür sperm sayımızda inanılmaz artış oldu. Ve tüp bebek yaptırmayı düşünürken aşılamaya karar verdi doktorlar.
Bundan sonraki dönemlerde yardım ve destek almak istiyorum tecrübeli arkadaşlardan :KK31:
[/sıze]

hikayemiz benziyor biraz bende 3 yıllık evliyim hiç korunmasız önümüzdeki hafta aşılama yapılacak eşim ve benim testlerim çok iyi bi sorun görmedi doktorlar ilaç kullanıyorum folükül takibinden sonra aşılama yapılacak :21:

[sıze=2]mrb. Arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum, 3 senelik evliyim. çocuğumuz olmadı hiç korunmadık.
Eşimde spermde hareket sayısı azdı. Geçen aya kadar çok şükür sperm sayımızda inanılmaz artış oldu. Ve tüp bebek yaptırmayı düşünürken aşılamaya karar verdi doktorlar.
Bundan sonraki dönemlerde yardım ve destek almak istiyorum tecrübeli arkadaşlardan :KK31:
[/sıze]

canım tedavin hayırlı olsun allah emeklerini boşa çıkarmasın adın ne kaç yaşındasın

hikayemiz benziyor biraz bende 3 yıllık evliyim hiç korunmasız önümüzdeki hafta aşılama yapılacak eşim ve benim testlerim çok iyi bi sorun görmedi doktorlar ilaç kullanıyorum folükül takibinden sonra aşılama yapılacak :21:

hımm inş. tutar cnm valla bukadar acıyı göze alıyoruz. hele hgs :KK53:
rabbim umutlarımızı boşa çıkarmasın. hgs sonrası neler yapılıyor cnm biraz bilgiye ihtiyacım var.:KK31:

hımm inş. Tutar cnm valla bukadar acıyı göze alıyoruz. Hele hgs :KK53:
Rabbim umutlarımızı boşa çıkarmasın. Hgs sonrası neler yapılıyor cnm biraz bilgiye ihtiyacım var.:KK31:

canım ben hsg den sonra 2 ay diyet yaptım biraz kilo vermekti amaç doktorum tavsiye etti kilom var çünkü şimdi işe aşılama kararı alındı serophene + inofolic+ glukofen kullnıyorum ...:KK34:

canım ben çatlatma iğnesinden sonra tam 14. Gün adet oluyodum hatta saati bile şaşmıyodu

Ben ilk defa yaptırdım ya bugün 16. Gün oldu ne zaman gelicek bilmiyorum kesin şimde çok geç gelir tedaviye geç başlarım .

Elifim sen kendiliğinden hamile kalıcaksın gör bak yani tedavisiz :)

canım ben hsg den sonra 2 ay diyet yaptım biraz kilo vermekti amaç doktorum tavsiye etti kilom var çünkü şimdi işe aşılama kararı alındı serophene + inofolic+ glukofen kullnıyorum ...:KK34:

yaa normal kilonun kaç olması gerekiyor peki ? :26:
bana adetimin 3. günü gitmem söylendi gidince ilaçları vereceklermiş.
çok şükür tüplerim,hormonlarım ve yumurtalarımda bir sorun çıkmadı.
ilerleyen süreçleri çok merak ediyorum yaa :KK53::KK1:

bazen gidiyim diyorum bazen vazgeçiyorum hiç gidipte aynı şeyleri baştan yaşamak istemiyorum dua etmekten başka bişey gelmiyor zaten elimizden amin canım amin inşallah
Allahhepimizin yatdımcısı olsun cnm
Bende seni yerim balım çok sağol eski günlerimize döndük :)

Amin inşallah hülyacım sabretmekten başka çare yok

Elifim arzum çok sağol ama şimdi şöylede birşey var doktor hep sonucları gördü o zaman onada bir ilaç vermez miydi kafam şimdide onun için karıştı benimde aklıma gelmedi değil evet elifim aşılama için yıkamada bu doktor çokda beğenmedim demişti

Elifim sen bu ilaçla ilk ayında kaçıncı gün regli olmuştum hatırlıyor musun Çatlatma iğnesi yaptırmış mıydın

Güldenizim öptüm senide :))
Prof niye öyle demiş, gidince sorsana cnm

yaa normal kilonun kaç olması gerekiyor peki ? :26:
Bana adetimin 3. Günü gitmem söylendi gidince ilaçları vereceklermiş.
çok şükür tüplerim,hormonlarım ve yumurtalarımda bir sorun çıkmadı.
Ilerleyen süreçleri çok merak ediyorum yaa :KK53::KK1:

zayıf olmak sağlıklı gebelik için önemli canım ideali bu bide polikistik over varsa kilo kaybı yardımcı oluyor tedavi için canım burdan yazarım istersen sana bu pazar ilacım bitiyor sonraki aşamaları bende yaşayıp görücem

zayıf olmak sağlıklı gebelik için önemli canım ideali bu bide polikistik over varsa kilo kaybı yardımcı oluyor tedavi için canım burdan yazarım istersen sana bu pazar ilacım bitiyor sonraki aşamaları bende yaşayıp görücem

polikistik overim yok, kilom 65 umarım sıkıntı çıkarmaz bana.
merakla bekliycem sürecini cnm. inş. tuttuğu haberlerini verirsin bize, umut olur bu yolda:KK16:

X