klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

inferlite canım ben bugun orda neler istediler yazdımm bak ıstersen arkalarda kaldı ama bugun yazdım.

baktım canım bugün. o yazdıklarının hepsini orada mı yaptırıyoruz? yoksa daha önce yapılanları kabul ediyorlar mı? az önce randevu sitesinden baktım da randevu almak hiç sıkıntı degilmiş. 3 4 gün sonraya randevu veriyor. sen hangi doktora gittin?

Adetin 2. yada 3.gunu;
  • hormon,hemogram,seroloji ve rutin kimya testi 6 tüp kan alıyolar.
  • adet bitiminden en az 1 hafta sonra smear kultur testti benim adet bittiginde 3 gun yaptılar
  • smear kultur sonucuna göre hsg cekılecek benim hazır vardı yoksa bir dahakı adeti beklicektim.çünkü adet bitimi 7 gun içinde cekiliyormüş.ve özelde cektirin cok sıra varmış.
  • erkek ürolojiden rapor alcak sprem testti kan testleri vs. onun üroloji yapıyor ve zk kendi üroloji doktorundan rapor kabul ediyor testleri dısarda bile yapılsa o dr göstermek gerekıyor.
  • evlilik cüzdanı fatokopisi
  • bay bayan nufus müdürlügünden kayıt örnegi
  • bayanın 3 resmi ve kimlik fotokopisi
ve bunlar tamamlanınca heyete giriyor ordanda sgk falan sorun yoksa onay cıkıyor ve ilaclar yazılıyor sende alıp kırmızıları beklıyosun adet oluncada 2.3.4. gunlerden birinde gidiyosun vee ilac nasıl kullanılcak anlatılıyor gerisini bilmiyommm
yazıyım da bu yola basvurucaklara ön bilgi olsunn dedim.:KK6::KK6::KK6:

193 sayfada kalmıs ammayazmısız bugunn

baktım canım bugün. o yazdıklarının hepsini orada mı yaptırıyoruz? yoksa daha önce yapılanları kabul ediyorlar mı? az önce randevu sitesinden baktım da randevu almak hiç sıkıntı degilmiş. 3 4 gün sonraya randevu veriyor. sen hangi doktora gittin?
canım bence kan ver o bastakıleri yaptır hem ücretsiz guncellemıs olursun.adet bitince smear kultur yaptır hsg var zaten gerek yok.ama dısardanda kabul ediyolar.

193 sayfada kalmıs ammayazmısız bugunn

neyse dur ben seni bu konuda bayağı yoracağım iznin olursa :)) dayanabileceksen. çok sorum var sana tatlım. ama saat geç oldu. gece gece sinirlerini germeyeyim. daha sonra konuşuruz. hatta msn de falan da konuşuruz. burdan olmuyor böyle :) hadi geceler hepinize..

sen herhangi birinden all randevu zaten 2 dr butun hastalara bakıyolar nöbetlese işleyız farklı biraz :KK60: :KK60: gıtcegın gun işim olmazsa gelirim bende istersenn

neyse dur ben seni bu konuda bayağı yoracağım iznin olursa :)) dayanabileceksen. çok sorum var sana tatlım. ama saat geç oldu. gece gece sinirlerini germeyeyim. daha sonra konuşuruz. hatta msn de falan da konuşuruz. burdan olmuyor böyle :) hadi geceler hepinize..
tamam canım sor sen ben yardımcı olurum.ben adet olunca gitcem aynı gune denkgetiririz falan konusuruz yarın.:KK37:

X