klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlar bölee aynı sokakta otursaydık hepimiz. düşünsenize. tam kahvehane :) tüp bebek merkezi kurardık herhalde :))
aslında havalar düzelsin bırgun bulusalım ist.olanlar ve gelebilenler sahil kenarında bır yerde oturup kahve içerizz gecen simit sarayında kadınlar gun yapıyordu.:KK60:
Iyi geceler demedn gtmez galiba,yoksa kaydnin yanina bi çarpi atarim:)))))
ben bil.suan altta yok gitmişş kaçmıışşş hemde iyi geceler dememişş:KK37:

aslında havalar düzelsin bırgun bulusalım ist.olanlar ve gelebilenler sahil kenarında bır yerde oturup kahve içerizz gecen simit sarayında kadınlar gun yapıyordu.:KK60:

Ahhaa yandın nimett

evet valla güzel olur. birçoğumuz ist da zaten. ama ist dışında olanların aklı kalır :KK43:

saygıdeğer geleceğin anneleri.. benim uykum geldi. imzamı atıyorum ve kaçıyorum. hepinize iyi geceler. iyi uykular :)

son bir soru kez gitmeden denizz sen zeynep kamil de hangi bölüme ve doktora gittin. infertilite mi tüp bebek polikliniği mi

X