klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Sen dahada şansli durumdasn.benim aksilikler artarda geldi zaten.nasip kismet artk.her şeyn hayırlısı tatlım.
olsun yinede morelini yüksek tut tatlım hayırlısı baksana millet kazayla oldu falan diyorya bakarsın körün taşı bizede denk gelir inşallah:emir_bebek:

hehee herkes aynı demek ki ben de temizlik yapınca yaklaştırmıyorum bir yere :) 3+1 de küçük değil canım. ben diyorum bazen keşke ev 2+1 olsaydı. 2 dk da temizlerdim :)

kesinlikle ..bir de balkonlar var karşı apartmandan bir komşum var ...dedi zeynep saydım dünden bu yana 12 makina yıkadın attın dışarı ...dedim bi de ütü yaptım onu da düşün :KK43:((

bebişim doğru diyorsun da çok bunaldım doktora gidip gelmekten. şimdi hsg sonrası bikaç ay kendi haline bırakayım.. haziranda kociş tatile girince annemlere giderim kartala. ben de zeynep kamile giderim belki.
canim sen bilirsin ama isler biraz zor ilerliyor vakit kaybetmeni istemem bir ay ara ver istersen catalcada yok mu?hastane

hahaha sen beni bu saatte güldürdün allah ta senin yüzünü bu ay güldürsün canım :))) hafif hafif sallan ayaklar havada iken :)))

Amiiiiiin canım inşallah hepimizin yüzü gülsün bu ay.eşime salla dedim sallamadi ben de kendi kendimi salladım :)))))

kızlar bende kaçar .hepinize iyi geceler .çalışmaları olanlara bol şans diliyor ve gidiyorum byss:KK3::KK54:

iyi geceler herkese=) ben yeni girebildim her zamanki gibi.. Okuduğum kdrıyla daha güzel haberlermz gelmedi ama gelecek inşallah.. Bugün bende olanlar şu şekilde, 2-3 defa karnımda sızlama oldu ve göğüslerim daha da acımaya başladı.. Bir de 5e yakın sivilcem çıkmş bu kdr çok olunca farkettim normalde 1 tane çıkar reglime yakın.. Yoksa bunlar adet olcam o yüzden mi diye düşünmeden edemiyorum:/ ama kim bilir dimi, birçok kişi adet belrtisiyle aynı şeyler yaşadığını anlatıo hamile olduğunu öğrenene kadar :) Hayırlısı bakalm.. Yarın arkadaşımın bebeği için aldığı oda gelecek evlerine, ona bakmaya gitcez belki, biz nasıl yaparız diye hayal kurucam ben de =)))

iyi geceler herkese=) ben yeni girebildim her zamanki gibi.. Okuduğum kdrıyla daha güzel haberlermz gelmedi ama gelecek inşallah.. Bugün bende olanlar şu şekilde, 2-3 defa karnımda sızlama oldu ve göğüslerim daha da acımaya başladı.. Bir de 5e yakın sivilcem çıkmş bu kdr çok olunca farkettim normalde 1 tane çıkar reglime yakın.. Yoksa bunlar adet olcam o yüzden mi diye düşünmeden edemiyorum:/ ama kim bilir dimi, birçok kişi adet belrtisiyle aynı şeyler yaşadığını anlatıo hamile olduğunu öğrenene kadar :) Hayırlısı bakalm.. Yarın arkadaşımın bebeği için aldığı oda gelecek evlerine, ona bakmaya gitcez belki, biz nasıl yaparız diye hayal kurucam ben de =)))

insallah senden alırız hayırlı haberleri :KK12: hilbarla sende görüşüyodun haberin varmı? ondan gelmiyor hiç merak ettim

kızlar bilgisayardan katılıyorum suan ve assagıda olup yazmayanları göruyorum.
hadi muhabbete anlatın bakalım ne var ne yok

$imagesCAPICOUB.jpg
:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37: cok sıkıldım bu aksam herkez yumurtluyor galiba kımse yok.

Kızlar uzun zamandır giremedim işten ayrıldım bu arada stres altındaydım rahatladım size ne anlatacağım bugün arkadaşıma gitmiştim oda çocuk için uğraşıyor. Bi komşuları varmış yaşlı bi teyze eli ile karnını muayene ediyormuş
ne sorun var söyleyip tedavi için otlar veriyormuş çevrede olan olayları anlattılar kadını duyanlar şehir dışından bile geliyormuş benim arkadaş inanmadığı için gitmek istemedi gel dedim beraber gidelim her şeyde bir hayır vardır dedim tuttum kolundan gittik neyse önce beni aldı karnıma eli ile baktı bi yumurtalığın çalışıyor bi yumurtalığın çalışmıyor dedi dr de demişti, ve rahmin sola doğru dönmüş dedi onu bastıra bastıra çevirdi çok soğuk almışsın ( iş yerim buz dolabı ile birdi) dedi bana git ot çeşitlerinden topla bizraz süt biraz su sogan kabuğu kat kaynat buharına otur bunu 6 gün yap kontrole gel eşine ve sana başka bi kür vereceğim dedi ben eşimin spermi az demiştim onun için baya şeyler anlattı ve bu iş için ücret almıyor haftaya memleketime gidiyorum orada yapacağım sonra kontrole gideceğim belki bazılarınıza saçma gelebilir ama ben inanıyorum :)))

ne baskısı anlatsana biraz hayat hıkayeni

anlatsam çok uzun sürer ama benden sora yaklaşık 10 dügün oldu ve şimdi istisnasız yarısı dogdu yarısı hamile kısıra çıktı adım bizim buralarda ilk yakıştırılan bu işte hele bide kaynanam varki sagolsun hacı hocadan çıktık enson kimseye bişeyde diyemiyosun ne yapalım bu 3 aydırda dr tedavisindeyim ilaçlar zaten etkiliyo bide onlar üstüme gelince artık çileden çıkıyorum artık bende ne yapıcagımı nasıl düşünecegimi şaşırdım kısacası bu işte :KK43:

yaa ben de hep aynı şeyi düşünüyorum. eşime de diyorum ki bebişim olsun bak gör seni nasıl ihmal edicem, onu ne kadar çok sevicem kıskanacaksın seni önceden ne kadar çok sevmişim onu anlayacaksın dedim :)) bütün zamanımızı bebişimiz çalacak

He valla ya benimkide korkuyo bebek olduktan sonra benı unutup gidersen falan die adam paranoyak oldu gıııııı:KK52:

X