klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

:KK43::KK43::KK43:kızlarrr benim dişim çok ağrıyor :KK36:ama ilaç içemiyorum biliyosunuz şüpheli beklemedeyim :KK49::KK49: tuzla gargara falan yaptım olmadı kolanya koydum pamukla ama kaplama olduğu için ne kadar olur bilmiyorum kafayı bulcam bu gidişle:111::111::111:

Cnm seninle günümz ayni.gerci bende pco oldugu icn adt günümü tam bilmyrm.var mi sende bi belirti.benim yumurtam 11.gün tam
Büyümemsti o yüzdn fazla umutlu dglm.ama bugün sivilcelerm cıkmaya bşladı:KK43:adt olcm galiba

cok tsk ederımmmm :) amın ısteyen herkese allahım nasıp etsın ınsallah walla ben ılk ewlendıgım ay belırtı yasadım 15 gecıkmıstı ama degılmısım ıkı yıldır hıccc yasamıoyorum belırtı felan :KK70: cunku dusunmuyorum hamılemıyım acaba dıe üzülmek ıstemıyorumm :KK70: dıger ay sorunun ne oldugu bellı olacak ınsallah sızlerde sorun nee kızlar

valla ben sorunumun ne olduğunu bilsem derman arayacam da bi sorun yok ...veledin keyfini bekliyoruz :))

var bitanem ama üstü kaplama dişin işe yararmı bilmiyorum ama şimdi deniycem tşkederim tatlım:KK42:

sen yine de bir dene. inş geçer tatlım. seni o kadar iyi anlıyorum ki.. hatta bak seni umutlandırmayayım ama hamilelik tedavi edilmiş dişlerde ağrı yapabiliyor :)) ebnim arkadaşımın hamileliğin ilk 2 ayında dolgulu dişi ağrı yapmıştı. sonra geçti.

Cnm seninle günümz ayni.gerci bende pco oldugu icn adt günümü tam bilmyrm.var mi sende bi belirti.benim yumurtam 11.gün tam
Büyümemsti o yüzdn fazla umutlu dglm.ama bugün sivilcelerm cıkmaya bşladı:KK43:adt olcm galiba
evet canım benim günümüz aynı bekliyorum bakalım 1 hafta var bat tarihime ama kasıklarımda ara ara batma var birde ayaklarım çok üşüyor ama göğüslerimde falan bir acı yokta ağırlaşma var birazcıkta damarlar belirginleşti hayırlısı bakalım :44:

an itibarı ile bahar temizliğim bitmiş bulunmaktadır.....bu saatten sonra kar da yağsa umrum değil beni hiç ilgilendirmiyor canım çıktı yaw :))

evet canım benim günümüz aynı bekliyorum bakalım 1 hafta var bat tarihime ama kasıklarımda ara ara batma var birde ayaklarım çok üşüyor ama göğüslerimde falan bir acı yokta ağırlaşma var birazcıkta damarlar belirginleşti hayırlısı bakalım :44:

Benimde ayaklarim buuzz gbi..kocam zor ıstyr inanki.sen ctlatma ignesi vurdurmusmuydun

sen yine de bir dene. inş geçer tatlım. seni o kadar iyi anlıyorum ki.. hatta bak seni umutlandırmayayım ama hamilelik tedavi edilmiş dişlerde ağrı yapabiliyor :)) ebnim arkadaşımın hamileliğin ilk 2 ayında dolgulu dişi ağrı yapmıştı. sonra geçti.
ay canım canım en iyi arkadaşım:KK16:inşallah valla ağzından ballar damlıyor dişimin ağrısını dindirdin dermişim ama ağrı var yinede şimdi dediğini yapcam :KK54:Allahım dileyen herkeze hayırlı evlat nasip etsin inşallah içindede bizlere

an itibarı ile bahar temizliğim bitmiş bulunmaktadır.....bu saatten sonra kar da yağsa umrum değil beni hiç ilgilendirmiyor canım çıktı yaw :))

offf yaaaa ben hala başlamadım. hiiiiç elim varmıyor yaaa! ne olacak bu halim. ne güzel miiis kokulu evinde otur keyifli keyifli.

kız ne çabuk unuttun. çatalcadayım ya ben yahu

kiizz ne yapiyim sende uzun zamandir yoktun ortada bence ara verme hemen bir devlet hastanesi ne git orda testler falan bir ay bosa gidebilir sonra asilamani yap sadece ilac parasi veriyosun rapor falan cikartiliyor

ay canım canım en iyi arkadaşım:KK16:inşallah valla ağzından ballar damlıyor dişimin ağrısını dindirdin dermişim ama ağrı var yinede şimdi dediğini yapcam :KK54:Allahım dileyen herkeze hayırlı evlat nasip etsin inşallah içindede bizlere

yaa valla dişim ağrıyor diyince ilk aklıma o geldi. inş öyledir de seni boşuna ümitlendirmemiş olurum. hem hamiş olunca en çok ben mutlu olurum "ben bildim ben bildim" diye :)))

Benimde ayaklarim buuzz gbi..kocam zor ıstyr inanki.sen ctlatma ignesi vurdurmusmuydun
akşamları çok oluyor üşüme canım benim evet çatlatma iğnesi oldum .olduğum gün ve ertesi gün çalıştık hatta 2. günün sabahıda:KK17:sonrada 2 gün sonra valla biz görevimizi yaptık taktir rabbimin artık ödevimizi başarıyla tamamladık:KK9::KK9::KK9:

kiizz ne yapiyim sende uzun zamandir yoktun ortada bence ara verme hemen bir devlet hastanesi ne git orda testler falan bir ay bosa gidebilir sonra asilamani yap sadece ilac parasi veriyosun rapor falan cikartiliyor

bebişim doğru diyorsun da çok bunaldım doktora gidip gelmekten. şimdi hsg sonrası bikaç ay kendi haline bırakayım.. haziranda kociş tatile girince annemlere giderim kartala. ben de zeynep kamile giderim belki.

offf yaaaa ben hala başlamadım. hiiiiç elim varmıyor yaaa! ne olacak bu halim. ne güzel miiis kokulu evinde otur keyifli keyifli.

bende iman kuvveti ile başladım canım...bu akşam yemeğinde eşime dedim salona kurulmak yok bari bir gece düzgün kalsın....yarın ilk işim onu gönderip ayaklarımı uzatıp yatmak olacak öldüm 4-5 gündür ....allahtan 3+1 evim daha büyük olsa herhalde 15-20 gün sürecek ....

akşamları çok oluyor üşüme canım benim evet çatlatma iğnesi oldum .olduğum gün ve ertesi gün çalıştık hatta 2. günün sabahıda:KK17:sonrada 2 gün sonra valla biz görevimizi yaptık taktir rabbimin artık ödevimizi başarıyla tamamladık:KK9::KK9::KK9:

Sen dahada şansli durumdasn.benim aksilikler artarda geldi zaten.nasip kismet artk.her şeyn hayırlısı tatlım.

yaa valla dişim ağrıyor diyince ilk aklıma o geldi. inş öyledir de seni boşuna ümitlendirmemiş olurum. hem hamiş olunca en çok ben mutlu olurum "ben bildim ben bildim" diye :)))[/QUOinşallah canım benim olsun hayalide güzel burada birbirimize desteğiz ne güzel:KK16:bende buradan bağırırım iyi haber alırsam 'zenderu ' bildi gerçekten bildi diye :KK1:

bende iman kuvveti ile başladım canım...bu akşam yemeğinde eşime dedim salona kurulmak yok bari bir gece düzgün kalsın....yarın ilk işim onu gönderip ayaklarımı uzatıp yatmak olacak öldüm 4-5 gündür ....allahtan 3+1 evim daha büyük olsa herhalde 15-20 gün sürecek ....

hehee herkes aynı demek ki ben de temizlik yapınca yaklaştırmıyorum bir yere :) 3+1 de küçük değil canım. ben diyorum bazen keşke ev 2+1 olsaydı. 2 dk da temizlerdim :)

Benim 4gün önce dolgum düstü ve disimın yarısı kırıldı:)

X