KK'lı bayanların TAKI KUTUSUna hoşgeldiniz:)

Hepinizin çok güzel takıları ve aksesuarları var. Ben de eklemek istedim küpelerimin bir kısmı. a.s.
edit:Resmin üzerinde kalan kutucuk tamamen benim hatamdır bilgisayarlarınız ayarları ile oynamayınız :roflol:

Son düzenleme:

cok güzeller canim güle güle iyi günlerde tak insallahyerimsenibena.s.

Esra çok cici küpelerin var canım güle güle kullan..

Bu da bu günlük benden olsun...

esracım çok beğendim güle güle kullan süslücüm:)
Esra çok cici küpelerin var canım güle güle kullan..

Bu da bu günlük benden olsun...
kutunda çok şıkmışkaydirigubbakcemile2

cok güzeller ya
ben hepsini birden eklemekle hata yaptim sanirim
siz ne güzel tek tek ekliyorsunuz:)

benimde öyle canım olmazsa olmaz aksesuarımdır saat ama nerde ya yokki çok saatim :)

fikirde verebilirisiniz bana işte şu şununla yakışır felan severim ben öyle şeyleri

ben grup grup bölcem canım saatlerimden başladım mesela

fikirde verebilirisiniz bana işte şu şununla yakışır felan severim ben öyle şeyleri
canım ben kendimden örnek veriyim..etrafı sarı olan saatimi taktıysam o renk kolyemi takarım ve konseptim ona göredir..ayakabımdan çantama kadar..uyum içinde olmasına özen gösteririm..gümüş renkli ise saatin etrafı takım sarı olmaz..zevkine kalmış..sen en iyi şekilde uydurucaksındır
kaydirigubbakcemile5

elimden geleni yapıyorum canım bende öyle ama hani buraya eklemişken fikirde edinelim demi yoksa görgüsüz gibi olmazmı aaa ne kadar çok takın var desinler diye değil ben biliyorum zaten annem her seferinde hatırlatıyorda kk nın güzel süslü bayanlarının her dediği önemli benim için :))

tabiki canım fikir edinmek istemen çok hoş..nie öle olsun ya saçmalama:))öle demez kimse merak etme:1hug:..gri saatin çok hoş mesela günlük kullanım için hem şık hem spor..çok hoşuma gitti..

aaaaa yenii gördümm ne güzel bi bölümm tam bi takı hastasıyımmm

tamam tatlım ekliycem amma biraz çokk fazla parça parça eklerimm

betty boop lu küpelerime bakın kızlar ,nasıl ben bide işyerindede takıyorum bunları kızsalarda ne yapayım çok seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…