KK'lı bayanların TAKI KUTUSUna hoşgeldiniz:)

Hem spora hem klasiğe takıyorum bu kolyemi...:icecream:

toplu çekince güzel cıkmadı bene tek tek cektimm :icecream:

bayıldmmmmmm delikafadulden
güle güle kullann kızlarr :lepi:

23 NİSAN KUTLU OLSUNNhihoyyytkaydirigubbakcemile2:dance::teytey::sm_cool:kaydirigubbakcemile2hihoyyyt:ecrin_bebek:

takilariniz cok güzel ya hepsini begendim

bu kadarcıkmı:1shok:bütün kk nın takısı bu kadarmı:1shok:bende sanmıştımki:a015::a015:ben sanmıştımkiii:a015:...dolarda taşarkokoş kaynar..ama hala umudum var

yok annacigim cekipde ekleme firsatim olmadi bi türlü vallahi sende saclarini uzatda bi an önce benim toka topigimi senlendir ayol :))))))))
söz en kisa zamanda eklicem yine asom benim

yok annacigim cekipde ekleme firsatim olmadi bi türlü vallahi sende saclarini uzatda bi an önce benim toka topigimi senlendir ayol :))))))))
söz en kisa zamanda eklicem yine asom benim
zaten topiğimi şenlendiren sensin canımın içi:1hug:...söz hemde ne güzelleri ile senin toka topiğindeyim:1rolleyes:..sen olmasan buraya gelicek yok zaten:dilcikar:bende kk lı hatunları süslü bilirdimlülülülülülü

bu kadarcıkmı:1shok:bütün kk nın takısı bu kadarmı:1shok:bende sanmıştımki:a015::a015:ben sanmıştımkiii:a015:...dolarda taşarkokoş kaynar..ama hala umudum var

aaa ballım azıck bi takım var zati takma özürlü ben :roflol: yarın fotolarını çeker eklerim sen iste

amanda gülüme gitmeden önce neler neler döktürmüs saolsun
pazarda gecsin söz topigini senlendiricez kk li olarakjdan:enbuyukkk:

ya böyle güzel topikler açılmışda benim haberim neden olmamış,incitanem davet etti bende geldim asom:)bütün haftanın yorgunluğu üzerimde olmasa eklemiştim bile bişeyler ama yarın söz,artık ben bırakmam burayı,bu arada kızlar ne güzel takılarınız var sizin böyle,hepiniz iyi günlerde güle güle kullanın

çok güzel takılar varmış burda. güle güle kullanın.
bende geniş bi zamanda fotoları çeker eklerim buraya.

SUPRENSESI VE TMYY aramiza hosgeldiniz kizlar
kessinlikle en kisa zamanda bekliyoruz süslü kokos takilarinizia.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…