KK'lı bayanların TAKI KUTUSUna hoşgeldiniz:)

betty boop lu küpelerime bakın kızlar ,nasıl ben bide işyerindede takıyorum bunları kızsalarda ne yapayım çok seviyorum
çok tatlılar yaaacokacimcoook..güle güle tak cano
kız matmazel ne çok cicin var:CüvCüv:çokta düzenlisin ayrıca çok sevdim bunu:)kelebekli tacına ve pembe saatine be sünger boplu küpelerine bayıldımsositososito..bebeği ilk önce senin kafan sandım:roflol:sonra uyandım işigüle güle tak kokoşum

bende gümüşlerden başlıyım çekip gelecem ...

matmazel çok güzel takıların oyuncak bebişlerin saçında göstermen de çok hoşuma gitti

matmazal bunları bizimkiler gibi koysan canım daha güzel olmazmı sünger booplu şeyi bulamadım defalarca bakmama rağmen karıştırdım ya

[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG] iştee bunlarr bujiterileri de sonra ekleyim onlar biraz zaman alır...

canım bayıldım bunlara zevklerimiz aynıymış sanırım ne güzeller ya

çok saol ama baktım hiç yenilerini eklememişim 1senedir hiç bişey almamışım zaten gelen arkadaşlar akrabaların kızları saolsun geldiklerinde beğendiklerini alıp giderler ama bunlar en sevdiklerim ve hepsinin anlamı var

[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG] iştee bunlarr bujiterileri de sonra ekleyim onlar biraz zaman alır...

çok zevkli hepsi ya bayıldım güle güle tak..içim açıldı yakaydirigubbakcemile2

ayy çok sevindim teşekkür ederim...

benide misafir eder misiniz :1shok:

Gülsu kelebeklerin taşlı yüzüklerin bilekliklerin çok tatlııııııııııııııı

ay beni güldürdün ya sagol cicimkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…