Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

evt cnm aynen ama gerçekten güzel oluyor normal eye liner gibi değil bakışlara bi hava katıyor e bi de sen marifetlisin çok hoşş gözüküyoropuyorumnanaktan

evt cnm aynen ama gerçekten güzel oluyor normal eye liner gibi değil bakışlara bi hava katıyor e bi de sen marifetlisin çok hoşş gözüküyoropuyorumnanaktan
teşekkürler kızlar :kedi:

Makyajın ve gözlerin harika canım :) Ben rimelinin markasını merak ettim :)) çok güzel duruyor .
teşekkür ederim canım, bu rimeli daha yeni almıştım ilk burda kullandım cnm avonun süperfull midnight adı yerimseniben
makyaj hikaye..EYELINER şahannneee!!!!! kaydirigubbakcemile2

çok sağol tatlım opuyorumnanaktan

cnm video yapsana eyeliner ı nasıl hatasız sürdüğüne dair,biz de öğrenelim.bayıldım dorusuopuyorumnanaktan

inanılmaz harika olmus canım.eyeliner o kadar kusursuz ki bayıldım.imkanın ve vaktin olurda eyeliner sürümünü video yaparsan cok sevinirim.bi tek onu beceremiom çünkü.sonuc olarak resimdeki gibi makyaj sönuk kalıo.:çok üzgünüm:

cnm video yapsana eyeliner ı nasıl hatasız sürdüğüne dair,biz de öğrenelim.bayıldım dorusuopuyorumnanaktan
canım en kısa zamanda yapmaya çalışacam video, bu konuda çok istek alıyorum sırnaşık şey
canım makyaj güsel olmuş ama gözunun altına o kalem gitmemiş yavv:kedi: nacizane fikrim dikkate alırmısın bilmem hytm
ne demek cnm tabiki de önerilerilerinizi , eleştirilerinizi söyleyeceksiniz , ben kırmızı kalemi çok seviyorum aslında bir de üzerimdeki giysi de kırmızıydı o gün uysun diye sürmüştüm , ama gözü çok yorgun ve soluk gösteriyor bu konuda haklısın a.s.
çok güzel olmuş far hangi markanın
canım en son makyajdan bahsediyorsan orada cecilenin tekli siyah farını ve herhangi krem rengi bir far kullanmıştım

canım haksızlık etme kendine bence farı gayet iyi sürmüşsün, denemelerle eyelinerı da başarabilrisin.. yukarıda da dedim cnm en kısa zamanda video çekmeye çalışacam opuyorumnanaktan

kız sana kurban olurum bennn ne güzel olmuşş

daha önce gördüm de yorum yapmamıştımm . .kaydirigubbakcemile2

öpüyorumm nanaklarından rujuna da bittim kaydirigubbakcemile3

yaaaa harika olmuş makyajın tatlım makyaj yapmaya çok meraklı biri olarak merak ediyoorum nasıl farla ve eyelinerle kuyruk yapabiliyosuun ben deniyorum ama olmuyor olmuyor komik oluyorrr bütün makyajı silip tekrar yapıyorum çok isterdim böle bir mkyaj yapabilmeyi

canım teşekkür ederim sözlerin için.. daha önce de demiştim cnm inan deneye deneye oluyor .. ben de ilk başta yapamıyordum hiç eyelinerı , farı bulaştırıyordum her yere deneyerek öğrendim ..yapamıyorum diye pes etme sürekli dene :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…