Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kibele bayıldım sana... ne güzel gözler öyle.. bu makyaj yapma işi kesinlikle bi sanat... ben bi dumanlı göz yapayım dedim bugün maymun gibi oldumlaelaelaelaelae bi türlü beceremiyorum, yakışmıyo üstelik:1no2:

teşekkür ederim cnm güzel sözlerin için ama haksızlık etme bence kendine el alışkanlığı sayesinde oluyor bir de insanın gözünün alışması lazım yani ben de önceden yakıştıramıodum kendime ama yapa yapa alıştım, sen de sürekli denemeyi ihmal etme cnm

bir de söyle bi durumum var kalem çok çabuk akıyo ister siyah ister kahve olsun((

canım makyajım akıyor derken neden bahsediyorsun? yani göz makyajın mı akıyor yoksa yüzüne sürdüğün pudra, allık vs mi çok çabuk uçuyor?

kkibele çok tatlı bir yüzün var canım ya bayıldım.
ama eyelineri sürmeyi hiç beceremiyorum nasıl sürüyorsun birde videolu anlatım olsa çok memnun olcaz.opuyorumnanaktan

kızlar çok teşekkür ederim sizler için boş bir vaktim de deneyecem eyeliner videosu ama söz vermeyim çünkü yüksek kalitede video çeken bir makinem yok yerimseniben ama az çok anlaşılır olursa çektiğim video mutlaka koyarım buraya yerimseniben

eye lineri çok güzel sürüyorsun göz kapağın geniş çok rahat makyaj yaparsın özellikle eye linerların çok hoş durur şanslısın makyaj ise çok güzel alkisalkisalkis

cnm bu arada eye linerin kurumadı mı senin benim kurudu bende ondan almıştım 10 ytl mi neydi glb ama çok çbk kurudu sende öyle bi sorun oldu mu yoksa benden mi kaynaklanıokaydirigubbakcemile3

walla güsel olmuş -tatlicadiarzu-

sağol canım
eye lineri çok güzel sürüyorsun göz kapağın geniş çok rahat makyaj yaparsın özellikle eye linerların çok hoş durur şanslısın makyaj ise çok güzel alkisalkisalkis

cnm bu arada eye linerin kurumadı mı senin benim kurudu bende ondan almıştım 10 ytl mi neydi glb ama çok çbk kurudu sende öyle bi sorun oldu mu yoksa benden mi kaynaklanıokaydirigubbakcemile3
valla canım ben ilk aldıgımda da öyleydi ama kuru gibi değil de nasıl diim sanki donmuş katı yağ kıvamındaydı hani margarin gibi :roflol: ben fırçayı kazıtarak sürüyorum yani anca geliyor yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…