Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım teşekkür ederim güzel sözlerin için , ruj konusunda evet haklısın açık renk bir parlatıcı daha hoş olurmuş :kedi:
o 5. adımda cnm göz kalemini gözümün alt tarafına, eyelinerı üst kapağa sürdüm.. aslında o eyeliner (az önce bahsettiğim avon olan) krem formunda yani istersek alt göz içine de sürebiliriz ama ben istemedim fazla koyu oluyor diye yerimseniben

bu arada kızlar ben takip ediyorum avonu sürekli , bu eyeliner ve fırça satışa çıktıgı zaman mutlaka haber veririm size buradan hihoyyyt

bu eyeliner hala satışta değil sanırım
yanılıyor muyum acaba kibelecim?

evet canm yazmıştım önceki sayfada ben fırsat köşesinden aldım arada bir satışa giriyor yerimseniben

anladım sağol canım zemuszemus
ay evet haber versen çok memnun oluruzvereliniortak

canım ya bısı rıca edıcem yarım eyelıner nasıl cekılıyo bı ornekle gosterebılrımısn rıca etsemmm

canım ben genelde hep tüm eyeliner çekiyorum o yüzden çok bir bilgim yok ama bugun gün içinde senin için bir deneyip buraya koyarım olur mu cnm yerimseniben

kkibele her siteye girdiğimde ilk senin topiğine bakıyorum makyaj yok mafoldumben
bugün makyaj yapıp koysana canım yaa bende bakıp bakıp yapemmm :kedi:

ebişimin isteği üzerine yapmaya çalıştığım yarım eyeliner , ama fotoları çektikten sonra farkettim ki bu yarım eyeliner olmamış baya baya tüm eyeliner gibi görünüyor :1no2: kusura bakma cnm senin için tekrar deneyip yapıcam şimdilik bunlarla idare ediver olur mu yerimseniben

cok saol canım benım bende tam dıcektım goz pınarına fazla surmeden hepsın e surmemı yarım eyelıner oluyo dıcektım yazını gordum :) tesekkur ederım tatlım takıp edıyorm senı

kkibele her siteye girdiğimde ilk senin topiğine bakıyorum makyaj yok mafoldumben
bugün makyaj yapıp koysana canım yaa bende bakıp bakıp yapemmm :kedi:

ay cnm ben senin mesajını yeni gördüm , az önce ekledim bi makyaj ama çok aceleyle oldu yarın daha güzellerini eklerim , teşekkür ederim ilgine a.s.opuyorumnanaktan

cok saol canım benım bende tam dıcektım goz pınarına fazla surmeden hepsın e surmemı yarım eyelıner oluyo dıcektım yazını gordum :) tesekkur ederım tatlım takıp edıyorm senı

evet cnm, ben de tam bilmiyorum ama bu yarım eyeliner dedikleri göz pınarına sürmeden biraz da göz kapağının ortasından başlıcan sürmeye öyle oluyor sanırım, netten foto bulursam eklerim buraya örnek olması açısındanyerimseniben

eyeliner 1 insana ancak bu kadar yakışır zatenn maşallah sana canım ya..:kedi:
benim gözlerim ufak olduğu için eyeliner çekemiyorum olduğundan da ufak gösteriyor :1no2:

eyeliner 1 insana ancak bu kadar yakışır zatenn maşallah sana canım ya..:kedi:
benim gözlerim ufak olduğu için eyeliner çekemiyorum olduğundan da ufak gösteriyor :1no2:

canım benim gözlerim de o kadar büyük değilki, ilk sayfada gözlerimin makyajsız hali var bak, yani benimkilerde orta halli.. bence içine hiç kalem sürmeden üst kapağa eyeliner çekersen çok daha büyük gösterir emin ol cnm yerimseniben ayrıca a.s.opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…