Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
işte kızlar size söz verdiğim gibi ilk adım adım makyaj denememi yaptım.. renkler daha iyi çıksın die oldukça koyu bir smokey makyaj uyguladım.... göz zevkinizi bozacak bazı küçük detaylar olabilir( kıl,tüy vs.sırnaşık şey ) kusura bakmayın bunlar için... bakalım begenecek misiniz ??

1. adım : makyajsız, yeni yıkanmış göz :)

2. adım : everyday minerals markalı pearl beige rengi concealar, inglot far bazı ve kaş farını uyguladım

3. adım : gri far uyguladım

4. adım : gölgeleme yaparak siyah far uyguladım ve gri ile siyahı birbirine karıştırdım (rengi açık çıkmış)

5. adım : eyeliner, göz kalemi ve rimeli sürdüm

ve yanaklara geldik , gözlerime concealar sürerken tüm yüzüme de everyday mineralsin fair medium renkli pudrasını sürdüm

6. adım : yanağımı içe çekerek elmacık kemiklerim daha çıkık gözüksün die bronz bir pudrayla gölgeleme yaptım

7. adım : gölgelemenin bitmiş hali ( her ne kadar belli olmasa da )

8. adım : allığımı uyguladım

9. adım : allığın uygulanmış hali

ve son makyaj tam olarak nasıl görünüyor:

bir de merak eden olursa diye kullandığım ürünleri de fotoğrafladım :

kızlar merak ettiğiniz bir şey olursa sorabilirsiniz, umarım biraz olsun yardımcı olabilmişimdir :eek:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

not : çıkan kaşlarımı görmeyiniz :eek:
1.boş, çıplak göz :icecream:

2. pastel concealar, inglot far bazı ve kaş kalemi :

3. emily 114 numara göz kalemini gelişigüzel sürdüm :

4.açık yeşil bir farla kalemi ve farı birbirin karıştırıp dağıttım :

5.göz altına da aynı kalemden ve fardan sürdüm :

6.mineral farımı ıslak fırçayla eyeliner gibi uyguladım ve kaş altına beyaz sedefli far sürdüm

7. en son olarak da avon superfull midnight rimelini sürdüm:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kızlar başlığı ilk açtığımdan beri eklediğim fotoları ilk mesajıma koyayım dedim ama hepsi sığmadı. Oyüzden kalanların sayfa numaralarını vercem, en azından bulmanız biraz daha kolaylaşır.
14. sayfa, 16. sayfa, 21. sayfa, 22. sayfa,24. sayfa ,26. sayfa , 28.ve 31 sayfada yine yaptığım makyajları bulabilirsiniz. Ayrıca kızlar kibele's makeup world adresli bloğumda diğer makyajlarım ve kozmetikle ilgili bilgileri de bulabilirsiniz.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Çok başarılı çekilmiş tebrikler.

X