Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet kızlar son eklediğim yeşilli makyajımı adım adım uygulama şeklinde yaptım, bu seferki sanki biraz aceleye geldi gibi oldu ama idare ediverin bu seferlik sırnaşık şey
not : çıkan kaşlarımı görmeyiniz
1.boş, çıplak göz :icecream:

2. pastel concealar, inglot far bazı ve kaş kalemi :

3. emily 114 numara göz kalemini gelişigüzel sürdüm :

4.açık yeşil bir farla kalemi ve farı birbirin karıştırıp dağıttım :

5.göz altına da aynı kalemden ve fardan sürdüm :

6.mineral farımı ıslak fırçayla eyeliner gibi uyguladım ve kaş altına beyaz sedefli far sürdüm

7. en son olarak da avon superfull midnight rimelini sürdüm:

HER ZAMAN Kİ GİBİ COK HOS Bİ MAKYAJ CANIM TESEKKÜRLER.VE DE TEBRİKLER.YEŞİİLİN TONU COK GÜSEL.MARKALAR VE NUMARALARI İLE YAZMANA AYRICA TESKR EDERİM.SONRA SANA ÖZELDEN SORMAK DURUMUNDA KALMIOZ.AH Bİ DE NASIL BÖLE EYELİNER CEKTİNİ YADA MİNERAL FARLA NASIL YAPTINI Bİ ANLASAMmafoldumben

önemli değil cnm asıl ben teşekkür ederim, şu video işini de çözersem eylinerlı bi video koycam yerimseniben

çok teşekkür ederim denicem en kısa zamanda bendee opuyorumnanaktan gerçekten sende video işine girr yaa ozaman çok dua alırsın valla kaydirigubbakcemile3

kıs kibele sen de ii makkaş yapıon neden katılmadın yarısmaya.bari fantastik olanına katıl kıss

elşne sağlık tatlım çok güzel olmuş makyajın.farı eyeliner gibi sürmüşsün ya.açılı fırça dedikleri şeylemi uyguladın onu kullandığın fırça nasıl bişiy

Gerçekten çok başarılı şunuda itiraf etmeliyim yüz hatlarınız makyaj yapmaya çok uygun çok hoş tebrikler 10 üzerinden 20 :))) hihoyyyt

kkibele muhteşemsin ya çok kıskanıorum böle makyaj yapanlarıalkisalkisalkis
teşekkür ederim canım..
kıs kibele sen de ii makkaş yapıon neden katılmadın yarısmaya.bari fantastik olanına katıl kıss
ay cnm benim çok sonradan oldu haberim bu yarışmadan , fırsat bulabilrisem fantastiğe katılırım ama ben öle çok fantastik yapamıyom sırnaşık şey
elşne sağlık tatlım çok güzel olmuş makyajın.farı eyeliner gibi sürmüşsün ya.açılı fırça dedikleri şeylemi uyguladın onu kullandığın fırça nasıl bişiy
evet canım açılı eyeliner fırçası, avondan almıştım..
Gerçekten çok başarılı şunuda itiraf etmeliyim yüz hatlarınız makyaj yapmaya çok uygun çok hoş tebrikler 10 üzerinden 20 :))) hihoyyyt
çok sağol tatlım a.s.

canım yaaaaa süpersin . bayılıyorum senin makyaj yapışına çok yaratıcısın :lepi:alkisalkisalkis

o nasıl bir eyeliner sürmektir yaaaaa. şahane olmuş vallahi ellerine sağlık tabi bi de maşallah. sürtünsem falan bana da bulaşır mı ki bu yetenek:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…