Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cok güzel olmş cnm eyeliner çekişine bayıldım:1shok:
teşekkür ederim canım
kkilebe hayırlı uğurlu olsun topiğin makyajlarını çok beğeniyordum artık burdan takip edicem ahh o eyeliner çekişin yok muu çok yakışıyor sana resimlerini bol bol ekle tamam mııı opuyorumnanaktan
çok sağol canım fırsat buldukça eklicem..

Canim okadar ugrasmissin cekmissin eklemissinvereliniortak

cok begendim opuyorumnanaktan

farin rengini ve alligin rengi cok güzel :asigim: alligin markasi ve rengi ne acaba:kedi:

cok güzel olmus ..eyeliner nasil bi fircayla sürüldü??ve hangi ürün aciklarsan sevinirim ...yada foto yap canim ..ben beceremiyorum yaaaaa.....

Harika olmuş makyajın kkibele.Smokey tarzı da yüzüne çok yakışmış.Kırmızı rujla da bütünlük sağlamışın.

Canim okadar ugrasmissin cekmissin eklemissinvereliniortak

cok begendim opuyorumnanaktan

farin rengini ve alligin rengi cok güzel :asigim: alligin markasi ve rengi ne acaba:kedi:
çok teşekkürler canım , siz beğendiğiniz zaman ben de çok seviniyorum .. canım allığın markası pastel pom pom allık.. zaten 2 rengi var biri pembe biri şeftali bendeki şeftali tonlu olan yerimseniben
cok güzel olmus ..eyeliner nasil bi fircayla sürüldü??ve hangi ürün aciklarsan sevinirim ...yada foto yap canim ..ben beceremiyorum yaaaaa.....
canım eyeliner avonun kesik uçlu eyeliner fırçasıyla sürüldü.. halen daha var sanırım katologlarda 2-3 lira gibi bi fiyata almıştım ben.. eyelinerın kendisi de avonun o da krem eyeliner, küçük kavonoz gibi bir kapta en altta eklediğimr esimde var hepsi, ama yine göremezsen yarın yakından çekip eklerim cnm olur mu?

gecen bi düğünümüz vardı orda yaptırtmıştım ona cok benziyo makyöze yaptırmıştım birdeee

teşekkür ederim matmazelcim..

işte kızlar bugunkü makyajım, pek adım adım olmadı bu seferki o çok uğraştırıyor o yüzden ben de arada bir böyle adım adım çekmeden foto koyayım dedim.. farın rengi aslında yeşil ama her zamanki gibi çok farklı çıkmış :bbo:

kkibelem gözüne çektiğin eyeliner sanırsam galiba MAC .

makyaj malzemeleri fotonda en alt sağ köşe

eğer mac se fırçasını da mac mi aldın? bana meryem öyle bi kesik uçlu fırça getirdi acaba diyorum ist. a gidince sadece bu eyelineri mi alsam çok soft duruyor ve de çekici

e bi de çekenin el becerisi müthişse böyle şahanelikler çıkıyor canım

maşallahhhhh

bne de bu akşamkinde böle çekeyim eyelineri bakayım yakışacak mı banada?:)

ilarzucum öncelikle teşekkür ederim canım :asigim:
eyelinerım mac değil, avon cnm hatta eyeliner fırçam da avon ikisini de çok komik fiyatlara almıştım ama o eyelinerdan artık satılmıyor sanırım ben avonun temsilcilere özel fırsat köşesinden görüp almıştım yerimseniben

evet cnm, eğer tanıdıgın avon temsilcisi varsa ona söyle o biliyodur fırsat köşesini zaten arada bir tekrar giriyo satışa yerimseniben

harika çok beğendim sorum şu 5. adımda eyeliner ve göz kalemi sürdüm demiştim biraz daha açarmısın yani gözünün üstüne önce kalem sonra eyelinerimi sürdün çok güzel eyeliner çekmişin bayıldım yaaaa sende çok tatlısın ama rujun rengi olmamış tatlım açık bir parlatıcı yada nude ruj hatta hiç ruj sürmesen daha iyi olurdu

süper süper hepimiz avonun eyelinir ve fırçasına hücüm etcezzzzzzzzzz indirimde olunca haber verin kıslar:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…