Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
vayy hatunum buda guzeel olmus ellerıne saglık gozune dıger resımlerde sıyah eyelıner varya budna kahve renlımı vr

sen bizi kalpten götürücen kkibele süper yahu.biran önce eyeliner çekmeyi de öğret bacım lütfen

vayy hatunum buda guzeel olmus ellerıne saglık gozune dıger resımlerde sıyah eyelıner varya budna kahve renlımı vr

çok beğendim :) , eyeliner sürüşüne bittim . maşallah diyelim nazar değmesin

sen bizi kalpten götürücen kkibele süper yahu.biran önce eyeliner çekmeyi de öğret bacım lütfen

çok teşekkür ederim kızlar burda eyeliner yok, kahverengi göz kalemini eyeliner gibi sürdüm..

kızlar bu da bugunkü yeşilli makyajım.. bu arada kızlar eğer bugune kadar koyduklarımdan hangisini isterseniz hafta sonu adım adım makyaj uygulaması şeklinde yapabilirim yerimseniben

cok güzel olmuş makyajların canım marifetlisin baya maş =) daha renkli makyajlar dener misin bide bu makyajı denersen cok sevinirim merak ettim nasıl yapıldığını çok hoşuma gidiyo da göz altı gölgelendirmelerini yapamıyorum =)

scarlettjohansson03.jpg

sapol cnm ama resim büyümediği için makyajı pek anlayamadım , daha yakından bir resim koyarsan denemeye çalışırım yerimseniben

ya çok güzel bu yeşil makyajı adım adım gösterir misin cnm bnm.bi de far rengi ve markası ne acaba cnm ???

teşekkür ederim cnm, bu makyajda emily yeşil göz kalemi ve elf'den aldıgım yeşil far var.. üst kapaktaki eyeliner gibi görünen de taylor made mineralsden aldıgım yeşil pırıltılı far, eyeliner fırçasını ıslatıp fara batırarak eyeliner gibi sürdüm..

maşallah tek kelimeyle hepsine bayıldım.gözünün içine kırmızı kalem yerine başka renkler daha yakışıyor.bir anda gözlerin kızarmış sandım sonra kalem olduğunu anladım.ama harikasın çok yeteneklisin maşallah..

Canııımmm yeşildee kahvede çok yakışmışşş sana hepsi yakışıyor bebişim beniim yaa ben yeşilin adım adım uygulamasını istiorumm tabi zahmet olmassa şekercim opuyorumnanaktan

Canııımmm yeşildee kahvede çok yakışmışşş sana hepsi yakışıyor bebişim beniim yaa ben yeşilin adım adım uygulamasını istiorumm tabi zahmet olmassa şekercim opuyorumnanaktan
ne zahmeti cnm, yarın yapıp koymaya çalışırım..
scarlettx.jpg

canım kesip büyüttüm =)

tamam cnm şimdi daha iyi gördüm, uygulamaya çalşışcam anladıgım kadarıyla :)

X