kk 'nın güzelliklerinin sohbet topiği :)

Baştan anlat hiç bişi anlamadım..

Şimdi sapık diye nitelendirdiğimiz şahıs napıyor..

Elliyor mu, dokunuyor mu, süzüyor mü,
Ya da sözlü taciz mi ne yanii :KK6:

bak sımdı bastan anlatayım olayları
bu adam sapık dedgım 55 yasnda ıkıncı evlılıgnı yapmıs bır mahluk
ben benzın ıstasyonunda calsııyorum bzm cay makınesıde pompacı odsında bazen sıgara ıcmeye fılan gıtmek zorunda kalıorum oraya neysee
adam sureklı konusmaya calısıyor el sakası yapmaya calısıyo el sakasından kastımda kapıda durup sıgara ıcınce elını omzuma atmaya calısması sırtıma vurması fılan neyse ben bunu belkı 50 defa uyarmısımdr ama devam ettı ben konusmadkca muhattap olmadıkca sen ne bcm arkadassın hıc konusmuyosun bnmle cok sıkıcısın demeye basladı bana dıokı pompacı odasına gelme bende snane be sanamı sorcam dedım bıgunde bı cocuklu adam geldı buraya cocugu sevecektım kactı benden mılletın ıcınde dıokı cocuk senden kactı sen gel bana sarıl ben senden kacmam
ve ben el sakalarından trahatsz oldgumu sefe solemıstım hıcbırsey yapmadı bn bu adamı uyarttırdım burada sozu gecen bı abıye rıca ettım uyardı sonra yıne devam ettı davranısına bn gttım pompacı odasına ustune yurudum agzıma gelenı saydım ertesı gunde mudur geldı mudure soledım
smdı mudur sefın agz.na sıctgı ıcın sef hırsını almaya calısıyo benden bıde sefle sapık hemserı sef onu koruyo bugun o abıye sapıgı uyarttrdgım abıye demıskı hyr sapık ole sey yapmaz gıtmıs bzı sıkayet etmıs bn smdı napım ahada anlattım sız soleyın
sonra bu sarılma lafını soleyınce bnm tepem attı sefın ustu olan mudure soledım hepsnı

Evet :KK14::KK14::KK14: İmzana bittim ya :KK60:

ahahaah
attachment.php
çok komik dimi havalı komiser :KK51::KK51::KK9::KK9:

ben benzın ıstasyonunda calsııyorum bzm cay makınesıde pompacı odsında bazen sıgara ıcmeye fılan gıtmek zorunda kalıorum oraya neysee
adam sureklı konusmaya calısıyor el sakası yapmaya calısıyo el sakasından kastımda kapıda durup sıgara ıcınce elını omzuma atmaya calısması sırtıma vurması fılan neyse ben bunu belkı 50 defa uyarmısımdr ama devam ettı ben konusmadkca muhattap olmadıkca sen ne bcm arkadassın hıc konusmuyosun bnmle cok sıkıcısın demeye basladı bana dıokı pompacı odasına gelme bende snane be sanamı sorcam dedım bıgunde bı cocuklu adam geldı buraya cocugu sevecektım kactı benden mılletın ıcınde dıokı cocuk senden kactı sen gel bana sarıl ben senden kacmam
ve ben el sakalarından trahatsz oldgumu sefe solemıstım hıcbırsey yapmadı bn bu adamı uyarttırdım burada sozu gecen bı abıye rıca ettım uyardı sonra yıne devam ettı davranısına bn gttım pompacı odasına ustune yurudum agzıma gelenı saydım ertesı gunde mudur geldı mudure soledım
smdı mudur sefın agz.na sıctgı ıcın sef hırsını almaya calısıyo benden bıde sefle sapık hemserı sef onu koruyo bugun o abıye sapıgı uyarttrdgım abıye demıskı hyr sapık ole sey yapmaz gıtmıs bzı sıkayet etmıs bn smdı napım ahada anlattım sız soleyın
sonra bu sarılma lafını soleyınce bnm tepem attı sefın ustu olan mudure soledım hepsnı

Pompacimiii :) cok guldum ya
Gidip sarilsaydin bee bak kacmiyormus cok guldum ya :)

"Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene..."

Pompacimiii :) cok guldum ya
Gidip sarilsaydin bee bak kacmiyormus cok guldum ya :)

a.q onun beledıye sarılsın ona ıt ya tıpını bır gorsenız tukurmezsnz suratına:KK25:

gebze uzak muzak demeyın valla hepımız kadıkoye gtcez ona gore :KK24:

abı ne kdr cok msj yazıorum ben yaa
su kdr sanıye sonra yazablırsnz yazısını gormekten bıktım valla

a.q onun beledıye sarılsın ona ıt ya tıpını bır gorsenız tukurmezsnz suratına:KK25:

Sen benzincide napiyorsun
Bide saka bi yanada o sekilde davranamaz ki mal adam yapiatir bi tanee

O iş yerinin moku çıkmış sana orda huzur yok çık ordan..
Ne işin var kızım benzinci de seninn aaaa

Sen benzincide napiyorsun
Bide saka bi yanada o sekilde davranamaz ki mal adam yapiatir bi tanee

gobek atıyorum :)
markette calısıyorum kzuum napcam
mudure soledım daha napım
amaaa cok haınce planlarım var adam kabul etmıyormus bn solemedım dıomus
bn kendıme ıs arıyorum suan sı bulunca ayın son gunu o adama tokadı basıcam sefede ben gelmıorum dıcem ayı tamamladgım cıınde sıkıntı olmıycak basıp gtcem yerıme gelsın baksın sonra ıt oglu ıt sef :KK47:

O iş yerinin moku çıkmış sana orda huzur yok çık ordan..
Ne işin var kızım benzinci de seninn aaaa

ne bılım ya bankadan cıktıktan sonra bos kaldım ıs bulamadım burasını benzıncı dıe kucuk gormeyın haa 1200 maas verıyo kurumsal sıgorta 1500 den yatar

X