kk 'nın güzelliklerinin sohbet topiği :)

Selam kizlar nasilsiniz isten ciktim evdeyim acayip sikiliyorum napcam ben ya

insan olun demedim , degilsiniz dedim !!!

ben burdayım asıl sen nerdesin canım işten çıktın bizleri unuttun :KK47:

bebegım unutmadım blıyorsun tatıldeydım telefonumuda kardesıme vermıstım faceye gıremıyorum fazla ,
ya sana bısey sorucam
unıversıte tercıhlerınde ek yerlestırmeler ne zaman yapılacak bılgın varmı

bebegım unutmadım blıyorsun tatıldeydım telefonumuda kardesıme vermıstım faceye gıremıyorum fazla ,
ya sana bısey sorucam
unıversıte tercıhlerınde ek yerlestırmeler ne zaman yapılacak bılgın varmı

hmmm anladım canımmm eeee buluşma işini kararlaştıralım artıkk dimi =))) dedigin yerleştirmeyle alakalı hiçbi bilgim yok kuzum

Merhaba Hatunlar :KK3:

merhaba özgişimm :KK1:

aynen yaa bebişim bugün biter mi? evetttt çok sıcak bide sıcaktan mayışıyo insan uykusu geliyo yaa :KK1:

Ya bide üstüne ofiste bi tane ayı var höpürdete höpürdete kahve içiyor şimdi ağzının köküne bi indireceğim kendimi zor tutuyorum en nefret ettiğim şeydir ya. :KK47::KK47::KK47:

Ya bide üstüne ofiste bi tane ayı var höpürdete höpürdete kahve içiyor şimdi ağzının köküne bi indireceğim kendimi zor tutuyorum en nefret ettiğim şeydir ya. :KK47::KK47::KK47:

indirkuzucum içinde kalmasın ben olsam agzının ortasına indirirdim çünkü bende sevmem öyle kahve veya çay içenleri :KK1:

Günaydın kizlar

Nasilsinuz bakalim bn bgn is gorusmesine gdiyorum

kızlarrrr bizim bi buluşma planımız vardıı kayıplara karıştınız hepinizzz kızıyorum artıkkk heeeee :KK47::KK47::KK47::KK47:

X