Kk' nın En İyi Sonbahar\ Kış Günlük Giyim Kombin Yarışmasıı

katılmak isteyen bana mesaj yazsın ki mail adresimi vereyim. mailime yollayacaklar resimlerini. yada gizli albüm yapsınlar bir tek ben göreyim. ordan kopyalarım ben.

bende katılcammmm...cuma günü giyer çeker yollarımm size....
hahahahyyy benim neyimm eksikkkk:KK9::KK9::KK9:

Yazın olsaydı ya bu yarışma daha güzel ciciler alıyorum yazın dur bakalım daha kışlıkları çıkarmadım haftasonu çıkarayım unuttun neyim vardı neyim yoktu belki katılırım boy posta yok ya bende neysee maksat katılmak olsun. :KK1:

bende katılcammmm...cuma günü giyer çeker yollarımm size....
hahahahyyy benim neyimm eksikkkk:KK9::KK9::KK9:
merakla bekliyoruz:KK31::KK31::KK31:
Yazın olsaydı ya bu yarışma daha güzel ciciler alıyorum yazın dur bakalım daha kışlıkları çıkarmadım haftasonu çıkarayım unuttun neyim vardı neyim yoktu belki katılırım boy posta yok ya bende neysee maksat katılmak olsun. :KK1:

boya posa değil dejavu cum kombine verecez oyu, :KK34:

Hırslanalım o zaman:KK47:verelim kiloçukları çıkalım bizde sanılalım şuralarda :KK12:
Hirslanalim efsercigim,verelim bencede.Ama sen benden kaciyon,yakalarsam seni topige baglicam,zayiflatmadanda birakmicam:KK52:
Zayıflama topiğlerini buraya toplayalım tam bir motive unsuru:KK9:
Bende hırsılanmalıyım yoksa beni XXL kobininde görürsünüz:KK30:yada hırsımdan daraçık şeylerin içinde fırtlayan yağlarımı:KK49::KK9:
Bizim takimada gelmis ama kimse yokmus,bir yesil cay salata ikram edemedik:KK53:
Ben salaşım ya :KK17:Yine de teşekkür ederim , ruhumdaki zerafeti farketmişsin :KK16:

Ama kombinlerim güzeldir :KK12::KK12:
Keske katilsan cnm,merak ediyorum seni:KK19:

Tıkladık geldik hayırlı uğurlu olsun yeni yarışma tüm yarışmacılara başarılar dilerim :KK16::KK16: biz tombişler için de güzel bir motivasyon olacak :21::21:

Bu yarışma devam etsin..Kilo verince ben de katılcam..Yaza yetişirim artık:KK14:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimler yarışıyor:)))
Yarışma başlarken bendeniz dalgın Mune'yi habersiz bırakmayın, fotoları, kombinleri görmem lazım, kk kadınları yarışıyorrr:KK52:

Kimler yarışıyor:)))
Yarışma başlarken bendeniz dalgın Mune'yi habersiz bırakmayın, fotoları, kombinleri görmem lazım, kk kadınları yarışıyorrr:KK52:

şimdilik herkes seyirci gibi, topu ince arkadaşlara atıyorlar:KK52:

o zaman haydi KK nın ince belli, edalı, işveli güzelleri, siz çıkmadan meydana kimse çıkmayacak sanki:KK52:

Son düzenleme:
hadi ama arkadaşlar,
bu kocaman sitede ben iyi giyinirim diyen sadece 1 kişimi.
şoka soktunuz beni.:KK53:

Son düzenleme:
Yaaaaa bende girmek istiyorummm :KK43:
Ama ama ama,kafamda deli sorular:KK43::KK53:

X