Anket kk balosu olsun mu? olmasın mı?

kk balosu olsun mu? olmasın mı?

• Ankete Katılan
    119
Sende kraliçelere uygun bir kıyafet şeç bizimle paylaş canım. merak ettik kostümünü:):::)üst sayfalarada göz gezdirirmisin:):)

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Pardon kızlar benimde kıyafetim bu olsun o zaman umarım begenirsiniz:))

kızlar bende geliyorum ,eğlenceye bayılırım.yeşilim haberleşip bir servis ayarlarız nedersin.özel olsun servisimiz kıyafetlerimiz sıkışıp kırışmasın değilmi.

Çok tesekkürler yesilim begenmene sevindim:)Umarım bu balo işi burada kalmaz inşallah gerçekleşir neredeyse tüm günüm kk'da geçiyor tanişma fısatı olsa ne güzel olur

kızlar balo hevesiniz geçtimi hadi bakalım başka düşünceleride alalım lütfen

Birkac kiyafet ekledim secip giyeriz artik tabiki ben gelebilirsem

inşallah gelirsin de ayşecim daha kraldan bir haber gelmedi:))) kıyafetlerde çok güzel eline sağlık canım

hadi bu balo oldu diyelim :1closedeyes: bu sitede kadın kılıklı erkelerde vardır mutlaka :Roflol: onlar nasıl bir kılıkla gelirler acabaa:1shok: esas onu merak ediyom:Roflol: :Roflol: :Roflol:

çok güzel bir fikir bence biraz daha üstüne düşülmeli ve hayata geçirilmeli....

Kralin haberi yok biz hala Balo deyip duruyoruz ama bu topik dogru yerde degilmi ? Krali kizdirmayalim Balo falan yok derse o kadarda hazirlaniyoruz

yurt disindakilere bir ucak ayarlayinda bizlerde gelelim.bizim basimiz kelmi:)))

Geldim Yeşilim Geldim Evde Yoktum Canim Akşam Geldim Işlerim Vardi Ancak Kk Gelebildim Kralimizada Haber Verdim Bakalim Ne Diyecek

Uçak... Tabi Neden Olmasin Herkesi Bekleriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…