Anket kk balosu olsun mu? olmasın mı?

kk balosu olsun mu? olmasın mı?

• Ankete Katılan
    119
asi girme kuzumla aramıza bir baloya 3prenses cok.
balo sonunda karakolluk olurmuşuz.
polis dermiş derdiniz ne?
bilginkız:sorma memur bey ben prensesim bu da kuzum nickli arkadaş. sitede tutturdu ben prensesim diye. ne zannediyorsa kendini. hem ispatta ederim polis abi gir bak siteye.
polis: lan yürüyün gidin manyaklar balo yapıyolarmışta prensesmişte. siteymişte.tööbe tööbe manyakmı ne bunlar.
bilginkız: hah işte memurum bende onu diyom manyak bunlar.
polis: çıkın lan dışarı çıkın delirtmeyin beni. valla atarım içeri kapışın hapisane gülü benmi olacam kuzumudur nedir o mu olacak....hem bişey sorcam bu kıza neden kuzu diyonuz siz. neresi kuzu be bunun.
bilginkız: eeee polis abi şey...
polis: sus lan sus çıkın dışarı çabuk çıkınnnnnnnnnnnnnnnnnnn

asii,bilgin,kuzu kapama çekilin bakim şöyle kenara
prenses belli zaten :Roflol: :Roflol:
hem ben gidiyorum baloya benim olduğum yerde ne işiniz var sizin:mymeka: :mymeka:

Balkabağım, farelerim, seyisim bile hazır beeee:1yes2: Kostüm için acilen bir peri bulmam lazım.:bbo:

heeyytt yettim işte balonuzun prensesiniz geldi :mymeka:
bu aysel nerdeyse torun sahibi olcak gıdığı çıktı hala prenses olabilirim diyo pabucumun prensesi
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

bende türkiyenin hatta dünyanın dört bir yanında kk üyesi olduğunu biliyorum ama gelebilcekler mutlaka vardır hem bu sabahta şöyle bir fikrim geldi ufak bir miktarla bilet satışı yapılsa geliride eğitim gönüllülerine bağışlansa iyi olmazmı yani nasıl olur nasıl yapılır bilmem ama hani olur mu acaba diye düşündüm kazene sorsak o daha iyi olur sanki ne dersiniz

olmasını çok istesemde gidemeyekleri ve haliyle kendimde dahil çok üzülürüz yav olmasınbu arada olursada kıyafet balosu olsun:)

aaaaaaa prenseslik için herkes sıraya girmiş ya hepiniz kk nın prenseslerisiniz merak etmeyin:1yes2: :1yes2: :1yes2: . bende kraliçeyim tamam mı?:mymeka: :mymeka:

heeyytt yettim işte balonuzun prensesiniz geldi :mymeka:
bu aysel nerdeyse torun sahibi olcak gıdığı çıktı hala prenses olabilirim diyo pabucumun prensesi
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

haaaa bi sen eksiktin zaten] Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Balkabağım, farelerim, seyisim bile hazır beeee:1yes2: Kostüm için acilen bir peri bulmam lazım.:bbo:

kuzum bak işte aramızdaki fark bu
bende ne balkabağı ver ne fare nede seyis.
ben doğustan asilim öyle kabakla fareyle birkaç saatlik prenses değilim
ay muhattap olamayacağım senle kül kedisi.:mymeka:

al sana elbiseeeee Link Silinmiştir.:Roflol: :Roflol:

Sen giy len onu tombik kelebek.:mymeka:

Ayrıca da Uyuz cadı sen benim yaşımdayken daha evlenemiş olacaksın evde kalmış kız kurusu seniiii:mymeka:

Bilgin asilliğini severim ben senin:mymeka: Asil görmesek neyse

Mihrace başlatma kraliçeliğinden:mymeka:

kraliçeye saygı lütfen kellenizi vurdururum zindanlarda çürütürüm sizi ona göre:mymeka: :mymeka: :mymeka:

Mihrace harika bir fikir ama birtanem biliyorsun ben yurtdisindayim gelmeyi cok isterdim eger yaz aylarina denk gelirse Temmuz Agustos olabilir cok sevinirim hepinizle tanismak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…