Anket kk balosu olsun mu? olmasın mı?

kk balosu olsun mu? olmasın mı?

• Ankete Katılan
    119

Nisan21

Taze Bekar ( mihrace )
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
510
2
51
arkadaşlar fikrim geldi:Roflol: :Roflol: senede bir gün kk balosu yapalım mı? ortak bir yer ayarlanır ve orda toplanılır ne dersiniz?

mihracam ben senin o fikrini yerim :Roflol: bence olur güzelde olur da herkez bir tarafta canım bunu nasıl çözeceğiz :bbo:

Tamam, ama prensle ben dans edicem sonracığıma 24.00 den önce eve filan da gitmiycem:1yes2:

yaa ne güzell olurdu:teselli: ama olmazkiii :sm_confused: herkes dört bir yanda sonra gidenler b,ize ballandıra ballandıra anlatıcak sonra biz gidemezsek oturup hırsımızdan kafayı yiyeceğüzz ııı ıhhh yok olmasın yapmayın laa gidemem gelemmem neyimmm:mymeka:

Tamam, ama prensle ben dans edicem sonracığıma 24.00 den önce eve filan da gitmiycem:1yes2:

ben varken sen napcan prensi kuzu benle dans etcek prens:mymeka: 24,00 den sonra seni öperse kurbagaya dönüşürsün presnde gerçekte ne kadar güzel oldugunu görür:Roflol:

yapalım yapalım düşündümde çok süper olacak. ama en az 2,5 ay sonra

Nerde, nasıl , ne zaman diye düşünüyorum. Ama bu kalabalığa bir stadyumda balo olur herhalde. Bencede olmasın gidemezsek ya çatlarız valla.

mihracem fikrini yirim kız ben senin artıkın izmirliler olarak senin arabaya doluşurusss:Roflol: :Roflol:
:sm_coollsun valla süper olurr :sm_cool:

:sm_cool: Olsun yaws olsun ne güsel olur :1yes2: valla muhabbet sohbet nette böleyis kim bilir birbirimisi görünce ne olur aaayy çok heyecan yaptım :sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…