KK aracılığı ile Annelerimize..Anneler Gününüz Kutlu Olsun..

Canım anneciğim seni çok özledimmm,şuan yanında olup sana sarılmayı öpmeyi çok isterdimmmmm
29gün sonra senin yanında olacağım inşallah
ilk defa bukadar ayrı kaldıkkk ne kadar zormuş

canımmmmmmmm annemm bıtanem benım senı cokk sevıyorum ıyıkı warsın.
Allahım ayırmasın bızı.senı bugune kadar uzduysem ozur dılerım canım benım.benı 9 ay karnında tasımıs olmanda sana omur boyu mınnettar kalmama bı sebep deıl mı zaten.annelıgın kutsallıgıda burdan gelıyor olsa gerek....
hıckımse hıcbırsey senın yerını alamaz.ıkı bagırırsın kızarsın ama yınede herkesten cok sen dusunursun benı.ben herseyı senden ogrendım.
ınsanlara yardımı ,sureklı hosgoruyu, kın tutmamayı...senden ogrendıklerımı bende cocuklarıma ogretıcem.hersey ıcın tesekkurler annem benım.herzaman yanımda oldugun ıcn tesekkurler annem benım.
coksekeriremsu

Son düzenleme:
buraya yazdıklarımı göremeyeceksin ama olsunsüprizzzzz
Anneeeeeee biliyomusun seni çok seviyorum!hem de gerçektencoksekeriremsu
Bana çok güzel uyum sağlıyosun,yapmak istediğim şeylere itiraz etmiyosun,hatta bana çoğunlukla destek çıkıyosun,varını yoğunu bana döküp finansman sağlıyosun:) biliyorum,sende içinden '40 tane kızım yok ya!tabiki damla için yapıcam' diyosun.bide anne sen olmadan alışveriş yapamıyorum,ilerde senin olmadığın bi şehirde yaşarsam yandım valla!bana fikir veriyosun,işimi kolaylaştırıyosun.bideeeeee...anne benim için hep en iyisini istiyosun;'senin için yine kredi çekerim amaaaaannn n'olucak maaşımda gidiversin canım,beraber italya'ya gideriz' diyosun.bişeyimi hakikaten eksik etmiyosun yani.bazı günler sanki içine doğmuş gibi,bütün gün canımın çekip durduğu yemeği yapmış oluyosun,işte o zaman daha bi seviyorum seni:) benim dertlerimi kendine dert ediyosun,ama sonra hasta oluyosun,kızıyorum o zaman sana;ben mutlu olucada yüzünde güller açıyo.
artık tek bişey söylemek istiyorum.benim annem süper süper! Şeniz

hayatta en çok güvendiğim asla yanılmadığım önsezilerine önce karşı çıkıp sonra hak verdiğim kıymetlim:annem
bazen atışsakda seviyorum annemi ya :asigim: bittaaanem benim o :nazar:

Canım ANNEMMMMMM,kanatsız meleğim,en kötü günde bile mutluluk payı çıkarmasını bilen birtanecik polyannam,bugün seni rüyamda gördüm içim özlemle doldu belki bana şehir olarak çok uzaklardasın ama hep yanıbaşımdasın iyiki varsın! iyiki ANNEMSİN! fedakar ANNEM benim,biriciğim seni çooooooook seviyorum.Allahım seni başımızdan eksik etmesin dünyalar güzeli ANNEMMMMMMM!:1hug:a.s.

canım annem...
seni çok seviyorum...senin varlığın bile beni mutlu etmeye yetiyor...
bizim için yaptığın herşey için Allah senden binkere razı olsun...
canım benim...iyiki varsın...

canım annem seni ÇOKKKKKKKKKK seviyorum ne yapsam ne söylesem hakkını ödeyemem bak senin büyük kızında annane oldu inşallah kısa zamanda babannede olurum torunlarımı bol bol severim ALLAHIM sana hayırlı uzun ömürler versin huzur mutluluk sağlık seninle olsun ellerinden öpüyorum benim melek annem... Cennet annelerin ayakları altındadır... a.s.:nazar:

a.s.
Annecim benim seni çooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum!!!
İyi ki senin kızınım annecimmm!!

Canım Annem;
Tarhana kokulu hülyalarına daldım senli günlerimin
Gözlerimi dağladım yine uzaklıklara.
Başım ellerimde, sırtımı verip taş duvarlara
Düşündüm de annem
Düşündüm de;
Hiç taramadı saçlarımı kimse, senden sonra
Ellerinin kınasına takılmış kalmış
İnce telli saçlarımın okşanmışlığı.
Bak, katrelendi kirpiklerime anıları hasretinin.
Katre katre süzüldü yanaklarımdan
Silmedim, silemedim senin ellerinle
Anam!
Diyebildim kelimelerin tükenmişliğinde

Annem!
Can mı ektin toprağına, canından can vererek
Bir ben, ben olabilir miydim sen olmasaydın
Cebrail ruhumu hediye ederken, fısıldadı kulağıma
-Kollarında uyanacağın bir melek.
Adını sen koy.
Anne, dedim mahremiyetinin gizlisinde dile gelerek.

Ah annem ah!
Kim bilir kaç kere şefkatine beledin, can kundağıyla
Kim bilir kaç gece gözlerine emanettim uykusuzluğunda.
Yağmurlar dile gelse anlatsa
Yüzündeki çizgilerin gizli sırlarını.
Toplayabilsem saçlarına dağıttığın yıldızları

Anneciğim;
Nasılda özledim bir bilsen, ağlarken başımı koyduğum dizlerini
Canım yanıyor anne, yokluğunun mahmuzu sineme battıkça
Ağlamıyorum, ağlayamıyorum
Anne tadında bir yastığım yokken başımı yaslayacak.
Hasretin ufuklarımda kızıllanırken her sabah
Kaç sancılı gece geçirdim soğuk döşeklerde kıvranarak.
Uyumuyorum
Uyutmuyor esen poyrazların söylediği vuslat türküleri.
Ama ille ellerimi sana uzatarak uyanıyorum seher vakti
Yarım kalmış bir rüyanın vuslatında aramışım seni belli.
Bulabildim mi sanıyorsun beni büyüttüğün beşiği
Dokunabildim mi sırtına sardığın yıllarına.
Hangi kuşun kanadına bağladın acılarını
Hangi balığın puluna kazıdın yaşamışlığını.
Yaşlanmadın annem
Yaşlı gözlerimden sıyırıp attım kanayan dizlerimin yarasını
Şimdi anlamanın dimağında tutulu kalmış nutkum.

Annem, canımın yongası;
Yakut rengi bir selam yolluyorum gençliğine
Ağlamaklı dudak büküşlerini okşa çocukluğumun.
Serp şimdi, bana verdiğin emekleri göğümüze
Dağıt ayrılığın yıldızlarını güneşlerimize
Yansınlar anne yansınlar, geliyorum küllerini savurmak için.
Aç şimdi yüreğinin kapılarını da bekle
Duman tadında bir acıyı dağıtacağız geceye
Rengarenk uçurtmalarını uçuracağız, çocukluğumuzun bayramlarında.
Bekle beni anne bekle

Gül rengi duaların uçuşurken semalarında
Bir ben, birde çocukluğumla gelirim avuçlarına
Ellerinin tebessümüne buseler kondurmak için.
Sen de çocukluğumu öp, bir kez benim için.
Bir tahta salda çıkmadan omuzlar üstüne
Kanımla, canımla, çocukluğumla geliyorum anne bekle.

Sabır defterimin son sayfasına karaladığım
Hasretinin son damla mürekkebiydi satırlarım.
Kokumu da yolladım rüzgarlarımla
Ten değmese de sana, can düştü yollarına
Bekle annem, dayanacağım kapılarına
Canımsın, canımdan saygılarımla
SELMA PEKŞEN (aLinti)

Rabbim Analarimizi Basimizdan Eksik Etmesin iNsallah
Bu Gece yine sensizlikkk annemmm cok ozledim senağlama

20 gündür annem yok...
Babam ve 2 kız kardeşimle birlikteyiz...
Anne olmadan olmuyo , o kadar zor ki ...
Düşünemiyorum annemsiz bi hayat...
Allah'ım bunların acısını bana gösterme...
Bi an önce gelsin annem yeter....

"annesii" diyeceğim buradan da sana, sevgimi belirtmede kullanabildiğim tek tabir olarak, her ne kadar anlam bulamasam da bu kelimede, sen anlıyorsun biliyorum.

birkaç yıl önce sana da haykırmıştım sevgimi, benim için olan değerini, çok şükür gözüm açım gitmez bu yönden. belki de geç kalınmış bir haykırmaydı.senağlama

benim için en yücesi, kendi annenden yani anneannemden bir anne sevgisi görememiş olmana, her zaman çıkarları için seni düşünmüş olduğunu belirtmiş olmasına rağmen, sen ne ona evlatlık görevini eksik ettin ne de bana onun sana yaşattıklarını yaşattın. neyse onun da mekanı cennet olsun.

belki de benim şansım bu oldu. sen hep annende bulamadıklarını bana, bizlere verdin. kafanda aslında olmasını istediğin anneni belki de örnek aldın.

senin zor zamanında tabii ki sana destek oldum. ama sen elimden tutmasaydın, ben kendi zor zamanımda asla ayağa kalkamazdım sensiz. o anda sessizce ben ne yaparsam yanımda olacağını hissettirmenin bana ne büyük güç verdiğini eminim sen de biliyorsundur.

senden tek bir ricam var annesi... lütfen artık kendine dikkat et, ruh sağlığına da beden sağlığına da. beni en çok üzen yönün bu. biliyorum fazla sahiplenici oluyorum bu konuda sana karşı da, o'na karşı da. ama ne yapayım.

artık bizler koca insanlar olduk. seni yeterince yıprattık. artık seni mutlu görmek istiyorum, her zaman senağlama aksi takdirde ben mutlu olamıyorum. sen lafta değil gerçekte bana arkadaş oldun. insan arkadaşı mutsuzken mutlu olabilir mi?

sen bilmiyorsun ama ben geceleri Allah'a; sana daha uzun sağlıklı ömürler vermesini ve benim de işlerimin iyi gitmesini, bu şekilde sana ömür boyu yapamadıklarını yaptırmak, gidemediğin yerlere götürmek istiyorum. hani diyorsun ya son gittiğimiz tatil yeri, seni çok mutlu etmiş, ömründe gidebileceğini düşünmezmişsin. senin o coşkunu, mutluluğunu görmek beni ne kadar mutlu ediyor bilemezsin, annesiii...

Canim diye başlayan her kelimemde sen varsin.......bende anneyim ama senin gibi olmayi beceremedim annemmmmm......affet beni bugün oğluşuma vurdum ilk kez.......duysan yine kizmaz sert sert bakardin kocaman sevgi dolu yüreğinle.....biliyorum......annelik önce anneni sevmekle başlar......

:nazar:Canların canı,balların balı,
Dünyanın en güzel,en melek,en cefakar,en merhametli,en havalı,en tarz annesi.. o kalbinin temizliğini,iyiliğini veren Allah a kurban olurum...

Türlü sıkıntılarla büyüttün bizi..Allah senden razı olsun annecim.Seni çookkkkk AMA çokkkk seviyorum Annemmm!!!! Herşeyimsin sen benim herşeyim,Bitanem ,canım ciğerim,ölürüm senin yoluna ben.
Allah senin,babamın ve kardeşimin acısını bana yaşatmasın inşallahh (amin)
a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s

gözlerinde huzur bulduğum,sesinde en güzel nağmeleri dinlediğim, en büyük desteğim,ANNEM seni çok seviyorum..

a.s.Annem seni yaradana kurban olurum sen benim herşeyimsin biliyom bazen seni kizdiriyom ama affet nolur seni üzdüm her an için binlerce kez özür dilerim annem canim annem aşkim hayatim seni çokkkkkkkkkkkkkk seviyommmmmmmmmmmkaydirigubbakcemile5Şeniz

Annem iyki hep yanımdasın , canımdasın... senin hakkını ne yapsam ödeyemem. Allah ömrüne ömür katsın bitanemm herşeyimmm senağlama kızz duygulandım kızzzsenağlama

X