KK aracılığı ile Annelerimize..Anneler Gününüz Kutlu Olsun..

anneme4xw4.gif

Canim annem..
Senden uzakta seni yasamak cok zormus. Biliyorum sen zaman zaman aklima gelsende ben hep senin aklindayim. Ama sende hep benim yüregimdesin annem. Sana sarilip, o mis kokunu icime cekip "canim annem" demeyi ne kadar özledim bir bilsen.
Sen
benim tek sirdasim..
Sen
beni hic bir zaman birakmayacak tek insan..
Bu hayatta en fazla sana muhtacim annem, cünkü benim senden baskalarim yok, senden baska kimselerim yok benim. Bunu ancak annesinden uzakta yasayanlar bilirler.
17 yasindaydin henüz beni ellerine aldiginda. Daha cocuktun sende, seninde sevilmeye, oksanmaya, gözyaslarini annenin omuzlarina dökmeye ihtiyacin vardi. Ama sen sadece 16 yil anne diyebildin. Senin acin benim acim annem! Erken kaybin bile senin beni en güzel sekilde yetistirmene, bana bütün sevgini vermene engel olamadi. Sen ne degerli bir insansin anne! Sen nasil bir yüreksin anne!
Rabbim bana ömür verdikce sana yakin olayim.. Beni senden ayirmasin.. Ben senle mutluyum annecim.. Anneler günün kutlu olsun.. sevgine ihtiyacim var.. beni hic birakma olur mu?
Seni cok seviyor bu kizin..

Annemmmm seni çok seviyorum ,hiçkimse yerini dolduramaz annemm, lütfen beni bırakıp gitme bu dünyadan.Son nefesimi verene dek, sana ihtiyacım var.
Uzaklarda olsan da yaşadığını biliyor olmak,sesini duyabilmek çok güzel annemm senağlama

Liseden sonra kokusuna hasret kaldığım,hep uzağında yaşadığım,kıymetini her gün biraz daha fazla anlayıp,çok çok fazla ihtiyaç duyduğum canım annecim.. Seni çok seviyorum...

canım anneciğim canıımm canıımm
yokluğuna hala alışamadım seni öyle özlüyorum kii kokunu , sevgini , şefkatini sana ait olan herşeyii..kalbimi kaplayan o kocaman sana ait olan yer varya öyle sızlıyorki hiç birşey yetmiyor bu acıyı dindirmeye , özlemin öyle bir hal aldıki anneciğim yıllar geçtikçe daha da büyüyor ve hiçbirşey teselli etmiyor..rüyalarımda gideriyorum bir nebze sana olan hasretimi.ne olur rüyalarımda da terk etme beni.

kardeşlerinin annesi sen olacaksın demiştin defalarca sanki biliyormuş gibii..bu sözlerin hiç aklımdan çıkmıyor..elimden geldiğince emanetlerine sahip çıkmaya çalışıyorum biliyorumki yerini dolduramıyorum.bir abla ne kadar anne olabilirki..

bana ve kardeşlerime verdiğin herşey için bizlere kazandırdıkların için sana minettarım anneciğim..huzur içinde, nur içinde yat anam mekanın cennet olsun

canım annem herzaman yanımda oldun iyi günümde kötü günümde hiç beni yanlız bırakmadın destek oldun seni çok seviyorum iyiki varsınn....

Anneciğim,tek sırdaşım,gerçek dostum,herşeyim...İyi günümde,kötü günümde hep yanımda oldun,Allahım sana ve tüm annelere sağlıklı sıhhatli,uzun ömürler nasip etsin.Senin sıcak kucağına her zaman muhtaç kızınŞeniz Seni çok seviyorum...senağlama

annem benim fedakar annem.ne zorluklarla büyüttün beni.uyumadın.hasta olunca başımdan ayrılmadın.seni çok seviyorum annem....allah korusun sana bişey olursa yaşayamam ben..senin kadar kimse kıymet bilmiyor annem.

annem canımm beni karşılıksızz sevenn nadidee çiçeğimm seni çok seviyorummm

canım annem zor gunumde benımle aglayan mutlulugumda benımle gulen sırdasım herseyım yıllardır bız ele muhtac olmayalım dıe sacını süpurge ettın hakkını ödeyemem sımdıde ele gıdıorum ayyy sımdı aglıycam onu nasıl bırakıp gıdıcem :KK43:(((((( o benım herseyım onu cok sevıorum keske okuyabılse bunları

ne cok ozledım senı bır bılsen..
kokunu,sıcaklıgını senağlama
ne kadar buyusemde artık bende bır anne olsamda sana herzaman ıhtıyacım var bılıyorsun demı..benneyaptımki
Rabbım senı basımızdan eksık etmesın..
bu hayatın bana sundugu en degerlı varlıksın sen..:asigim:
bılıyormusun hayata tekrar gelıcek olsam yıne senın kızın olmak ısterdım..
sen aldıgım nefes gıbısın ..senağlama

canım annem
sana söylüycek söz kelime yok hiç bişey ifade etmz duygularımı
evlendikten sonra daha iyi anladım seni
çok kırmışımdır hepsi istemedendi
sen bunları biliyosun ama
senin yerini hiç kimse ama hiç kimse dolduramaz
bana zorla anne de diyen kayınvalidem ise asla
her zor anımda sen varsın herşeyi sınırsızca senle paylaşıyorum
ve herkesten çok daha iyi hesapsızca sınırsızca sen anlıyosun beni
rabbim sana uzun ömürler versin
kardeşlerimin benim ve babamın hep yanında ol
hakkını hiç ama hiç bir zaman ödeyemem

senağlama senağlama senağlama senağlama

Hani eski zaman masalları anlatır
Hüznümü huzura dolarsın
Kaşım gözümden çok içim bir parçan
Annem sen benim yanıma kalansın

Hani bir biblon vardı kırdığım
Üstüne ne kırgınlıklar yaşadın
Ama bil ki ben de parçalandım
Annem ben senin yanına kalanım

Annem annem
Sen üzülme
Sözlerin hep
Yüreğimde

Annem annem
Gel üzülme
Ben hala senin
Dizlerinde

Uzayan sohbet gecelerinde
Rolleri unutur dost oluruz
Bizi bağlayan bu kan değil yalnız
Annem biz birbirimize kalanız

Ben kararlı uçarken yolumda
Sen çatık kaşlarının altında
Her yeni güne sevgiyle başlarsın
Annem sen benin yanıma kalansın....

ne kadar yazsam ne kadar anlatsam annemi bu satırlara sığdıramam.. iyi ki senin evladınım annem ,iyi ki annemsin canım annem seni çok özledim

Canım Annem'e Mektup...

Herkes beni güçlü sanıyor anne. Oysa ne kadar güçsüz olduğumu bir tek sen bilirsin. Senin gözünde halâ küçük bir kız çocuğuyum hiç büyümüyorum,
büyümek de istemiyorum. Sanki yirmiüç değil yedi yaşındayım. Sana o kadar ihtiyacım var ki anne. Sakın beni sensiz bırakma. Ellerimi bırakma sakın anne... Sakın bir yıldız gibi kayıp gitme mavi gökyüzümden anne...

Sen varsan her şey güzel anne. Daha bir emin basıyorum yere... Adımlarım daha hızlı, yüreğimde daha çok umut var anne... Her şeyi daha çok seviyorum seninle. Seninle daha çok gülüyorum daha az üzülüyorum.
Küçük şeylerden mutlu oluyorum, çocuklar gibi oyun oynuyorum sokaklarda...
Utanmıyorum yaşımdan, yada biri görürse ne der korkusu yok içimde...
Çantamı atıp bir yere top oynuyorum sokak çocuklarıyla yine cam kırıyorum
cama çıkınca komşular yine kaçıyorum anne... Kalp kırmıyorum anne hiç beceremedim bunu...Cam kırıyorum o yüzden kimse beni sana şikayete
gelmiyor... Kimseyi sırtından vurmadım anne... Kalleşliği öğrenemedim...
Çekip gitmeyi de... Zoru seçtim hep, kolayı hiç sevmedim, sevemedim...

Birini sevmedimse hiç sevemedim.... Sevdiğimi ölümüne sevdim anne...
Beni bırakıp hayatımdan gidene kadar, gittiğinde bir daha sevmedim anne...
Aşık oldum; korkmadım aşktan nede acı çekmekten... Aldım sevdiğimi karşıma sevdiğimi söyledim. Bana deli dediler bu yüzden anne... Sevmek delilikse ben zırdeliyim... Ben senden öğrendim anne ölümüne sevmeyi...
Babamdan öğrendim sevdiğini sahiplenmeyi... İster sevsinler, ister sevmesinler... İster söylesinler, ister söylemesinler... Ben yine de severim...
ben yine söylerim sevdiğimi anne...

Minik bir yüreğe; koca bir aşkı, yüzlerce dostu sığdırdım anne... Hepsi senin kadar sevdiler beni... Kimi ablam, kimi abim, kimi kardeşim, kimi dostum
oldular... Hepsine bir lakap taktım anne. Galiba ben halâ büyümedim anne.. Onların da yüreğinde benim yerim ayrı anne... Onlar da benim gibi anne.. Ben onlar için deliyürek oldum, cankız oldum, karakız oldum, asikız oldum... Görüyorsun ki anne insanları sevmekle başladı her şey... Cana can katmakla
başladı her şey... Senin kınalı kuzun, ilk göz ağrın, karakızın aslında çoktan büyüdü anne... Hayatı tanıdı.. Düştü kalktı... Yine yoluna devam etti dostlarla...
Bazen ben bile şaşıyorum kendime... Güçlü olan ben miyim? Yoksa içimdeki
küçük kız mı? Karıştırıyorum bazen bu iki kimliğimi anne... Üzüldüğümde sen
yoksan yanımda içimdeki küçük kıza sarılıp ağlıyorum ona dert yanıyorum...
Bazen düşünüyorum o küçük kızı benimle beraber mi doğurdun? Ben büyüdükçe o hep küçülüyor, küçük kalıyor anne... Belki de bu yüzdendir sen beni görünce onunla karıştırıyorsun... Çünki ben yirmiüç, o yedi yaşında anne... Bunu kimseye söyleme anne... Onlar yine beni olgun sansınlar anne...

Büyümek ne zor be anne. Sokağın en yaramaz kızı iken şimdi bir şirkette
'.... Hanım' diye çağrılmak zoruma gidiyor. Hanım'lık bize mi kaldı anne..
Ne güzel kardeşim, dostum, ablacığım, abiciğim demek... Bu Bey ve Hanım da nereden çıktı anne... Senelerdir hiç alışmadım, alışmak da istemedim...
Bizde bir kadın eşine Bey der... Bir erkek kadınına Hanım der...
Resmiyetlik bize göre değil anne... Bir insan ne ise o olmalı her yerde...
Babam yaşında ki adamlar, senin yaşındaki kadınlar 'buyrun efendim' diyor... Sinirlerim tepeme çıkıyor anne... Ben sıkıldım böyle kalıplaşmış sözlerden... İltifat edeceğim, kibar olacağım diye şekilden şekile giriyorlar anne... Nede komik oluyorlar anne... Bize bunlar tuhaf geliyor annne...
Meselâ 'seni seviyorum' demekten korkuyorlar anne... Sizleri diyorlar ne anlamı kalıyor o sevginin anne... Sanki söyleyince bir şey kaybediyorlar...
Onlar bir insanı sevmenin korkusunu yaşıyorlar... Bense bir çok insanı sevmenin mutluluğunu yaşıyorum, birini kaybetmekten korkuyorum sadece...

Bunları içimden geldiği için sana yazıyorum anne... Çünki yarın sabah seni bir hasteneye bırakıp yine işime döneceğim... Bunu nasıl yapacağım bilmiyorum ama sen istediğin için yapmaya çalışacağım anne... Sabahtan beri ağlıyorum anne.... Ya bir daha gelmezsen eve diye... Ya bir daha kınalı kuzum demezsen... İşten çıkıp yanına geldiğimde gözlerini açmazsan ben nasıl olurum anne... O an senin gibi bende gözlerimi kapatırım anne... Ve bir daha açmam anne... Sana söz veriyorum anne güçlü bir kız olacağım... Dimdik ayakta duracağım anne... Kardeşlerime, kendime, babama yokluğunu aratmayacağım anne...

Sende bana söz ver, sende bize söz ver anne... Beyaz önlüklü amcalar seni bilmediğim hastanenin koridorlarında benden alıp, bizden alıp götürünce tekrar geleceğine ve gözlerini açacağına söz ver anne... Söz mü anne? ...
Anne soğuk odada üşümeyecek, koridorlar da kaybolmayacaksın değil mi? Yüreğimin koridorlarında olduğunu hatırla anne beni bul... bizi bul anne sakın kaybetme.... Sensiz yaşayamayacağımızı sakın unutma anne....

Seninle hep gurur duydum, senin benimle gurur duyduğun gibi. Menekşe'm
Seni Çok Seviyorum. Senin için ölürüm anne... Ne olur papatyanı üzme ben seni hiç üzmedim... İyi ki senin kızınım, iyi ki her şeyimle sana benziyorum anne... Allah'a emanet ol canım anneciğim... Ellerinden öpüyorum...

alıntıdır

annemm gerçek aşkk !!
seni ne kadar üzdüğümün farkındayım ergenlik çağında olduğum için sanırım biraz sinirliyim..ama elimde değilsenağlama
seni ne kadar çok sevdiğimi ama bunu ifade edemediğimi biliyosun
sevgimi pek ifade edemiyorum bulunduğum dönemden dolayı..
sen aşksın annemm dostsun herşeysin sen ..
:1hug:

seni emsalsiz seviyorumm...:asigim:a.s.

anne3do7dk2uf4.jpg

Anneler gününde çocuklarım için yazdığımı burada paylaşırım
Çok güzel bi topik açmışsın sağol canım
Annelerinizi,çocuklarınızı Allah bağışlasın hepimize..Çocuğu olmayanlara tez versin inşallah.

benim annem melek annem canım annem kokusu güzel annem küçük kızın seni çok ama çok seviyor annemmmmmmmmmma.s.:1hug:

X