KK aracılığı ile Annelerimize..Anneler Gününüz Kutlu Olsun..

Annecigimi cok ozledim gurbete kizdim bir kez daha ama elden ne gelir senağlama anneme olan sevgimi anlatacak kelime bulamiyorum tarifi yok kendi canimi bile hice sayarim annem icin, daha sonra tekrar yazacagim senağlamasuan iyice musluklari actim cunku Allah herkesin anne babasini korusun, anne olmak isteyenlerede bu duyguyu tattirsin sevgilerimle,
BUTUN ANNELER MELEKTIR Şeniz

benim annem annelerin en fedakarı
en cefakarı,en dertlisi,en hüzünlüsü,
en konuşkanı ,en suskunu,
en güzeli,en nasihatçisi,en cesaetlisi,en ürkeği
benim annem...... benim annem gözümde bir tek
çünkü o benim annem.
(bütün anneler kutsaldır.)
anneciğim seni çok seviyorum.allah seni bizim başımızdan eksik etmesin.

Canım annem..

Bu deli kızın seni bazen üzüyor,bazen sinirlendiyor ya hani..:eek:

Ve sen herşeye rağmen her sabah kalktığımda öpücük bırktığım yanaklarında

gülücüklerle bakıyorsun ya gözlerime..

o zaman anlıyorum ki benim gerçek meleğim sensin..

SENİ ÇOOOOOOOOOOK SEVİYORUM ANNEM..a.s.

herşeyimdende öte dünyam huzuru bambaşka olan varlığım annemmmm
canımın taa içi içi annecimm kelime yok yada ben bulamıyorum duygulandım zatensenağlama sewgimin en güzel sahipi olan annemm senii çok çok çokk çookkkk çoooookkk sewıyorummm sewgini içime sığdıramadığım anammm kuzun seni çok sewiyor
allah analarımızı başımızdan eksik etmesin aminnnnnna.s.

songülüm doyamadım yazmaya duygulandım çünkü neyse:dance:
benim annem,vefakar annem,ben yiyince doyan annem,tek damla yaşıma kıyamayan
cefakar annem,ellerini öpüp kokladığım birtanecik annem allahım annemın eksikliğini yaşatma yarabbim aminnn sana canım diyemem annem canımın içisin sen o bile az:):)
seniii canım kadar gözbebeğim kadar senin için herseyi yapabilicek kadar senin üzülmene dayanamıcak seni kimselerle paylaşamıcak kadar çokk çok sewiyorum
gözlerindeki parıl parıl sıcacık gulumsene can kurban be annemmm

Canım Annem

İlk doğduğum günden beri beni sarıp sarmalayan bütün kötulüklere karşı kendini siper eden canım annem.
İyi ki varsın iyi ki beni doğurup bu yaşa kadar getirdin. Sözunu dinlemediğim günler oldu bazen aramız limoni olurdu ama hemen barışırdık kim annesiyle küs kalabilir ki hele senin gibi bir anneyle.
Seninle arkadaş gibiyiz bir derdim sıkıntım olsun hemen sana koşarım sende bana en iyi, en güzeli , en doğru yol ne ise onu gösterdin. 6 çocuğa bakmak öyle kolay olmasa gerek her çocuğun ayrı bir derdi , bir sıkıntısı sen canım annem hepimizle ayrı ayrı ilgilendin öyle sabırlı bir yapın öyle şevkat dolu bir yüreğin var ki ALLAH ın seni başımızdan eksik etmesin . Ben kendi kendime bazen senin gibi başka bir anne olamaz bu dunya üzerinde diye söylenip duruyorum sanırım her çocuk annesi için bunları düşünüyordur her çocuk için annesi bir melektir. Melek annem bazen sözunu dinemediğim günler oldu biliyor musun annecim hep sen haklı çıktın büyüklerimiz boşuna dememiş büyük sözu dinleyin diye onlar size doğru yolu gösterir. Çok doğru bir söz ama nedense biz çocuklar sürekli bu hatayı tekrarlayıp dururuz ne olacaksa olsun sanki ne olacak başına buyruk bir şekilde, bazen uçarı, bazende kafamız hayallerle birlikte yükseklerde geziyor. Canım annem sen herzaman biz çocuklarının herşeyin en iyisine layık olmamızı istersin. Başımıza bir iş gelse ilk sen koşarsın.Çok korkarsın aman yavrularıma bir zarar gelmesin birşey olmasın onlara. Hatırlıyorumda bundan kaç sene önce ben hastalandımda baş ucumdan 1 saniye bile uzak kalmadın benden sonrada diğer kardeşlerimde hastalandı 6 çocuk yatakta hasta yatıyoruz herbirimizle ayrı ayrı ilgilendin çocuklarıma birşey olmasın diye ALLAH a dualar ediyordun canım annem biz senin sayende çok iyi olduk sana ne kadar teşekkür etsek azdır hakkını nasıl öderiz ömrumun sonuna kadar senin için çalışsam, çabalasam yine ödeyemem senin hakkını. Anne yüreği, anne şevkati YÜCE YARADAN çok güzel yaratmış.
Canım annem , melek annem
ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN ALLAH IM SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN

HİÇ BİR SÜS VE ELBİSE

BİR KADINI;

ANALIK DUYGUSU KADAR GÜZELLEŞTİREMEZ.

yüreğimizin derinliklerindeki, karşılıksız sevgiyi,emeği, ödünü veren bütün yaşamımız boyunca her zaman bize açık bir liman olan bu yüreklerin gününü kutluyorum.a.s.

Nişanlılığım boyunca aklım bir karış havada olan bir annesi olduğunu unutan ben, düğün günü eşimle arabamıza binip eve giderken yüreğime sanki bi hançer yedim annem, arabanın kapısını açıp hızlıca sana koşup sarılmak ve senin yanında kalmak istedim annem.Öyle güzel bakıyor öyle güzel şeyler istiyordun ki benim için bunu gözlerinden anlamamak imkansızdı annem.Bir insanın ancak annesi bu kadar içten karşılıksız ve sevgiyle bakabilirdi annem.Evlendikten sonra hayatı anlamış, seni anlamıştım annem.Zor zamanlarımda yanımda olarak, bana güç verdiğin, yardımını esirgemediğin,evliliğimi sayende kurtardığım için ve kızımı iyi bir insan olarak yetiştirmemde bana destek olduğun için sana binlerceteşekkür ediyorum annem iyiki varsın hep sen başımızda ol annem iyiki kızın olmuşum seni seviyorum...

benim annem bi melek o benim can yoldaşım dert ortağım arkadaşım canım herşeyim benim dünyam mutlaka herkesin annesi öledir benim annemde öle o benim herşeyım canım annem seni çooookk seviyorum iiki varsın allah seni ve babamı başımdan eksik etmesın tabı herkesın annesini allah inşllh bizede bigün anne olmayı nasip edr seni kaocaman öpüyorumŞeniz ve seni çookk sevdiğimi bikez daha söluyorumm sen benim canımsınn:1hug:inşllh enkısa zamnda zıyaretıne gelcem senı cook özledıımm( bu arada ben istanbulda yasıyorum annmde cankırıda oyuzden sende bı sefer gorusebılıyoruz oda senelik izinlerde)senağlama

annemmmm...
değerini evlenince ve sen ben evlendikten 15 gün sonra bi başka şehre yerleştiğinde çok daha iyi anladımm..
her derdimi sana anlattım ve anladımki sende benim üzüldüğüm kadar üzüldün halime..çektiğim sıkıntılara..ağlarsa anam ağlar derler ya doğruymuşş..
sende benim ağladıklarıma benimle ağladın..
sen nerde olursan ol benimde canımın yarısı senin olduğpun yerde..

annemm
cok osledım senı..
kokunu ıcıme derın derın cekmek senı kocaman kucaklamak ıstıyorum artık senağlama

cennet Kokulum Seni çok Seviyorum Hepde çok Hepde Okadar çok Ki Yazamamki Inşallah Mekanin Cennettir Aşksin Sen Cansin Sen çünkü Benim Annamsin Sen

canım annem benim herşeyim dünyada beni en çok sevenim. iyiki varsın ,iyiki sen benim annemsin.seni kırdığım ve üzdüğüm için özür dilerim binlerce kez.anne olunca anladım kıymetini seni seviyorum ...

aaz once sesını duydum..
ama ozlemımı dındırırmı sanıyorsun..
uzak olmak ne zormus..senağlama

Biz bize yasarken geldik oyuna eller kadır kiymet bilmiyor anne senin kadar kimse sevmiyor annemmmmmmmmmmmmmmmmmmm canım annem

Biz bize yasarken geldik oyuna eller kadır kiymet bilmiyor anne senin kadar kimse sevmiyor annemmmmmmmmmmmmmmmmmmm canım annem

ben hiç annemi tanıma fırsatı bulamadım.çok küçükken kaybettim annemi.annesi olanlara sesleniyorum annenizin kıymetini bilin.:çok üzgünüm:

canım annem seni cok özledim kaçgündür rüyalarıma giriyosun.
seni cok seviyorum iyiki varsın bazen diyorumki ben sana hakkını nasıl ödicem seni kalbimin en derin köşesinden seviyorum sen bizim melegimizsin

Kizlar yazdilarinizdan etkilendim annemi aradim açar açmaz ona şirimlikler yapcaktim ama bilin bakalim annem yerine kim çekti telefona
kaynanammm
meğersem bizdeymiş ya:-)

canım mınısım..hayatta ki en buyuk sansım..son yıllarda o kadar baglandıkki hayata bırlıkte tutunduk.. ..bu kadar anlayıslı oldugun ıcın cok tesekkur ederım annecıgım..ıyıkı benım annemsın..iyiki bende senın kızın...a.s.

Son düzenleme:
X