Kızlık zarı dikimi sürecim..

Bende ki tamamen korku oldu. Sanki sonu hep aynı olacakmis gibi hissediyorum o yüzden kafamı kaldırıp da birine bakamıyorum bile tedavi de gördüm aslında ama geçmedi iyileşmedm sanırım tamamen bu işi kafamda cozucem ama nasıl bilmiyorum

Bence dediğim gibi deneyerek aşabilirsin bunu işte dediğim gibi sıkı kuralların olursa filan. Zaten sen çevrende güvenilir insanlar biriktirdikçe o kurallarında yumuşar zamanla ve tecrübelerinle.

Benim 2 hafta oldu ipler duruyor hale ama o biraz kenarına atılan düğümlerden ipler düşmüş ama bu seferde et beni gibi gözüküyor böyle kesik sivilce gibi geçiyormu onlar mavi ipler iç tarafda duruyor ama onlar yamalı gibi çok kötü gözüküyor umarım kalmaz

Bence 2 hafta da dikislerin düşmesi normal canım korkma ya. Benim ki de bı Ilgınc görünüyor artık sürekli yeni dikiş atıldı diye mi bilmiyorum

Amacim yargilamak degil cunku sacma geliyor bana illa basiniza bisey gelmis olmasi gerekmiyor istediginiz icinde birlikte olabilirsiniz pek tabi. Ben evlenmeden once kimseyle birlikte olmadim sadece oyle istedim cogu erkek bunu kabul etmeyip sira evlenme kismina gelince neden bakire kiz ariyor onu da bilmiyorum. Bu arada illa kan gelecek diye birsey de yok mesela benden gelmedi ve esimde yoksa sen bakire degilmisin demedi . Acabasi bile olmadi. Merak edip arastirdim gercekten de bazi insanlarda bu olmuyor. Gelelim kizlik zari olayina. Acikcasi ben herseyi yanlis bildigimi ogrendim . Vajinismus tedavisi gordugum de doktorum bana aslinda bi kizlik zari olmadigini bunu sadece bir kas oldugunu ve zorlamadan kaynakli kanadigini soyledi. Yani dikilecek bisey yok. Zar olsa zaten adet olamazsin. Perde olsa ordan bisey cikamaz . Dusununce cok mantikli geldi oyuzden oyice arastirin . Bizlere anlatilan ve dayatilan hersey dogru degil. Dikim olayida sadece para almak icin ya da gercekten cok israr eden insanlarin ici rahat etsin diye , olmadigini kabul etmedikleri icin. umarim hersey sizin istedginiz gibi olmustur

Teşekkür ederim inşallah öyle olur evet ben de çok araştırdım gerçekten zar diye bişe yokmus 50 yaşındaki kadın bile kendini sıksa yine kan gelir diyrodu bı doktor tamamen aslında bilinçsizce yaşanan ilişkiler sonucu zorlanma olduğu için olan bişeymis. Bizde ki durum tamamen psikolojik kan gelsin meselesi için kisacqsi sırf o kan gelsin diye onca acı cekiyoruz . Keşke en büyük duamdir karşıma öyle biri çıksın ki ben hiç açıklama yapmak zorunda kalmayayim şu durumu da daha fazla uzatmamayim çünkü yine tutmamis benim dikişlerim

Herkesten illa kan gelecek diye birşey yokki erkekler anlaması lazım benim ilk gecem de kan gelmedi 3.günde geldi eşim hiç sormadı bile bakire misin diye .Onlar herseyini anlatıyorlar mı geçmişlerini biliyormuyuz ki bir damla kan için değmez

Şanslısınız enişten dolayı bence de değmez ama benim karşıma hiç öyle insanlar çıkmadı genelde her haltı yemiş ama evlilik şartı için bakiremiyim değil miyim diye test edecek insanla bile karşılaştım tabiki devam etmedim öyle insanlarla . Ama sanırım enerji diye bişe var bana hep öyleleri denk geldi . Yoksa inanın gerçekten bu eziyete değmiyor.

Oooo ne var yaşında ben 36 yaşındayım senin yaşadıklarını 33 yalında yaşadım ve hala bekarım. Hayatta daha önünde çok sene var karamsar olma
Çevrem de bı bekar ben kaldım herkes artık bu kızın kesin sıkıntısı var evlenmiyor diyor. Valla canımdan bezdim herkes herşey üstüme geliyor

Milletin ağzı torba değil boşver onları. Hayatta başkası ne der diye yaşarsak kendimiz olamayız. Sonuçta çaresine bakmışsın. Eğer gerçekten bir kişiye güvenip ona kandıysan vicdanın da rahat olsun. Kimseye kendini açıklamak zorunda değilsin benden sana tavsiye asla kimseye söyleme. Gün olur aana kurşun olarak döner bu durum. Ağzını sıkı tut vicdanını rahat bırak hayatına bak. Evliliği hayatta bir başarı gözüyle görme.

O hatayı yaptım zaten en yakın bildiklerime kötü anlarımda anlattım beni ilk vurduklari yer yaram oldu. Bir daha tövbe kimseye anlatmam

Sen zor olan her şeyi atlatmışsın gerisi işin kolay kısmı. Bundan sonra hayatını yaşamaya bak doğru insanda karşımıza çıkacaktır inşallah o gözle bakarak hayatıma devam et

Sen zor olan her şeyi atlatmışsın gerisi işin kolay kısmı. Bundan sonra hayatını yaşamaya bak doğru insanda karşımıza çıkacaktır inşallah o gözle bakarak hayatıma devam et
İnşallah.. şuan ilk önceliğim atanmak zaten gerisi sonra gelir biliyorum. Sadece bu üstümde çok büyük bir yük olduğu için biran önce kurtulmak istedim açıkçası...

Kim ne derse desin takma, senin bedenin, kimsenin seni yargılamaya hakkı yok. Karşındaki erkek seni yargılamayacak bile olsa sen böyle olsun istemissin böyle yapmışsın. Geçmiş olsun.

Kim ne derse desin takma, senin bedenin, kimsenin seni yargılamaya hakkı yok. Karşındaki erkek seni yargılamayacak bile olsa sen böyle olsun istemissin böyle yapmışsın. Geçmiş olsun.
İnsanların yüzüne bunu o kadar haykırmak istiyorum ki . O kadar yargıladilar ki beni özgüvenim yerle bir oldu böyle değildim güçlüydm kendimi bırakmamıştm hiç ama dusebilmem için çok uğraştilar niye bunu yaptılar ellerine ne gececekti bilmiyorum

O seni yargılayan insanlar çok mu mükemmel seni sadece sen ilgilendirirsin. Kimseye de hicbirseyinİ anlatmamayi öğrenmiş oldun boylece.

Çevrem de bı bekar ben kaldım herkes artık bu kızın kesin sıkıntısı var evlenmiyor diyor. Valla canımdan bezdim herkes herşey üstüme geliyor
Canım başkasının lafına bakma herseyi dört dörtlük olsa bile iş güç vs yine de evlenmeyebilirdin .önemli olan doğru insanı bulmak evlenmek için evlenilmez bunları takma .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…