Kızlık zarı dikimi sürecim..

kupapapaz

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2021
173
68
31
Şimdi önceliğim namus bekçileri namus abideleri hatta namusu bacak arasından gelen iki damla kana bağlayıp ee insanları kandırıyorsunuz diyen zihniyetler tek kelime yazmasın. Kimin ne yaşadığını bilmeden kalkıp yargı dağıtıyorsunuz ben istemsiz birşeye zorlandım ve bunun açıklamasını bir Allah'ın kuluna yapamadım! Hatta ve hatta her haltı yediği için kendiyle gurur duyan sözde adamlar bile bana evlilik şartı için sorduklari ilk soru bakiremisin oldu ! Meğer öyle işte böyle.. isteyerek dahi yaşamış olsak sizin pipinizden kan gelmiyor diye size sevap bize günah değil gökten kadına günah erkeğe sevap diye inmedi.. ha kadınlarda bunu zaten kendi kendine yapmıyor erkek yapıyor sonra ortadan yok oluyor olan kadına oluyor. Neyse yargimi dagittigima göre konuya gireyim..
Şimdi benim başıma 2016 da bir olay geldi. Kabullenemedim kimseye de anlatamadım biliyorum birine söylersem ooo açık kapı diyip yanıma sırf onun için yaklaşacaklardi.. çok zor zamanlar geçirdim intihar ettim balkondan atladım hayatım zindan oldu. Sonra gerçi en yakın arkadaşıma anlattım dost bildim ufak bir kuyruğuna basınca önüne gelene üstüne katarak anlattı.. ilk tavsiyem içinizde tutun çok zor ama kimse dost değil yapmayın.
2018 de parayı denklestirdim bı doktor ayarladım Ankara 'da gittim kurtuldum sanıyordum yalanmış.. 3 ay sonra kontrole çağırdı sorun yok dedi düğünden 1 hafta önce gel dedi bunu herkese yapıyorlar kanmayın öyle bişe yok 3 ay sonra tutmuşsa tutmustur geçici yapıp yolluyor düğünden önce AA tutmamis diyip tekrar geçici yapıyorlar. şehir değişikliği yaptım şu an yaşadığım yerde içim rahat etmedi senelerde geçti bı kontrol ettireyim dedim bibdoktor buldum kalıcı dikim de süre sınıri yok açılmıyor bir kere tutunca. Doktor baktı ne dikişi dedi sana geçici yapmış yollamış kim yapmışsa dedi ben beynimden vurulmusa döndüm..
Üstüne dokularim sertleşmiş.. defalarca kez bu işlemi yaptırabiliyorsunuz ama her seferinde ağrı iki katına çıkıyor.. ilk seferinde de öyle denildiği gibi kolay değil bunu da bilin çok zor evet yarım saat kadar sürüyor ama o masaya yatmak ölüm gibi ki hayatımda ağda yaptirmisligim yok ben o kadar utanirdim... Sonrasında ki ağrı da inanın anlatilanlar gibi küçümsenecek bir ağrı değil hele bir de kimse bilmiyorken...
Ben defalarca bu işlemi yaptırmak zorunda kaldım Şu an ki doktorum Allah razı olsun gerçekten çok iyi başından atmıyor oldu hadi git demiyor. Dokularim sertlestigi için dikişler tutmuyor tam 4 kez aynı işlemi oldum daha yeni sonuncu da tuttu.. 3 ay sonra son kontrolüm var.. öyle düğünden önce gel filan da demiyor doktorum 3 ay sonra tuttuysa bidaha açılma ihtimali yok inşallah...
Buraya yazma nedenim ben çok araştırdım doğru düzgün başından geçenleri anlatan yok süreci düzgün anlatan yok zorluğundan bahseden hic yok...
Bu konuyla ilgili acısı olan düşünen vs biri varsa ben buradan elimden geldiği kadar sorularınızı cevaplarım. Allah rızası için tekrar diyorum kınamak yargılamak için kimse yazmasın. Başınıza verir Allah altından kalkamazsınız...

Bir kere yasadiysan bunu zar bozulmamis bile olabilir ,diyelim bozuldu evlenince kocan anlasa nolur anlamasa nolur ? Kimi zarlar esnek kanamiyor benim öyleydi mesela kan gelmedi eşimde bana ilişkin mi oldu demedi.Onu geçtim evleneceğin kişi de ilişki ve ilişkiler yaşamış olabilir pipisinden kan akmiyosa pipisinide diktirmiyor sen neden bu ihtiyacı duydun ? Madem yargı dağıtıyorsn bu konunun arkasindasin neden evleneceğin kişiye ilişki yaşamamış gibi gidiceksin ?

Olabilirdi diyorsun değil mi.. emin olamazsın ben sonrasında muaneye gittim zaten bozulmuş dedi doktor. Bak yukarıda yazdım size mantıklı gelmiyorsa bu konuyu karışmayın. Ben ne yaşadığımı ben bilirim. Kan gelir gelmez bilmem bilemem ama belki az da olsa şu konuyu düşünmem bir gün uyandığımda aklımdan gitmiş olur. Bilginiz yoksa fikriniz de olmayın lütfen yorum yapmayın kibarca rica ediyorum.

Bilgim de var fikrim de var sen merak etme . Kendinle celismissin bahsettiğim şey bu . Bence yazdığını oku başıyla sonunun ne kadar alakasız olduğunu gör ondan sonra cevap vermeyi dene . Atılan dikişle konuyu unutmuyosn bu herkesin başına gelebilir isteyerek ve ya istemeyerek her neyse mevzu şu feministlik yapıp ucunu ataerkil sisteme bağlaman anladın ?

Bunu böyle yapmamım karsima çıkan insanlarla alakasi olabilir mi yukarıda bahsettim küçük bir örnekte ne yaşadığımı ben bilirim diyorum sizin benim yaşadığımla ilgili fikriniz olamaz. Yada ne hissedeceğimle ilgili. Emin olun o masaya yatmak o kadar kolay bişe değil. Hiç ilişkiye girmemiş gibi diyorsunuz ya biz kimseye bunun hesabını sormuyoruz ben sormam. Ama bize soruyorlar Allah daha mutlu etsin sizi ama esiniz istisna herkes öyle değil öyle düşünmüyor kimse sana ne yaşadın diye de sormuyor. Ben markete alışverişe gidince şuan başımı kaldirip da kasiyerin gözüne bile bakamıyorum . O kadar erkeklerden korkuyorum . Beni anlayabilmeniz için beni tamamen bilmeniz lazım buradaki iki kelimeyle bunu tahmin edemezsiniz. Bunlar hassas konular. Herkesin doğrusu kendine. Dışarıdan bakınca öğüt vermek kolay biliyorum .

Ben sizi yargilamadim ve ya öğüt vermedim bunları nerden çıkardınız ? Başınıza ne geldi tam olarak bilmiyorum ama ben ilerisi için konuştum sizin dusuncelerinizden yola çıkarak.Masaya yatmak kolaydır gibi bı yargimda yok ayrıca ,siz bu konuya baya kapilmissiniz ne desem oraya çekiyorsunuz umarım bu buhrandan bı an evel çıkarsınız

Yaşantılar vs... Birden bire böyle olmadım yani.. hiç bı suçum yokken çok büyük olaylar yaşadım. Ben ağzımı açıp kimseye anlatmazken en yakınım bildiklerim asla sana kullanmam diyip benimle benim derdime ağlayanlar en ufak şeyde beni rezil etti. Üstüne bin katarak.. ben 4. Kattan kendimi attım canımdan oluyordum halen daha acısını çekiyorum. En ağırida açıklamaya çalıştığım insanların bana inandığını sanıp sonra niyetlerini fark etmem oldu. Ben memleket bildiğim şehirden oldum. Yaşayamadım dayanamadım kimseye açıklama yapmak istemiyordum çünkü kimse dinlemiyor. En iyisi susmak dedim kaçtım. Çok fazla sey var çok şey ama işte o yüzden artik katlanamiyorum hepsi bu. Belki çok küçük çok önemsiz bir konu ama Allah kahretmesin ki ben doğuluyum küçükken aman atlama zıplama bisiklete binme kizligin bozulur diye diye büyüttüler. Belki de oyuzden bu kadar mahvoldum. Belki de en çok güvendiğim insan bana bunu yaşattığı için.. belki belki diye siralarim. Üslubum sert olmus olabilir sebebi tamamen yorgunluk.. hoşçakalın

Tez zamanda yasadiklarini atlatirsin umarim....ama her son yeni bir baslaginctir... Dert etme hersey insanoglu icin...

Bu süreçte destek aldınız mı ? Keske destek alsaydiniz veya almadıysanız alın konuşun derim size iyi gelecektir. Yaşadıklarıniz zor şeylermis geçmiş olsun evet öyle bı yerdeyiz ki herkes menfaat çıkar pesindeler kullanma pesindeler herşeyi arkanızda bırakın ama evleneceğiniz bıri ya bunları ogrenirse güven açısından çok sıkıntı yaşarsınız bende doğuluyum malesef ki birçok yerde halen çarşafa bakıyorlar . Herşey gönlünüzce olsun inşallah

U
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun.. inanın bilmiyorum umarım önüme çıkmaz ben unutmaya çalışıyorum senelerdir güvenip de bir Allah'ın kuluyla sevgili olarak bile konuşamadım yaşımda geçiyor ne olacak nasıl olacak bilmiyorum. Çünkü dürüst olayım bı deneyeyim dedigim de öyle kötü şeyler yaşadım ki.. en mantıklı gelen bu oldu kaçtım kurtuldum o lanet yerden ama bilmiyorum bende dua ediyorum sadece rabbim bana da unuttursun bunu bilenlerede. Ben soylemezdim senelerce söylemedim ama işte çok hassas anlarimda güvendiğim insanlara çıktı ağzımdan.. ki bunu başıma getirende çok güvendiğim biriydi ama insan işte vazgecemiyor safliktan.. tedavi gördüm senelerce ama biraz iyi oluyorum sonra yine herşey her saniye aklıma geliyor. Allah kimseye yaşatmasın.

keske kadinlar ozellikle kadinlarimiz bunlara maruz kalmasa iki damla kan icin yasadigimiz seyler korkunc erkeklerin gununu gun edip kadinlarin bunlari yasamasi o kadar zoruma gidiyor ki yaptigin sey yasadiklarin asla yanlis degil sevdin yaptin ya da kotu seyler yasadin hicbir kadin kimseyi kandirmak icin ilk iliskisini feda etmez ya da eglenmek icin hepimiz icin cok ozeldir o an o yuzden kendini asla kotu hissetme guclu ol
islem olma konusu da sunlari soylemek istiyorum kimse kimseyi kandirmiyor icinde yasadigimiz toplum buna bizi mecbur kiliyor kimse o masaya yatip o ameliyati iki damla kan icin olmak istemez hele sonrasindaki acilari asla cekmez ama mecburuz ailemiz olmasa asla kimseyi takmayiz bizde emin olun ama dedigim gibi kosullar maalesef ve gercekten cografya kaderi insanin bizde bununla yasamayi ogrendik gelip burda ya erkekte bakirse kandirmaya hakkiniz yok demeyin bu zamanda bakir erkek yok en gec 16 18 yasinda biriyle iliskiyr girmemisse kadin tutup iliski yasatiyorlar kac kere kulak misafiri oldum erkek kardesimin mesajlarina denk geldim korkunc seyler ayrica ustte okudugum feministlik yapmak muhabbeti gercekten sacmalik her iliskide yalanlar olur kimse sutten cikmis ak kasik degil onu anlayin once burda kiz sorunlrini anlatmis kotu zamanlar yasamis insan olup destek olmak varken elestirmek.. kadin kadinin kurdu gercekten

bu yuzden konuyu acan arkadasim yapacagin en guzel sey onune bakmak sadece ve gercekten evlenip cocuklarin oldugunda onlari yobazliktan uzak cagdas bir sekilde yetistirmen o zaman tum bunlara degecek ve gercekten bu dunya icin kendin icin iyi bir sey yapmis olacaksin
biz yanindayiz ne zaman istersen yaz

Ahh okadar iyi geldi ki yazdiklariniz... O kadar güzeller ki anlatmak istediklerim bunlar aslında. Ama anlamıyorlar anlamazlar tahmin bile edemezler bana sırf namuslu desinler diye o masaya 4 kere yattım her ameliyatta oluk oluk kan akıttım. O an lanet ediyorsun erkeklere topluma aile baskısına.. ben kaldırırım ben bunun arkasında dururum herkese dürüst olurum ama benim ailem kabullenmez biliyorum...

vavaeyla agit demek bi kere agit yakacak bir durumun yokki kendini perisan etme uzulme ya caresiz bir hastalik degil ki bu oturup aglayasin tutmus islemin ne guzel onune bak sadece mutlu ol burdaki bazi bos insanlari da cok takma

Allah yardımcınız olsun bu hayatta hiç bi dert canına kıymaya sebep olmamalı gelip geçici hepsi bizim gibi . Umarım her şey güzel olur hayatınızda

Tovbe ettigimiz gunahlar icin bile... Hapmadik desek yalanci olmuyoruz ... Kimse seni yargilayamaz... Herkes kendi hatasini cuvala basar elaleminkini duvara asar.... Takilma insanlara ... Rabbim yeni kapilar acar sana.... Bir bakmissin herseyi unutmussun... Cok mutlusun... Ama gecmisle yasama ... Ne kadar zor olsada gecti onun icin uapabilecek birseyin yok... Gelecegin icin yasa... Hayat kisa.. mutlu olmaya bak

vavaeyla agit demek bi kere agit yakacak bir durumun yokki kendini perisan etme uzulme ya caresiz bir hastalik degil ki bu oturup aglayasin tutmus islemin ne guzel onune bak sadece mutlu ol burdaki bazi bos insanlari da cok takma
Vaveylanin anlamını herkes bilmez.. takmıyorum inanın öyle çok gördüm ki yaşamadan yorum yapanları doydum.. illaki hatalarım da vardı belki de bazı şeylerin bedeliydi yaşadıklarım hep öyle düşündüm.. ama Allah biliyor ya çok yandım çok...

Kardeşim öncelikle çok geçmiş olsun. Belli ki büyük bir travma olmuş sende. Umarım atlatabilirsin. Lütfen kendini bırakma. Kendinden vazgeçme. Her şeye yeniden baslayabilirsin. Hayatını guzellestir. Ha bir de bence biriyle evlenecek gibi olursan samimi ol tüm yaşadıklarını anlat. Çünkü anladığım kadarıyla çevrende bu olayı bilenler var. Bir şekilde duyarsa güven problemi yaşarsınız. İnşaallah seni anlayacak biri çıkar karşına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…