Kızlık zarı dikimi sürecim..

O seni yargılayan insanlar çok mu mükemmel seni sadece sen ilgilendirirsin. Kimseye de hicbirseyinİ anlatmamayi öğrenmiş oldun boylece.
Asla değiller aynaya bı bakmayı deneseler kendilerinden utanirlar aslında kendi günahlarına bakmadan beni yargılamaya hak görüyorlar. Hele bı arkadaşım vardı belki benden çok şey yaşamıştır ama bakire diye kendini benden namuslu sandı Allah'a havale ettim kınadığını yaşamadan ölmez insan ben beddua etmem ama biliyorum Allah da bırakmaz yanlarına

Canım başkasının lafına bakma herseyi dört dörtlük olsa bile iş güç vs yine de evlenmeyebilirdin .önemli olan doğru insanı bulmak evlenmek için evlenilmez bunları takma .
O doğru insan da çıkmadı işte umarım bir gün çıkar ve bana hiç birşey sormaz bende hiç bişe anlatmak zorunda kalmam yalanda soylemek istemiyorum bu konuyu kimseye anlatmak da istemiyorum

Ohooooo paşam kendine gel ya biraz seneler olmuş :) mesaja gülümseyerek başlamak istedim biraz pozitif olalım, bak güzel kardeşim herkes hata yapar önemli olan o hatadan nasıl ders çıkarman birdaha böyle birşey yapmayı düşünmüyorsun mesela tövbe et bol bol, yaklaşma bazıları var umursamaz falan sana masaya yatmak zoruna gidiyor ama ben böbrek taşını kırdırmak için o masaya yattım orami ağıtlar on tane doktor asistan vardı ona rağmen utandım lütfen kendine gel bak bu kadar büyütme daha varya evlendikten sonra öyle bir dertlerin olacak ki bunlar aklına gelmeyecek kimse masum değil şuan benim tek korkum ilk gecem ama olumlu düşünmeye çalışıyorum lütfen lütfen kendine değer ver

O doğru insan da çıkmadı işte umarım bir gün çıkar ve bana hiç birşey sormaz bende hiç bişe anlatmak zorunda kalmam yalanda soylemek istemiyorum bu konuyu kimseye anlatmak da istemiyorum
Benimde korkum endişem var ama eminim atlatacağız baktık geçici kanamiyor jilet atacağız vajina iç kenarına

Sorunun neden nasıl yaşadığı veya nerede neyle olduğu değil kız soruna çözüm arıyor

Yaa sey de olabilir illa kan gelcek diye kayde yok bilipsun esnek de olup landa gelmeyebilipr iliskilerde oyle olursa nolcak bi arastir oyle kimseler var hem seni kiz degilsin die sevmeyecekse hic evlenmesin senle kendisi yapcak kizlarla sana gelince efendim kiz olsun bakire olsun hadi ordan ya defolsun oyle yapcaksa bosver bence kizlara gelince ayip bakire olsun kiz olsun bosver sen oylee erkekleri gerci evlencem dedin sanirim da bilemedim şimdi

Kendime değer veriyorum çok şükür o yüzden insanlara anlam yüklemiyorm ve sadece kendimi iyi hissettirecek şeyler yapıyorum kafam rahatsa tamam diyorum teşekkür ederim yorumunuz için

Yok canım henüz ufukta evlilik yok benim sadece karşıma çıkan tipler böyleydi artık bıktım yani cidden kandirilmayi hak ediyorlar diye düşünüyorum vallahi acınacak halder kan delisi olmuşlar alsınlar kanı başlarına calsinlar

Akil verecek değilim ancak gerçekten üzüldüm. Bu kadar doğal ve basit bir olay için bir genç kadın hem ruhsal hem fiziksel bu denli acı çekmiş. Gerçekten üzüldüm.

Akil verecek değilim ancak gerçekten üzüldüm. Bu kadar doğal ve basit bir olay için bir genç kadın hem ruhsal hem fiziksel bu denli acı çekmiş. Gerçekten üzüldüm.
İnan ki bende o kadar üzüldüm ve o kadar canım yandı ki her o masaya yattığımda beni bu hale getirenlere içimden neler gecirdim Allah biliyor

Aynen canim ya sana okkadar katılıyorum ki gereksiz yere bütün aciyi cekcek sensin onlar degil seni sen olarak kabul eden biri olur ins evlenecegin kişi cnm benim ins hersey gonlunce olur kan delisi olanlara asla bakma asla

Aynen canim ya sana okkadar katılıyorum ki gereksiz yere bütün aciyi cekcek sensin onlar degil seni sen olarak kabul eden biri olur ins evlenecegin kişi cnm benim ins hersey gonlunce olur kan delisi olanlara asla bakma asla
İnsallahhhh canım öyle biri olursa ben zaten herşeyimi anlatırım emin olduktan sonra ama henüz göremedim. Biriyle konuşuyordum öyle her haltı yemis halen daha da yemeye devam ediyor ama kızları bı suçluyu siz cehennemde yanacaksiniz filan diyor gele gele şu dönemde mi dunyaya geldim doğru düzgün temiz kız yok diyor pardon dedim sen nesin ben evimde oturuyorum Allah da biliyor hiç bişe yapmıyorum sen hergun başkasını götüreyim kafasındasin sen kimsin ki bana fetva verip bide beni cehennemlik ediyorsun . Zihniyetleri bozuk onlara sevapmis gibi düşünüyorlar gerçekten o kadar aciz o kadar acınacak haldeler ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…