Kızlık zarı dikimi sürecim..

O seni yargılayan insanlar çok mu mükemmel 🙄 seni sadece sen ilgilendirirsin. Kimseye de hicbirseyinİ anlatmamayi öğrenmiş oldun boylece.
Asla değiller aynaya bı bakmayı deneseler kendilerinden utanirlar aslında 😊 kendi günahlarına bakmadan beni yargılamaya hak görüyorlar. Hele bı arkadaşım vardı belki benden çok şey yaşamıştır ama bakire diye kendini benden namuslu sandı 😁 Allah'a havale ettim kınadığını yaşamadan ölmez insan ben beddua etmem ama biliyorum Allah da bırakmaz yanlarına

Canım başkasının lafına bakma herseyi dört dörtlük olsa bile iş güç vs yine de evlenmeyebilirdin .önemli olan doğru insanı bulmak evlenmek için evlenilmez bunları takma .
O doğru insan da çıkmadı işte umarım bir gün çıkar ve bana hiç birşey sormaz bende hiç bişe anlatmak zorunda kalmam yalanda soylemek istemiyorum bu konuyu kimseye anlatmak da istemiyorum

Ben en yakın arkadaşımdan bile darbe yedim bu konuda ben ağlarken oturup benimle ağladı ben asla ona bile anlatmayı düşünmüyordum ama öyle bı benim derdime yandı ki cikiverdi ağzıma sarıldı bana ağladı sana söz veriyorum biz düşman bile olsak yüzüne vurmam dedi. Sonra aramız açıldı ilk bana kullandığı o oldu. Ben en çok kendimi affedemiyorum. Ben kendimi biliyordum ailemi biliyordum ben neyin gazına geldim bilmiyorum başta istemedim asla bunu yaşamayi tamamen başkasının günahına yandım ama sonra sırf o insana mecbur olduğumu hissedip bana bunu yapan pislikle kaldım aman beni bırakmasın diye isteyerek yaşadım tamam başta masumdum sonra değilim. Kendimi hiç affedemiyorum ki kendimle savaşım hiç bitmiyor ki.. ben bu değildim ben bir erkeğin elini tutmazdm günah diye nasıl bu hale geldim . Çok yaşamam gibi geliyor bu dertle bilmiyorum içimde dağ gibi. Hayata nasıl devam edilebilir bilmiyorum 7 sene oldu ben halen daha o gündeyim.
Ohooooo paşam kendine gel ya biraz seneler olmuş :) mesaja gülümseyerek başlamak istedim biraz pozitif olalım, bak güzel kardeşim herkes hata yapar önemli olan o hatadan nasıl ders çıkarman birdaha böyle birşey yapmayı düşünmüyorsun mesela tövbe et bol bol, yaklaşma bazıları var umursamaz falan sana masaya yatmak zoruna gidiyor ama ben böbrek taşını kırdırmak için o masaya yattım orami ağıtlar on tane doktor asistan vardı ona rağmen utandım lütfen kendine gel bak bu kadar büyütme daha varya evlendikten sonra öyle bir dertlerin olacak ki bunlar aklına gelmeyecek kimse masum değil şuan benim tek korkum ilk gecem ama olumlu düşünmeye çalışıyorum lütfen lütfen kendine değer ver

O doğru insan da çıkmadı işte umarım bir gün çıkar ve bana hiç birşey sormaz bende hiç bişe anlatmak zorunda kalmam yalanda soylemek istemiyorum bu konuyu kimseye anlatmak da istemiyorum
Benimde korkum endişem var ama eminim atlatacağız baktık geçici kanamiyor jilet atacağız vajina iç kenarına

Ben sizi yargilamadim ve ya öğüt vermedim bunları nerden çıkardınız ? Başınıza ne geldi tam olarak bilmiyorum ama ben ilerisi için konuştum sizin dusuncelerinizden yola çıkarak.Masaya yatmak kolaydır gibi bı yargimda yok ayrıca ,siz bu konuya baya kapilmissiniz ne desem oraya çekiyorsunuz umarım bu buhrandan bı an evel çıkarsınız 🙏
Sorunun neden nasıl yaşadığı veya nerede neyle olduğu değil kız soruna çözüm arıyor

Şimdi önceliğim namus bekçileri namus abideleri hatta namusu bacak arasından gelen iki damla kana bağlayıp ee insanları kandırıyorsunuz diyen zihniyetler tek kelime yazmasın. Kimin ne yaşadığını bilmeden kalkıp yargı dağıtıyorsunuz ben istemsiz birşeye zorlandım ve bunun açıklamasını bir Allah'ın kuluna yapamadım! Hatta ve hatta her haltı yediği için kendiyle gurur duyan sözde adamlar bile bana evlilik şartı için sorduklari ilk soru bakiremisin oldu ! Meğer öyle işte böyle.. isteyerek dahi yaşamış olsak sizin pipinizden kan gelmiyor diye size sevap bize günah değil gökten kadına günah erkeğe sevap diye inmedi.. ha kadınlarda bunu zaten kendi kendine yapmıyor erkek yapıyor sonra ortadan yok oluyor olan kadına oluyor. Neyse konuya gireyim..
Şimdi benim başıma 2016 da bir olay geldi. Kabullenemedim kimseye de anlatamadım biliyorum birine söylersem ooo açık kapı diyip yanıma sırf onun için yaklaşacaklardi.. çok zor zamanlar geçirdim intihar ettim balkondan atladım hayatım zindan oldu. Sonra gerçi en yakın arkadaşıma anlattım dost bildim ufak bir kuyruğuna basınca önüne gelene üstüne katarak anlattı.. ilk tavsiyem içinizde tutun çok zor ama kimse dost değil yapmayın.
2018 de parayı denklestirdim bı doktor ayarladım Ankara 'da gittim kurtuldum sanıyordum yalanmış.. 3 ay sonra kontrole çağırdı sorun yok dedi düğünden 1 hafta önce gel dedi bunu herkese yapıyorlar kanmayın öyle bişe yok 3 ay sonra tutmuşsa tutmustur geçici yapıp yolluyor düğünden önce AA tutmamis diyip tekrar geçici yapıyorlar. şehir değişikliği yaptım şu an yaşadığım yerde içim rahat etmedi senelerde geçti bı kontrol ettireyim dedim bibdoktor buldum kalıcı dikim de süre sınıri yok açılmıyor bir kere tutunca. Doktor baktı ne dikişi dedi sana geçici yapmış yollamış kim yapmışsa dedi ben beynimden vurulmusa döndüm..
Üstüne dokularim sertleşmiş.. defalarca kez bu işlemi yaptırabiliyorsunuz ama her seferinde ağrı iki katına çıkıyor.. ilk seferinde de öyle denildiği gibi kolay değil bunu da bilin çok zor evet yarım saat kadar sürüyor ama o masaya yatmak ölüm gibi ki hayatımda ağda yaptirmisligim yok ben o kadar utanirdim... Sonrasında ki ağrı da inanın anlatilanlar gibi küçümsenecek bir ağrı değil hele bir de kimse bilmiyorken...
Ben defalarca bu işlemi yaptırmak zorunda kaldım Şu an ki doktorum Allah razı olsun gerçekten çok iyi başından atmıyor oldu hadi git demiyor. Dokularim sertlestigi için dikişler tutmuyor tam 4 kez aynı işlemi oldum daha yeni sonuncu da tuttu.. 3 ay sonra son kontrolüm var.. öyle düğünden önce gel filan da demiyor doktorum 3 ay sonra tuttuysa bidaha açılma ihtimali yok inşallah...
Buraya yazma nedenim ben çok araştırdım doğru düzgün başından geçenleri anlatan yok süreci düzgün anlatan yok zorluğundan bahseden hic yok...
Bu konuyla ilgili acısı olan düşünen vs biri varsa ben buradan elimden geldiği kadar sorularınızı cevaplarım. Allah rızası için tekrar diyorum kınamak yargılamak için kimse yazmasın. Başınıza verir Allah altından kalkamazsınız...
Yaa sey de olabilir illa kan gelcek diye kayde yok bilipsun esnek de olup landa gelmeyebilipr iliskilerde oyle olursa nolcak bi arastir oyle kimseler var hem seni kiz degilsin die sevmeyecekse hic evlenmesin senle kendisi yapcak kizlarla sana gelince efendim kiz olsun bakire olsun hadi ordan ya defolsun oyle yapcaksa bosver bence kizlara gelince ayip bakire olsun kiz olsun bosver sen oylee erkekleri gerci evlencem dedin sanirim da bilemedim şimdi

Ohooooo paşam kendine gel ya biraz seneler olmuş :) mesaja gülümseyerek başlamak istedim biraz pozitif olalım, bak güzel kardeşim herkes hata yapar önemli olan o hatadan nasıl ders çıkarman birdaha böyle birşey yapmayı düşünmüyorsun mesela tövbe et bol bol, yaklaşma bazıları var umursamaz falan sana masaya yatmak zoruna gidiyor ama ben böbrek taşını kırdırmak için o masaya yattım orami ağıtlar on tane doktor asistan vardı ona rağmen utandım lütfen kendine gel bak bu kadar büyütme daha varya evlendikten sonra öyle bir dertlerin olacak ki bunlar aklına gelmeyecek kimse masum değil şuan benim tek korkum ilk gecem ama olumlu düşünmeye çalışıyorum lütfen lütfen kendine değer ver
Kendime değer veriyorum çok şükür o yüzden insanlara anlam yüklemiyorm ve sadece kendimi iyi hissettirecek şeyler yapıyorum kafam rahatsa tamam diyorum 😊 teşekkür ederim yorumunuz için 😊

Yaa sey de olabilir illa kan gelcek diye kayde yok bilipsun esnek de olup landa gelmeyebilipr iliskilerde oyle olursa nolcak bi arastir oyle kimseler var hem seni kiz degilsin die sevmeyecekse hic evlenmesin senle kendisi yapcak kizlarla sana gelince efendim kiz olsun bakire olsun hadi ordan ya defolsun oyle yapcaksa bosver bence kizlara gelince ayip bakire olsun kiz olsun bosver sen oylee erkekleri gerci evlencem dedin sanirim da bilemedim şimdi
Yok canım henüz ufukta evlilik yok benim sadece karşıma çıkan tipler böyleydi artık bıktım yani cidden kandirilmayi hak ediyorlar diye düşünüyorum vallahi acınacak halder kan delisi olmuşlar alsınlar kanı başlarına calsinlar

Akil verecek değilim ancak gerçekten üzüldüm. Bu kadar doğal ve basit bir olay için bir genç kadın hem ruhsal hem fiziksel bu denli acı çekmiş. Gerçekten üzüldüm.

Akil verecek değilim ancak gerçekten üzüldüm. Bu kadar doğal ve basit bir olay için bir genç kadın hem ruhsal hem fiziksel bu denli acı çekmiş. Gerçekten üzüldüm.
İnan ki bende o kadar üzüldüm ve o kadar canım yandı ki her o masaya yattığımda beni bu hale getirenlere içimden neler gecirdim Allah biliyor

Yok canım henüz ufukta evlilik yok benim sadece karşıma çıkan tipler böyleydi artık bıktım yani cidden kandirilmayi hak ediyorlar diye düşünüyorum vallahi acınacak halder kan delisi olmuşlar alsınlar kanı başlarına calsinlar
Aynen canim ya sana okkadar katılıyorum ki gereksiz yere bütün aciyi cekcek sensin onlar degil seni sen olarak kabul eden biri olur ins evlenecegin kişi cnm benim ins hersey gonlunce olur kan delisi olanlara asla bakma asla

Aynen canim ya sana okkadar katılıyorum ki gereksiz yere bütün aciyi cekcek sensin onlar degil seni sen olarak kabul eden biri olur ins evlenecegin kişi cnm benim ins hersey gonlunce olur kan delisi olanlara asla bakma asla
İnsallahhhh canım öyle biri olursa ben zaten herşeyimi anlatırım emin olduktan sonra ama henüz göremedim. Biriyle konuşuyordum öyle her haltı yemis halen daha da yemeye devam ediyor ama kızları bı suçluyu siz cehennemde yanacaksiniz filan diyor gele gele şu dönemde mi dunyaya geldim doğru düzgün temiz kız yok diyor 😁 pardon dedim sen nesin ben evimde oturuyorum Allah da biliyor hiç bişe yapmıyorum sen hergun başkasını götüreyim kafasındasin sen kimsin ki bana fetva verip bide beni cehennemlik ediyorsun . Zihniyetleri bozuk onlara sevapmis gibi düşünüyorlar gerçekten o kadar aciz o kadar acınacak haldeler ki

X