Kızlık zarı dikimi sürecim..

Umarım güzel haberlerini alırım, inşallah paylaşacağım haber edeceğim kızlar söylemeyin kimseye boyun egmeyin değmiyor bu insna ogluna
İnsallahh canım inşallah. Evet değmiyor dürüstlüğü hak etselerdi şuan bu durumda değildim bu ihtimali de degerlendirmiyordum çok dürüst olduğum zamanlar oldu kötü ben oldum. Kötü olmak istemiyorum istedikleri yalan söylememizse soyliycem bende ha karşıma çok iyi biri çıkar emin olurum ondan oturur herşeyi anlatırım beni yargilamayacaginq inanırsam umarım öyle biri çıkar karşıma çünkü kimse istemez böyle bir yükle yaşamayı bende istemiyorum

Merhaba anlattıklarını okurken kanım dondu allh yardımcın olsun güzel kardeşim benimde basıma geldi böyle birsey bende kahroluyorum cok korkuyorum napcam bilmiyorumda mecbur bu ameliyatı olucam ama kim dogru kime güvenebilirim gercekten bilmiyorum bana yardımcı olurmusun bende kalıcı işlem yaptırmk istiyorum

Tabiki olurum canım özelden yazıcam sana

Ahh cnm yaa. Bunun yüzünden hayatını mahvetmeye kadın doğumcularda o işlemi yaptırıp bu travmayı yaşamaya değer mi. Artık buna takan insanlar kaldımı? Ama var tabii olmazmı. Bende küçük yerde böyle fikirli bir çevrede büyüdüm. Tanıştığım veya tanıştırıldığım her erkek önce böyle bir ilişki istedi ben güvenmedim yaşamadım 40 yaşındayım bekarım ve bakireyim geçenlerde kadın doğumcuya gittim kontrole neredeyse bakire olduğumdan utandım. Bir sıkıntımı var dedi. Yani bu dönemde böyle şeylere takan yok. Bir şey için canını sıkma.

Benim karşıma öyle insanlar çıktı ki sanki gökten Allah kadına gunah da sana değil diye indirmiş bunlarda üstüne alınmış gibi insanlar. Ben erkeğim yaparım dediler durdular hele biri varya senelerce oyaladı beni bir tane bisemi gizlemedim ama her fırsatta yüzüme vurdu sonra nişan yapicaktik bana tek kelime etmeden beni engelledi geçen engelimi kaldırmış dün durum atmış nişanlanmiş... Beni mahvettiler bir sürü tranva yaşattılar onlara hiç bişe olmadı kimse için değil aslında kendimle olan savaşım bitsin diye çektim onca acıyı çünkü ben kendimi anlatmaya çalışmaktsn Cook yoruldum cok

Ben bu hayatta şunu bilirim erkekler yapar ama geçmişini anlatmaz kadın sa anlatmak zorunda kalır.En efendi erkek bile sevgili iken kadın izin verse ilişkiye girer hep kadın mı kendini korumak zorunda .eğer bir kadın bakire değilse bu erkekten kaynaklı .çünkü onlar zorluyor sürekli

Bazen dürüstlük yaramıyor canım nişanlandınız kişinin geçmişini ne kadar bilebilir dürüst olanlar kaybediyor hep hiçbirsey anlatmamak lazım sanırım .

Bazen dürüstlük yaramıyor canım nişanlandınız kişinin geçmişini ne kadar bilebilir dürüst olanlar kaybediyor hep hiçbirsey anlatmamak lazım sanırım .
Aynen canım kimse durduk yere bunca acıyı çekmek için can atmaz ki. Bizi bu duruma getiren kendileri valla benim zoruma gidiyor bunca çileyi çekmek

Aynen öyle... En efendisi bile bunu istiyor zorlamıyor ama belli ediyor. Zaten olmayınca da bir süre sonra kopup gidiyor. Bir tanesi bana olursa devam ederiz bakarız ten uyumu oluşursa evleniriz demişti. Deneme yanılma gibi. Sonrada evleneceği kıza bakiremisin baskısı yaparlar. Nefret ediyorum bu zihniyetteki insanlardan.

Aynen canım kimse durduk yere bunca acıyı çekmek için can atmaz ki. Bizi bu duruma getiren kendileri valla benim zoruma gidiyor bunca çileyi çekmek
Acaba bu durum için bırakıp başkasıyla evlenen erkeklerin karşısına gelen kızlar çok mu temiz ya da bizi bu duruma getiren erkekler değil mi

Sevgili iken en efendi erkek bile cinsellik olmasa bile kendini tatmin ettirecek sevişme istiyor kısacası erkekler akıl etse sevgili olan kişiler masum olamıyor bakirelere de bu sefer bakirelik gitmeden tatmin et diyor madem öyleyse hep aklı fikri uçkuruğun da

Çok doğru ben beceremedim bu ilişkileri yalnızlığı seçtim. Geçenlerde kadın doğum rutin muayenede Dr a bakireyim deyince adam bir tuhaf baktı bana. Sen hala alttan muayene olamıyormusun diye sordu. Yani takan kalmamış bunlara.

Ya doktrolar öyle şeyler görüyor ki artık o yüzden onlara garip geliyor ben ilk Ankara da dikime gidince kaç tane kız bekliyorduk orada gerçekten acınacak haldeyiz niye ya niye diyorum bize bunu yapan erkekle alkışlaniyorken biz derdimizi bile anlatamiyoruz

Bana bunu yapan şerefsiz dün msj attı bana akıl veriyor bide dedim defol senin günahının bedelini ben ödüyorum sen benim duyduğum lafları duydun insanlardan ne de benim verdiğim savaşı verdin sakin dedim sakin bana akıl verme beni de düşünüyormus numarası yapma benim zoruma gidiyor düşünsen ben bu halde olmazdım diye özür dilerim rahatsız ettim yazmış. Yüzsüz şerefsiz deliriyorum yemin ederim kafayı yiyorum

Pislik birde soruyor. Senin ahında yerde kalmaz merak etme. İnşallah bin beterini yaşar. Canını sıkma

Resmen mutsuzlugunla besleniyor çok mutluyum vs de bidaha

Senin yolundan gidiyorum abla öyle bir uzağım ki erkeklerden midem de kaldırmıyor hiç bı şekilde içimde iyi niyet kalmadı onlara yalanmış vs filan yemin ederim vicdanım da sizlamiyor onca kızin ahını günahını aldılar bide namusluymus gibi ahkam kesiyorlar dayanamıyorum. Sen uzak durarak en iyisini yapmışsın iyiki kimseyle bişe yasamamissin yemin ederim sadece yük oluyor üstüne başka bişe değil o kadar çok ahım o kadar çok keskem vardı ki. Hep böyle çok güzel olduğumu söylerdi herkes okula girermisim herkesin gözü bende olurmuş halen daha aynı şeyi söylüyorlar. Ne işime yaradı beni mahvetti başıma bela olmaktan başka bişe olmadı. İnsan etrafında çok insan olunca gariplesiyor hataya dusuyor beni çok seviyorlar bana bişe olmaz gazına geliyorsun oluyor işte hayatın mahvoluyor. Önce göklere çıkardılar beni sonra yerin dibine soktular şimdi tek başımayım cesaretim bile yok hiç birşeye biliyorum çünkü yine yerin dibine sokarlar çünkü onlara göre ben genç olmamaliydim cahil olmamaliydim onlara hak ama bana değildi onlar bin tane kızı kirletselerde onlar namuslu ben namussuz oldumm .

Pislik birde soruyor. Senin ahında yerde kalmaz merak etme. İnşallah bin beterini yaşar. Canını sıkma
Ahh inşallah öyle bı ahım varki ona o cayır cayır yanacak yansın inşallah bana diyor atan bı kimse bunları dert etmez . Sen bende kafamı bıraktın atanayim dedim sen kimsin bide bana akıl veriyorsun hem hayatımı mahvetsin hem akıl versin

En iyisi pisliğin teki. Çocuk sahibi olmaktan başka birşeye yaramıyor lar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…