Kızlık zarı dikimi sürecim..

Canım sen ne anlatıyorsun burada? Sana diyeceğim tek şey istediğin kadar analiz yap istediğin kadar anlamaya çalış, bu durumu yaşamadan anlayamazsın. Allah kimseyide bu durumlara düşürmesin. Bazısı bir hata bazısı geçmişle hesaplaşmak bazısı sevdiğini kaybetmemek için bazısı aile şerefi bazısı coğrafya için bla bla bla…. Yaptırmak için binlerce sebep var. Tabiki herkes değerli ama hayat herkese aynı şartlarda aynı zihniyetteki kişileri karşılaştırmıyor. O yüzden bana burda boş ve empati yapmamış şekilde konuşuyor gibi geliyorsun kusura bakma…

Kul yaşamadan bilemezmiş diyorum. Ha diğer bişe düşmanım bile yaşamasın. Barismadim arkadaşım yapamadım zaten yapamıyorum da . Ama benim ailemde büyümedin benim çektiğim baskıları cekmedin geçmişimi bilmiyorsun nelerle savaştığımi bilmiyorsn. Nasıl bir psikolojik durumda olduğumu da bilmiyorsun. İnsanız bazen içinden cikamadigimiz durumlarda saçmalama biliyoruz ve daha dibe vurabiliyoruz mükemmel olsak zaten insan olmazdık. Evet tecavüze uğradım kendim istemedim bu şeyi yaşamayı belki kendim isteyerek yaşasam bu kadar çıkmaza düşmez ben yaptım kendi düşen ağlamaz derdim. Güzel öğütleriniz için teşekkür ederim gerçekten. Ama sen ben değilsin benim ne yaşadığımı bilmeden bu kadar kolay yorum yapma olur mu.

Anlamazlar canım çünkü herkes sadece kendi penceresinden bakıyor. Keşke biraz bize de toz pembe olsaydı hayat mesela sırtımı dayayabilecegim her koşulda yanımda olan bana destek olan inanan insanlar olsa bende belki öyle düşünürdüm. Bunlar ortaya çıktığı zaman başkasına değil de bana inanacak bir ailem olsaydı namus iki bacak arasında olmasaydı bizimkilere göre. Belki bende bu kadar yükün altına gitmeyecektim . Anlamazlar yasamadilar.

Merhabalar. Doktorunuzdan memnun musunuz. İsiö soy isim öğrenebilir miyim? Kimse yardımcı olmuyo. Lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…