Kızlık zarı dikimi sürecim..

Ben ilk tacizime 5 yaşimda uğradım. Sonra bu tacizler devam etti dolmuş da okulda iş yerinde. En son tecavüze kadar gitti. Bazı insanlwr çok acimqsizca yorum yapabiliyor hiç empati kuramiyorlar herkesin ailesi yaşam şartları psikolojik durumu aynı değil bunu bilmiyorlar

Aynen öyle düşünüyorum bende rabbim bilsin yardım etsin ileride kimse yüzüme vuramasin... Teşekkürler iyi geceler iyi bakın kendinize

Bakirelik takıntıları var madem bu erkeklere her şey müstehak. Benim de bazı kişilerin de takıldığı nokta aslında şu. Diktirmek yerine bu algıyı yıkmak için savaşalım birlik olalaım. yoksa bu ameliyatlar hiç kolay bir süreç değil. Oyüzden olumsuz yorumlara da kızmayın. Acı çekmek zorunda kalan biz oluyoruz. Yoksa ben karşı değilim bu ameliyatlara. Zor bir süreçten geçmişsiniz siz de

Bu algıyı yikamiyoruz çok güçlü ve dik durdugum zamanlar da oldu tabiki savastigim zamanlar da oldu. Bakirelik algısı yanlış bir kere başlı başına bakirelik kızlık bozulunca gitmiyor bunu anlayamiyorlar git istediğini yasa ama onu yapma o kan gelmezse sen namussuzsun kafasında erkekler ama onlar da sınır yok limit yok onlar hep namuslu ya aslında bende şu kızın ahını almistim ya bende şununla olmuştum ee onlarda kız ee şimdi onlarda başkalarıyla evlenecek ama böyle olmasına ben neden oldum gibi dusunseler böyle bı kavram dayatma olmayacak. ben birşey yaşadım evet yaşamak zorunda bırakıldım ne anladım hiç birsey canım yandı benim ilk ilişkim böyle olmamaliydi hayalimde böyle değildi aklımda sadece korkulu aci verici bişe olarak kaldı... Bunu bana yapan zevkini aldı hayatımı mahvetti o gitti mutlu ben bu işten kurtulmaya çalışıyorum çünkü ben anlayamıyorum. Anlatmaya çalışınca ya bı git kendi isteginle yapmissindir or....u sun gibi bir tepkiyle karşılasaiyorum benim başıma geleni geçiyorum ben kendi isteğiyle yaşayan bile onların terimiyle kötü kadın olmazki . O dedikleri parayla ilişki yaşayan kişiye denir. Bende isterim dürüst olmayı inanilmayi anlaşılmayı ama biz herşeyi yapalim siz yapmazsınız kafasındalar senelerce kendimle savaş verdim ama bu kandırma olur diye hak olur diye öyle insanlar tanıdım ki dedim ki hak ediyorlar bunlar kandirilmayi hak ediyorlar

Düğünün yakınsa geçici diktirsen diyecektim ama anladım ki psikolojik olarak rahatlamak için kalıcı oldun sanırım, umarım yüzün güler seni yaşayanlar anlar yaşamayanlar burnuna sokmasın gerçekten kimseyi yargılamak laizm bende kalıcı istedim çok araştırdım guvenemedim çünkü hepsi düğünden önce gel diyor madem öyleyse kendi ilimden geçici olmaya karar verdim düğünum nasipse Haziran'da, inşallah bu sıkıntılarından sonra yüzün güler çok araştırma yada bunları çok düşünme kendini mahvedersin, bu arada geçici olduğunda acı sancı oluyor mu basit diyorlar ama inşallah hafifdir yoksa düğünde rahat edemem

Yıllar geçti ama Türkiye'deki çoğu erkek hala aynı

Zar takıntılığı hem bayanda geç erkek te bar Türk toplumuna göre ben de bakire değilim bunu zar zor evlenmeyi düşündüğüm kişiye söyledim hani tepki gösterdi hani suan devam ediyoruz kısmetse nişan olcak ama ben de hala yarası var yülyılşardır beyinde işlenen kod

Keşke anlarlar hersey zardan mı ibaret zar la mı ölçecekler bir bayanın ilişki yaşayıp yaşamadığını 21.yy ama hala erkekler zar takıntısı var halbu ki neler neler yaşayıp bakire olanlar varken

Teşekkür ederim aynı seyleri yaşamamış olmanızı umardim ama yasamissiniz bazen yaşayan bilir diyorlar ya öyle oluyorum bende işte yaşayan biriyle paylaşmak rahatlatıyor insanı. Benim evlilik filan ufuk da bile görünmüyor yani kendimi öyle kapattım ki senelerdir kimseyle konuşmaya bile cesaretim yok tamamen kafam rahatlasın kurtulayım diye bı kârını görmedim çünkü düğün yakınmış senin umarım gönlünce olur herşey son durumu düğünden sonra paylaşırsan benimle çok sevinirim belki ben de rahatlarim. Arkadaşım kalıcı olmuştu tutmadi diyip düğünden bır kaç gün önce geçici yapmışlardı hiç ağrım sizim olmadı demişti düğünde o koşuşturmaca da hiç bişe hissetmemis korkma yani inşallah gecicek herşey

Keşke anlarlar hersey zardan mı ibaret zar la mı ölçecekler bir bayanın ilişki yaşayıp yaşamadığını 21.yy ama hala erkekler zar takıntısı var halbu ki neler neler yaşayıp bakire olanlar varken
Tokmadigin degmedigi yer kalmamış diye bir söz vardı ya onu istiyorlar aman iki damla kan o gece gelsin de biz namuslu olalım.. anlamazlar bir 21yy daha geçse yine anlamazlar anca biz yanariz işte

Aile baskisi gelenek görenek vs hersey bizi büyüttüler malesef gidip su bana bunu yaptı desen bu sefer namus der kafasına sikarlar sesini de cikaramiyorsun acını da yasamiyorsun oldu bir kere hayatıma bakayım da diyemiyorsun toplum bizi bunlara itiyor..

Öncelikle geçmiş olsun, ne desem ne yazsam sizi kırmadan ifade etmek çok zor, işim gereği istismara ve tecavüze uğrayan ya da erkek arkadaşına güvenip birlikte olan sonra yarı yolda kaldığı için şikayet eden bir sürü çocuk kadın vs gördüm, ne sizi ne de kimseyi yargılamak haddime düşmez ama şurayı okuyan 1 kişi bile varsa lütfen kızlık zarıymış, bekaretmiş bunlar onun için bu kadar hayati önem taşıyorsa asla ve asla kimseyle olmasın, yani sizin şu yazdıklarınız yaşadıklarınız bile çok şey, pişmanlık anlatıyor aslında...
Kadınların kendini bu kadar değersiz görmesine o kadar üzülüyorum ki, yanlış anlamayın ama benim denk geldiğim kadarıyla bunlar hep eğitimsizlikten, yanlış çevreden, düşüncesiz aileden, cehaletten geliyor...
Ayrıca size bakire misin diye soru soracak kadar hadsiz ve şerefsiz insanlarla lütfen birlikte olmayın, bu tip insanlarla evlenmek için bu kadar acıya aşağılanmaya katlanmayın , bunu kendinize yapmayın, inanın bu tip insalarla evlenseniz de mutlu olmayacaksınız, muhtemelen daha 20 li yaşlarınızdasınız, gerekirse yalnız kalın bu kötü bişey değil, okuyun, çalışın, kendi paranızı kazanın, kendinizi geliştirin, gezin, mutlu olun ve gerçekten sizi seven adam gibi bir insanla evlenin...
Ben 31 yaşımda evlendim, aslında çok küçük olmama rağmen bir süre benim korkumdan birlikte olamadık, sonra oldu kan vs hiçbir şey gelmedi, eşim hiçbir zaman bana ne baskı yaptı , ne bu tarz sorular sordu , asla ve asla böyle şeyler yaşanmadı, böyle erkeklerin sayısı az değil, tam tersine benim çevremde inanın çok var, siz de umudunuzu yitirmeyin, üzülmeyin artık, yaşadıklarınızı Allah biliyor, dua edin, pişmansanız bol bol tövbe edin, kendinize değer verin, inşallah Allah karşınıza adam gibi adam çıkarır ve mutlu olurusunuz ama diyorum ya önce siz kendize değer verin ki kimse size bakire misin diye saçma sapan hadsizce soru sormaya cesaret bile edemesin

Z
Zulüm eden yaşattığının bin beterini yaşamadan ölmez inşallah. Kimin ne yaşadığını bu durumlardan ne kadar etkilendiğini kimse tahmin dahi edemez akıl veren herkesi boş geç. Ben boşandım eski eşimle aramda cinsel münasebet geçmedi onun sorunları yüzünden 1 ay sonra boşandım davadan sonra kız değildi diye hakkımda konuşmaya başlamış halbuki bana elini bile sürmedi kızlık raporu getirsin bile dedi davadan sonra gittim bide hakaret davası açtım bu söylemleri yüzünden o kendini kanıtlamaya çalışsın ben neden kanıtlamaya uğraşayım. Sizin içinde umarım hayatınız bundan sonra çok güzel olur ve bu yaşadıklarınız sadece kötü Bi anı olarak kalır hafızanıza

Okudum kendimi de geliştirdim ogretmenim ben. Ama bazı şeyler eğitim seviyesiyle de değişmiyor diyorum ya öyle bir büyütüldümki aman atlama zıplama bisiklete binme kizligin bozulur diye yetiştirdiler belki böyle büyümesem çok farklı olabilirdi herşey.. bakmayin ben çok insan kurtardım Allah da biliyor ya kendi yaşadığımı başkası yaşamasın auni acıyı çekmesin diye çok ugrasmisligim var .. hiç kirmadiniz gayet güzel anlayışlı bir şekilde yazmışsınız teşekkür ederim güzel dilekleriniz için

Ahh bu erkekler.. her şekilde hayatımızı mahvetmeyi biliyorlar erkek düşmanı değilim ama böyle şeyler duydukça. Ya en basiti o masaya her yatıp aynı acıyı çektikçe nefret ediyorum işte zerre güvenmiyorum hiç birine bazıları yalan kul hakkı filan gibi düşünüyor bende çok düşünürdüm ama öyle insanlarla karşılaştım kandirilmayi hak ediyorlar. Etmeyen de zaten kendini belli eder inşallah da öyle biri çıkar da ben de gerçeği olduğu gibi anlatırım bunu çok isterim...

Ne güzel mesleğiniz de varmış hayatta herşey biz insanlar için, neyin ne olacağını bilemiyoruz, bu olayı bizzat yaşamak mutlaka dışardan laf söylemek kadar kolay değildir, siz de demişsiniz ya çok insan kurtardım diye, işte insan herkesi kurtarıyor da en çok kendine acımasız oluyor, bunu kendinize yapmayın, suçlu gibi kusurunuz varmış gibi kapatmaya çalışmayın, başınızı eğmeyin, siz yaşadığınız şeyden zaten yeterince pişman olmuş, acı çekmişsiniz, artık kendinize daha fazla işkence etmeyin, size de yazık, hayatınıza yazık, Allaha güvenin, sizin yaşadıklarınızı biz bilmiyoruz belki ama Allah biliyor görüyor, inşallah çok mutlursunuz bunu hakediyorsunuz

Hemde nasıl pisman oldum herseye verdiğim her tavize kendimi o kadar yargıladim ki saçlarımı okadar yoldum kendime okadar vurdum ki aynalara bakamadım annemin yüzüne bakamadım. Kendimle hesaplasmam hiç hiç bitmedi. Allah affetsin Allah yardım etsin bazıları için evet kolay bana çok cok zordu vardır Rabbim'in bı bildiği diyorum demekki yaşanmasi lazımdı belki de çok daha büyük günahlardan korudu rabbim beni böyle sinayarak diye teselli veriyorum kendime

Umarım güzel haberlerini alırım, inşallah paylaşacağım haber edeceğim kızlar söylemeyin kimseye boyun egmeyin değmiyor bu insna ogluna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…