Kızlarr çok ilginç geldi doğru mudur ?

predictor diye bir marka var. erken gebelik testi diye satılıyor zaten, bir de onu deneyebilirsin.. beklenen adet gününden önce sonuç veriyor..

vardır umarım, sadece normalden biraz daha pahalı (14 tl) benim adetime 4 gün vardı, dün yaptım çok belirgin çıktı sonuç..

vardır umarım, sadece normalden biraz daha pahalı (14 tl) benim adetime 4 gün vardı, dün yaptım çok belirgin çıktı sonuç..

Kan testini de 15 Tl ye yapıyorlar özel hastanede burada. Acaba kan testi mi yaptırsam daha kesin olmaz mı ?

tabi kan testi daha kesin sonuç verir.. ama kan testi sonucunu hemen veriyorlar mı? bir gün bekletiyorlar diye biliyorum

tabi kan testi daha kesin sonuç verir.. ama kan testi sonucunu hemen veriyorlar mı? bir gün bekletiyorlar diye biliyorum

1 saat sonra veriyorlar ama işte sadece negatşf pozitif diyorlar canım. hcg falan belli olmuyormuş öyle istersek 1 gün sonra oluyormuş

değerini de öğrensen için rahat eder tabi.. o zaman önce pozitif mi onu söylesinler, yarın da değerini söylerler :)

Pufff yaa yapma lütfen hayal kırıklığı yok , düşmek yok , üzülmek yok. Hayırlısını dile canım

ne kadar umutluydum oysa bu ay için. Ama artık bu salaklığı yapmayacam , her seferinde 2 kere test yapıyorum. bak bugün yaptım 1 saat sonra adet oldum. İsyan etmiyorum sadece artık kafamı meşgul etmeyecem bunlarla. her belirtiyi hamileliğe yor ondan sonra yaşa hayal kırıklığı. rabbim hayırlı evlat versin tabişki de ama hep istemeyene veriyor işte. her ay dene dene artık insanda heves kalmıyor be canım. gerçekten o kadar sinirlerim bozukki anlatamam

1 saat sonra veriyorlar ama işte sadece negatşf pozitif diyorlar canım. hcg falan belli olmuyormuş öyle istersek 1 gün sonra oluyormuş

canım gününü bekle bak ben en iyi örneğim buna. o kadar sabırsızım ki 1 haftada 2 kere test yaptım ama bak sonuç ?
hayal kırıklığı çok kötü birşey

değerini de öğrensen için rahat eder tabi.. o zaman önce pozitif mi onu söylesinler, yarın da değerini söylerler :)

yarın değeri söylemiyorlar malesef onun için doktora görünmem gerekiyormuş

canım gününü bekle bak ben en iyi örneğim buna. o kadar sabırsızım ki 1 haftada 2 kere test yaptım ama bak sonuç ?
hayal kırıklığı çok kötü birşey

ya dayanamıyorumm anlıyosun beni biliyorum dayanamıyorum ((

Canım Allahım herşeyin zamanını bilir. İsyan etme , koşul koyma . Bak iyi bir örnek mi bilmiyorum ama . Bir arkadaşım bundan 10 sene önce çok bebek sahibi olmak istiyor , o zamanın şartları ile tüp bebek bile deniyorlar . Kayınvalidesi ile eşine kızıyor ''ev alalım öyle '' diyor. Evi alamıyorlar korunmuyorlar ama bebişde olmuyor. Sonra ev alıyorlar Yüce Rabbimin işi işte 10 sene sonra bebek sahibi oldu.Şimdi çok güzel bir nasihatı var bana Hayırlısını dile Rabbimden , o zamanını yerini bilir . Dünyada yenicek ekmeği varsa o gelir.

kızlar a ben sabah bir test daha yaptım 2. çizgi ondada silik bi şekilde çıktı bugün bat günüm şu an için gelen giden yok beklesemmi acaba ya kan verirde sonuç negatif çıakrsa çok üzülürüm ne yapsam ya

teşekkür ederim güzel dileklerin için ama bu konuda yaralıyım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…