Kızlarr çok ilginç geldi doğru mudur ?

mrb canlar benimde halam bilmişti kirpiklerimden hamile olduğumu oğlum şimdi 4 yaşında kirpikler ve gözler belli ediyormuş hamileliği inşallah hamilesindir başka belirtilerin yokmu canım :KK49:

mrb canlar benimde halam bilmişti kirpiklerimden hamile olduğumu oğlum şimdi 4 yaşında kirpikler ve gözler belli ediyormuş hamileliği inşallah hamilesindir başka belirtilerin yokmu canım :KK49:

başka belirtiler varda dayanamadım çok erkenden test yaptım çıkmadı canım :KK43:

ben de bankada çalışıyorum.. gebeliğimi öğrendiğim ilk gün daha kimseye söylememiştim, bi müşterim geldi yanıma sen hamile msn dedi.. çok şaşırdım nerden bildiniz dedim.. yüzünden belli oluyor dedi.. kirpiklerime mi baktı artık orasını bilemicem ama böyle dedi..

ben de bankada çalışıyorum.. gebeliğimi öğrendiğim ilk gün daha kimseye söylememiştim, bi müşterim geldi yanıma sen hamile msn dedi.. çok şaşırdım nerden bildiniz dedim.. yüzünden belli oluyor dedi.. kirpiklerime mi baktı artık orasını bilemicem ama böyle dedi..

ayni anda dogum yapiyoruz canim

Ay hadi inşllahh karar verdm yarın sabah test yapıyorum kızlar :)

inşallah öyledir...
benim annem de anlaşılır der hep, kirpiklerle ilgili falan diodu, rengi de solarmış biraz yüzünün
bi de göz bebekleri büyürmüş

Allah hepimizi miniklerine kavuşturur inşallah, hayırlıysa ve hayırlı olduğu zamanda..:KK66:

canımmm inşallah sende hamişsindiiirr :* adet günün ne zaman ? :)
Adetim 15 gün kadar gecikti daha önce diane 35 kullanıyordum , onun düzensizliği diye düşünüyorum o kadar testen sonra bir kaç güne olmazsa bu sefer dr yolcusu olacağım , test her seferinde moralimi bozuyor :KK43:

Adetim 15 gün kadar gecikti daha önce diane 35 kullanıyordum , onun düzensizliği diye düşünüyorum o kadar testen sonra bir kaç güne olmazsa bu sefer dr yolcusu olacağım , test her seferinde moralimi bozuyor :KK43:

Umarım istediğin sonucu alırsın canım kucağın bebişle dolsun inşallahhh :)

İnşallah.. Aslında görümcemin hislerine inanıyorum. Bugün aşırı mide bulantım oldu, görümcem direk hala oluyorum yaşasın dedi :)) Akşama dayanamıyıp bende test yapacağım sanırım :oops:

bende 1,5 senelik evliyim hiç korunmadık ama ama 2-3 aydır deniyoruz ve yumurtlama zamanıma göre oldu. bu ay sanki hissediyorum inşallah hayal kırıklığı olmaz. bende tansiyon düşüklüğü oluyor birde kokulara hassasiyet ve mide bulantısı. psikolojik mi acaba bilmiyorum ki :KK43:

bende 1,5 senelik evliyim hiç korunmadık ama ama 2-3 aydır deniyoruz ve yumurtlama zamanıma göre oldu. bu ay sanki hissediyorum inşallah hayal kırıklığı olmaz. bende tansiyon düşüklüğü oluyor birde kokulara hassasiyet ve mide bulantısı. psikolojik mi acaba bilmiyorum ki :KK43:

sen test yapacak mısın canım :KK43: ya ne kadar zor beklemek

Rabbim gönlüne göre versin canım inşallah doğru hissediyorsundur. Bende ypamayacaktım ama yarın sabah yapıcam bi test az önce patronumuun eşi de geldi durup dururken hamilemisin diyo hatun.. yok yok ben yarın sabah test yapıcam :)

X