Kızlarr çok ilginç geldi doğru mudur ?

SolAnahtari canım silik çıktıysa git kan testi yaptır bu kadar strese girme bence ki 2. çizgi çıktıysa hamilesin yani bunun başka açıklaması yok
bide battan önce test yapmak isteyen arkadaşlar erken gebelik testi alın onlar daha net sonuç veriyor fiyatı normal testlere göre pahalı ama değeceğini düşünüyorum ben..

canım benim bulunduğum yerde bulamadım erken gebelik testi hayal kırıklığıda yaşamak istemiyorum ilk bebiğimde hiç bu kadar telaşlanmamıştım adetim 8 gün geçtikten sonra test yapmıştım gece 11 de eşimin isteğiyle kopkoyu bi kırmızı çizgi belirmişti ama şimdi adet günü gelmeden testler yapmaya başladım bakalım oğlum uyuyor dayanamazsam giderim kan vermeye hakkımızda hayırlısı

Adet Günü gelmeden test yapmak stresten başka birşey değil. Bence bu durumu zamana bırakmak lazım. rabbim isterse herşey olur. Birşeyler şuan olmuyorsa demekki zamanı gelmemiş. Anne olmak isteyen arkadaşlar her ay olacakmış gibi yaşayamayın. kendinizi olumsuza hazırlayın ki moreliniz düşmeniz

cansu sana katılıyorum bende her ay bekliyodum 5 ay böyle geçti. tam dedim neyse kısmet artık deyip rahatladım 6. ayda hamile kaldım. hoş boş gebelikmiş kürtaj olmak zorunda kaldım ama nasip işte.
erken gebelik testi yaptım ben çok belirgin çıkmıştı 2. çizgi hemen kan verdim sonra tastiklemiştik.
acabamıyla yaşamaktansa bence gidip kan vermke daha mantıklı. sol anahtarı bence git kan ver canım ama eminim 2. çizgi silikte çıksa hamilesin..

canım gittim kan verdim saat 2 de alıcam sonucu hakkımızda hayırlısı acaba ile yaşamktansa kesinleştirmek daha iyi diye düşündüm bakalım hayırlısı

canım öylede dayanamıyoruz ki acabalar var işte kesinleştirmek daha iyi hayırlısı bakalım bekleyip görücez

kızlar bu bat ne oluyor ne demek ?? benimde adetime bi hafta var ilk gebeliğim olacak allah izin verirse bekliyorum bakalım

canlar beta hcg değerim 5,29 çıktı dr gün sonra tekrarla dedi var yok arası bir şeymiş hakkımızda hayırlısı

canlar beta hcg değerim 5,29 çıktı dr gün sonra tekrarla dedi var yok arası bir şeymiş hakkımızda hayırlısı
canım değer biraz düşük ama yarın daha net belli olur adetine kaç gün var belki geç döllenmedir kendini sıkma üzme sonucu bekleyelim bakalım rabbim hayırlısını versin.

canım değer biraz düşük ama yarın daha net belli olur adetine kaç gün var belki geç döllenmedir kendini sıkma üzme sonucu bekleyelim bakalım rabbim hayırlısını versin.
eve canım değer düşük adet günüm bugün daha önce hiç böyle bir şey yaşamadım bekleyeyim pazartesi tekrarlarım herhalde varsa eğer büyük bir ihtimal geç döllenme hakkımızda hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…