Kızlarr çok ilginç geldi doğru mudur ?

başka belirtiler varda dayanamadım çok erkenden test yaptım çıkmadı canım :KK43:
HIM BENİM BAT 3 EYLÜL BENDE DAYANAMAYIP CUMA GÜNÜ TEST YAPTIP NEGATİF ÇIKTI AMA AŞIRI BEL AĞRIM VE GÖĞÜS AĞRILARIM VAR KİRPİKLERİMDE TOPLANMAYA BAŞLADI İNŞALLAH OLMUŞTUR BU AY 7-8 AYDIR DENİYORUZ MALESF OLMADI HAKKIMIZDA HAYIRLISI ARTIK BEKLEMEYE DEVAM :)

Cnm ben reglime bir hafta kala öğrenmiştim KV ve annemlere söylemek için günümü bekliyordum .KV ile mevlide gitmistik teyzenin birinin elini öperken hayirlu olsun dedi ne için dedim hamileliğin dedi.teyze yasliydi kimse aldiris etmedi ama bildiydi valla .

Cnm ben reglime bir hafta kala öğrenmiştim KV ve annemlere söylemek için günümü bekliyordum .KV ile mevlide gitmistik teyzenin birinin elini öperken hayirlu olsun dedi ne için dedim hamileliğin dedi.teyze yasliydi kimse aldiris etmedi ama bildiydi valla .

ay valla herşey şuan onu gösteriyo bakalım yarın sabah test yapcam :)

Evet var böyle gözünden anlayanlar:)
hatta o kadına sor büyük ihtimalle cinsiyetini de bilecektir.

Kan testi en iyisi bence . Akşamı sabahı mı da varmış yahu bunu ilk defa duydun :S

kan testi için gidecek vaktim yok çalışıyorum çünkü. ama ne bileyim akşama yapsakkkkkk :)

HIM BENİM BAT 3 EYLÜL BENDE DAYANAMAYIP CUMA GÜNÜ TEST YAPTIP NEGATİF ÇIKTI AMA AŞIRI BEL AĞRIM VE GÖĞÜS AĞRILARIM VAR KİRPİKLERİMDE TOPLANMAYA BAŞLADI İNŞALLAH OLMUŞTUR BU AY 7-8 AYDIR DENİYORUZ MALESF OLMADI HAKKIMIZDA HAYIRLISI ARTIK BEKLEMEYE DEVAM :)

Evet var böyle gözünden anlayanlar:)
hatta o kadına sor büyük ihtimalle cinsiyetini de bilecektir.

benim de ilk belirtilerimden biri kirpik karışıklığı ikincisi ağız kokusu.

kızlarrr test yaptım sabah negatif çıktıı :KK43:((((( 4 gün var bata :KK43: :KK43: :KK43:

Regl geçmeden cikmayabilir bu ay olmazsa kismet başka aya güzelim can sikmsk yok stres bas ddüşman .

bir daha asla test almayacam yapmayacam yemin ederim. Kahretsin her ay aynı hüsran. kafayı yedik iyice.

kızlar ya benin bat yarın sabah dayanamadım test yaptım ikinci çizgi silik bir şekilde çıktı sizce pozitif mi şaşırdım kaldım ya:KK45::KK17::KK17::KK17:

X