Kızlarr çok ilginç geldi doğru mudur ?

Canım ben hamile kaldığım ay idrar yolu enfeksiyonu geçirdin adetime 1 hafta kala acile gittim idrara çok çıkma be yanma şikayetiyle. Beta hcg yapıldı ve 0.1 çıktı düşün yani ultrason a girdim sol yumurtalık da kist dediler. Meğerse yumurta dölleniyormuş ve idrar yolu enfeksiyonu hamilelik belirtisiymiş. Ve ben hamile olmadığımı öğrenince halı yıkadım mutfağı dip köşe temizledim. Adetim 8 gün geçince test yaptım bi umut diye çıktı hamile olduğum. Kanda çıkmayınca hiç umut etmemiştim ben.

Canım ben hamile kaldığım ay idrar yolu enfeksiyonu geçirdin adetime 1 hafta kala acile gittim idrara çok çıkma be yanma şikayetiyle. Beta hcg yapıldı ve 0.1 çıktı düşün yani ultrason a girdim sol yumurtalık da kist dediler. Meğerse yumurta dölleniyormuş ve idrar yolu enfeksiyonu hamilelik belirtisiymiş. Ve ben hamile olmadığımı öğrenince halı yıkadım mutfağı dip köşe temizledim. Adetim 8 gün geçince test yaptım bi umut diye çıktı hamile olduğum. Kanda çıkmayınca hiç umut etmemiştim ben.
canım bende 5 gün önce idrar testi yaptım hemde 2 tane negatif çıktı yarın bat günüm bugün yaptım silik bir şekilde çıktı şaşırdım kaldım hakkımızda hayırlısı bekliycez başka çaremiz yok:KK17::KK17:

canım bende 5 gün önce idrar testi yaptım hemde 2 tane negatif çıktı yarın bat günüm bugün yaptım silik bir şekilde çıktı şaşırdım kaldım hakkımızda hayırlısı bekliycez başka çaremiz yok:KK17::KK17:
Hepsi erkenden yanıt vermiyo canım, sabır gerek biraz. Çok zor oluyo çok heyecan oluyo çok iyi anlıyorum sizi. Ben testi alırken iki tane almıştım biri de bi daha ki aya kalsın diye düşünün o kadar umutsuzdum. Ne olursa olsun kanda çıkardı diye düşünmüştüm.

fotoda pek belli değil ama çıkplak gözle görünüyor

Eklentiler

• Fotoğraf-0008.jpg
    Fotoğraf-0008.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 285
valla bebeğim ben anladım ki bu testler günün geçmeden doğru sonuç vermiyor. 3 ay önce yaptım ben adetime 1 gün kala çok silik gibiydi hatta şüphede kaldım arkadaşa gösterdim belki bendeki psikolojiktir diye. hamile olabilirsin dedi. yarın adet olmuştum. o anki durum anlatılamaz. ümitlenme bekle bakalım nasıl olsa günün yarınmış. benimde 4 ünde. bende yaptım dayanamadım da ama negatif çıktı.. şuan bir morelim bozuk sana anlatamam :KK43: :KK61::KK1:

valla bebeğim ben anladım ki bu testler günün geçmeden doğru sonuç vermiyor. 3 ay önce yaptım ben adetime 1 gün kala çok silik gibiydi hatta şüphede kaldım arkadaşa gösterdim belki bendeki psikolojiktir diye. hamile olabilirsin dedi. yarın adet olmuştum. o anki durum anlatılamaz. ümitlenme bekle bakalım nasıl olsa günün yarınmış. benimde 4 ünde. bende yaptım dayanamadım da ama negatif çıktı.. şuan bir morelim bozuk sana anlatamam :KK43: :KK61::KK1:
canım 5 gün önce bende yaptım hemde 2 tane ikiside negatif çıktı bakalım yarını bekliycez hayırlısı artık

allahım hakkımızda hayırlını nasip etsin o isterse herşey olur. yoktan var eden o. Rabbim bize de en yakın zamanda güzel haberler almayı nasip etsin inşallah.
amin canım inşallah ya daha önce hiç böyle olmamıştı ondan şaşkınlığım bakalım hayırlısı

kızlar ya benin bat yarın sabah dayanamadım test yaptım ikinci çizgi silik bir şekilde çıktı sizce pozitif mi şaşırdım kaldım ya:KK45::KK17::KK17::KK17:
evet canım büyük ihtimal hamilesin ben de adetimden 4 gün önce yapmıştım ikinci çizgi silik çıkmıştı. allahım inş. sag saglim kucagınada almayı nasipp etsin..

bende adetime 1 hafta kala kan testi yaptırdım 0,1 çıktı negatifti adet gecikmesinden 4 gün sonra yaptırdım pozitif çıktı adet günün geçsin öyle yaptır bence :)

ya çıkışta kan testi yaptrıyım diyodum yaptırmıyım mi acaba canım :KK43:

X