kızlar yarım saat sonra sonuc alıcammm...

kızlarrrrrrrrr hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.....ınanamıyoruuuuuuuuuummm,hala elım ayagım tıtrıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...Allah hepnıze bu duyguyu yasamayı nasıp etsın,p.tesı gunu degerlerım tekrar olculcek,cok sukur hamlıeyım.25.51 degerımmmm..okadar olumsuz gıtmıstımkı agzım burnum bırbırıne gırdı aglamaktannnn....ınanmıyorum bebısım gelıyoooo...Allahım a hamd olsun.neolur yanımda kalın yuregım yerınden cıkıcakkkkk..hepınızı opuyor ve dua edıyorum....

a.s.
tebrikler :nazar:
allah tamamını erdirsin inş.:lepi:
hayırlı hamılelikler geçir inş. :Saruboceq:

kızlar degerım 137 olmus,adetıme ıkı gun varken daha,25 tı ılk yeptırdıgımda,1 aylşık hamıleymısım:teytey:

canım...bende çok sevindim yazdıklarına.bizim içinde ettiğin duayı okudukça yüreğimden ciğerimden gelerek AMİİİİN dedim hep..............seni can ı yürekten öper ve kutlarım.....güzel annecik.....

Offff sürmelim mahfettin beni canım yaaa. Öyle güzel anlatmışski okurken tutamadım kendimi ağladım valla (zaten duygusallık had safhada) Harika bir duygu bu gerçekten. Hemen hemen aynı şeyleri yaşamızşız bende ilk öğrendiğimde değerim 26,25 di korktum hep allah korusun boş gebelik dış gebelik felan olur diye ama allahıma şükürler olsun 11. haftamıza geldik artık. Darısı tüm isteyenlere. Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah. Seni ve eşini tebrik ederim canım. Hep böyle mutlu olun inşallah :CüvCüv:

canımmmmm kıyamammm yaaaa,aglamaaa...guzel dıleklerın ıcın cok sagolll,Rabbim bebişimizi elımıze almayı nasip etsin bize.(aminn)evet bende senın gıbı daha dun tekrar degerlerım ölçülene kadar acaba yokmu,acaba boş gebelikmi,dış gebelikmi diye düşündüm durdum,yattım kalktım Allahım bebeğimi bana bağışla dedim ve dün 137 çıktı,yarın tam adet günüm,dr.degerlerın ıyı gebesın gebe deyınce ıcım bı tuhaf oldu,cok sanslıyız canım,hamişlerin duası geçer,hamiş kalmak isteyen kardeşlerimizden dualarımızı eksik etmeyelim,onların yaşadığını biz iyi anlarız.Rabbim hepsinin yüzünü güldürsün inşallahh,,(aminn):1hug:

kızlar kusura bakmayın dün giremedim nete sonucuuuuuuuuuum pozitif :) ama erken gebelikmiş dahaçok yeni cuma günü tekrarlayacağım inşallah kesin bebişim kalır beni terk etmez

:lepi::lepi::lepi::teytey::teytey:hihoyyythihoyyyttatlımmm tebrik ederimm,hayırlısıyla kucagına almayı nasıp etsın mevlam,ayy sende hamişler kervanına katıldın yanii,hadi hayırlısı,kendıne cok dıkkat et emii....

canım...bende çok sevindim yazdıklarına.bizim içinde ettiğin duayı okudukça yüreğimden ciğerimden gelerek AMİİİİN dedim hep..............seni can ı yürekten öper ve kutlarım.....güzel annecik.....
sagol canımm,,hepınız cok ıyısınız,ıyıkı varsınız.ınanc cok onemlı,Rabbimize biz ınandıp,guvendıkten sonra,ve ellerımızı acıp dualarımızı ınanarak,yurekten yaptıgımız muddetce hıcbızaman bos cevrılmez o eller,rabbım herkese dogru olan zamanı sunuyor,hayırlıısyla herkeze annelık gorevımızı yapmayı nasıp etsın mevlam,bende senı opuyorum cannımmm..Şeniz

canım ne kadardın istiyodun. her saymı test yaptırıyon bu ay niye erkenden testyaptırdın içinemi dogudki.. kutlarım snei. hayırlısı ugurlu olsun inş. darısı bizlere inş.

ya kızlar yeni hamişler bişey sorcan size ya... hamileikte adet sancısı gibi sancı çekiyomusunuz ilk dönmlerde....yani rahatsızlık derecesine varıncaya kadar...

ya kızlar yeni hamişler bişey sorcan size ya... hamileikte adet sancısı gibi sancı çekiyomusunuz ilk dönmlerde....yani rahatsızlık derecesine varıncaya kadar...

adet sancısı kadar sıddetlı degıl ama kasık agrısı cekıyorum,benı rahatsız edecek kadar ılerlemedı henuz cok sukur

amın tatlım,inşallah:Saruboceq:

canım ya cok sevindim hamiş olmana bende pozitif haberimi alınca inanamamıştım tekrara tekrar sordum dr şimdi ben hamilemiyim diye sevinçten bütün her yerim tirim tirim titriyordu bu arada degerimizde yakın benim 25.79 canım ALLAHIM kucagımızada almyı nasip eder inşallah ALLAHIM kimseyi evlat sevgisinden mahrum bırakmasın :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

X