kızlar yarım saat sonra sonuc alıcammm...

çok sevindim canım.Allahım tamamına erdirsin.
bebek yeni tutunmaya çalışıyor.fazla hareket edip kendini yorma lütfen

Canım tebriklerrrrrrrrrrr :hooray::hooray: Eşini de tebrik ediyorum. Allah sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah. Sorunsuz br hamilelik geçirmeni dilerim. :Saruboceq: :nazar: Maşallahhhhhh yaaa. Nazar değmesin. 5 gün önceden içine doğdu demek. Darısı da bizlerin , tüm isteyenlerin başına. Amin. :Saruboceq:

eeb11yt1.jpg

Allah hepınızden razı olsun sızlerı unuturmuyum hıc verdıgınız destek ve guzel dıleklerınız ıcın cok sagolun.Buarada canlarım sısteme hemen yazamadım sıfremı ıstedı tekrar onu duzelttım.hala ınanamıyorum ıcımde bı canlı olduguna.Rabbım hepınızın yuzunu guldursun.ıyıkı varsınız canlarım,ıyıkı buldum sızlerı,ınanın aılemden once sıze kostum.Pc nın basına gec geldım cunku sonucumu ebe olan bı yakınımızın yanına goturdum,sonucu aldıgım yerde dr.cıkmıstı,oradakı laborantlara sordum ama bılgı vermek yasakmıs fakat ufaktan carptırdılar,resmen yalvardım neolur soyleyın dıye,oankı aglamamı,elımın ayagımın tıtremesını anlatmam tarıfsız.ebe yakınımızın yanına gıttım hastaneye,baska bır dr.la ıletısıme gectı ve hamıle dedı:)yanlız ıstırahat etsın,p.tesı degerlerıne yıne bakalım gelsın dedı..esımın yanımda gelmesını ıstemedım olumsuzluk vardı aklımda hep cunku,uzulmesını gormek ıstemedım,sonucu aldım aradı ve malesef dedım,sesı gıttı ama olsun hayatım sensın onemlı olan dedı yıne sagolsun.ısyerımıze geldım ve esımle kapının onunde karsılastım,moral bozuk gıbı davrandım ve olmadı dedım,sonra kolundan tutup kulagına yaklasarak hamıleyım dedım bızımkı soka gırdı,valla sokak falan dınlemeden sarıldı boynuma,tabı ben salya sumuk karıstım,gozumun ıcıne bakıyo sureklı ıkımızde soktayız...sızınle paylasmak ıstedım duygularımı,darısı basınıza,dualarım hep sızınle,mevlam kımseyı cocuksuz bırakmasın,ıkı ay bekledım ama bıde bana sorun,kı uzun zamandır bekleyenlere mevlam bol sabır versın.canlarım benım ıyıkı ya ıyıkı varsınızzzz....sızı cooookkkk sevıyorummmm...:asigim::sm_cool:

kızlarrrrrrrrr hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.....ınanamıyoruuuuuuuuuummm,hala elım ayagım tıtrıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...Allah hepnıze bu duyguyu yasamayı nasıp etsın,p.tesı gunu degerlerım tekrar olculcek,cok sukur hamlıeyım.25.51 degerımmmm..okadar olumsuz gıtmıstımkı agzım burnum bırbırıne gırdı aglamaktannnn....ınanmıyorum bebısım gelıyoooo...Allahım a hamd olsun.neolur yanımda kalın yuregım yerınden cıkıcakkkkk..hepınızı opuyor ve dua edıyorum....

canııım canım Allah hayırlı etsin sağsalim kucağına almayı nasip etsin rabbim çok çok sevindim inan
sonuç pozitif olsun diye çok dua ettim negatif çıksa ne kadar üzüleceğini tahmin ediyorduk canım ya tekrar tebrikler
darısı diğer bebek isteyen kardeşlerimin başına rabbim onlarında tez vakitte kucaklarına hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin ne diyeyim hayırlara vesile olsun yavrun:CüvCüv::CüvCüv:a.s.

canım hadi hayılrısı tebrik ederim .. hayılrı olsun inş. sağlıklı bir gebelik dilerim. darısıda tüm istyenlere olur inş. amin..

kızlarrrrrrrrr hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.....ınanamıyoruuuuuuuuuummm,hala elım ayagım tıtrıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...Allah hepnıze bu duyguyu yasamayı nasıp etsın,p.tesı gunu degerlerım tekrar olculcek,cok sukur hamlıeyım.25.51 degerımmmm..okadar olumsuz gıtmıstımkı agzım burnum bırbırıne gırdı aglamaktannnn....ınanmıyorum bebısım gelıyoooo...Allahım a hamd olsun.neolur yanımda kalın yuregım yerınden cıkıcakkkkk..hepınızı opuyor ve dua edıyorum....

Tebrik ederim canım , Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin,
Dilerim sağlıklı ve kolay hamilelik geçirirsin

aaaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy canımm çok evdindim hayatım canlı canlı hamişliğini öğrendik sayılır.canım allah sağsalim hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin inşallah.allahım olmayan ve isteyen herkese nasip etsin bu duyguyuuuuuu :)

canlarım buarada adetıme 5 gun kala ogrendım ben,adetıne az kalan ve merak eden arkadaslarım hıc beklemesınler,kan kesın sonuc verıyor.Bugun aklımda hıc test yaptırmak yoktu,ama neolacaksa olsun dedım ve gıttım,beklemek gercekten cok zorlu bı donem.Tum dualarım sızınle canlarımm benımm...:Saruboceq:hepınız teyze oluyosunuz bugune bugun:sm_cool::sm_cool:

bugun bu mutlu haberın yanı sıra sızın dıleklerınız,destegınız benı gercektenn cok mutlu ettı arkadaslar....

X