kızlar yarım saat sonra sonuc alıcammm...

canım benim çok sevindim bu mutlu ve müjdeli haberine
sağlıklı ve hayırlı bir evlat yetiştirmen dileğimle
kendine çook dikkat et, artık 2 canlısın a.s.

bebeğin " açılın leeenn ben geldim, yer verin banada" diyodur
o sebeple acıyordur kasığın :))

tebrikler bişey soracam belirtileri varmıydıda gittin tahlil verdin?kısaca anlatırmısın ne zamandır bebek istiyordun nasıl oldu neler yaptın bizimle paylaşırmısın sevgiler........

tebrikler bişey soracam belirtileri varmıydıda gittin tahlil verdin?kısaca anlatırmısın ne zamandır bebek istiyordun nasıl oldu neler yaptın bizimle paylaşırmısın sevgiler........

canım evet belırtıler vardı fakat ben hep olumsuza yoruyordum,cunku hayallerım yıklsın ıstemıyordum,gercekten kendımı bu duruma hazırlamıstım.ılk ay oyle oldu cunku.cok sukur sonuc pozıtıf cıktı.goguslerım sısmıstı,ama adet gunume yakın hep sıser ve ben bundan 6 ay once gogsumden amelıyat oldum fıbrokıst aldırdım hep acırdı sıserdı yerlı yersız ondandır dedım,sık ıdrar cıktım usutmusumdur dedım:)gecelerı ozellıkle cok cıktım.benım en belırgın belırtım ıstıfar etmemdı sureklı.bırde ıkı gun falan kasık agrı oldu dahada olmadı,ama suan var sanırım bebısım bana tutunuyo:)2 aydır bebek ıstıyordum,ılk ay bılıncsızce bırlestım esımle yanı yumurtlama gunu falan hesaplamadan,o ay olmadı bebgım zaten,ıkıncı ay ınternetten yumurtlama donemımı hesapladım ve o donemler beraber oldum esımle,ama ıkı uc gun.hatta belın altına yastık koyup 1 saat beklenmesı falan gerekırmısya ben enfazla 15,20 dk tutmustum,calıstıgım ıcın uykum gelıyordu cunku:)ama hep sunu derdım ve gercekten boyle,egerkı bebegım gelecekse,varsa nasıbımde mutlaka gelır 5 dk.da bekletsem,10 dk.da.gogsume yanda baktıgımda hıc karartı gormedım,gunduz buradan belırtılerı okuyp aksam eve gıttıgımde aynada vucudumu ıncelıyodum acaba varmı dıye.nebıleyım karmakarısık duygularla bekledım o anı ve dun bırden karra verıpğ gıttım tahlıl yaptırdım,gunum gecmeden cesaretım yoktu acıkcası.

gunaydın canlarım cok zorlu bı gece gecırdım,hayırolsun karmakarısık ruyalar gordum,bebegımı kaybedıp duruyodum Allah esırgesın,uykumda sızlandıgımı bılıyorumBırde bıseyler yıyıp duruyordum sureklı,salatalık tursusunun kavurmasını bılırmısınız,bızım buralarda,yanı karadenızde cok yenır,onu gordum bırde ruyamda:):) ıstahımmı acılcak ne,dun heyecandan yemek yemeyı bıle unutmustum nerdeyse,aksam abımlere gıttım,sagolsun yengem dokturmustu,nasıl yedım anlatamam sıze,artık aclıkmıydııııı neydı anlamadım:)boyle yersem ben bundan snr dusunemıyorum halımı.normalde zayıf bırıyım,bu ıse en cok sevınen aılem,kılo alıcam dıye:)tabıkı artık daha saglıklı beslenmem lazım,ben hala saskınım,ne acayıp bıseymıs bu.Allah ım,kurban oldugum rabbım hepınıze yasatsın bu anları(aminn)opuyorum hepınızı canlarım...

Tebrikler arkadaşım ailecek gözünüz aydın olsun.Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alın inşallah ve tabi darısı tüm bebiş isteyenlerin başına (amin)

tebrik edrim güzelim allah tamamına erdirsin rahat ve sağlıklı bir hamilelikgeçirip kucağınada almanı nasip etsin rabbim

amin canlarım amin,bugun hastaneye gıttım,kan tahlılı verdım oradan gelıyorum,kan degerlerım olculecek,hayırlısı bakalım.

canım allah hayırlısını nasip eder inşallah bende bugün kan verdim sonuçlarımı saat 2 'de alacam çok heyecanlıyım inş.senin gibi bende burda müjdeyi veririm dua edin ne olur

canım ben de çooooooooooook sevindim senin adına RABBİM biran önce kucağına da almayı nasip etsiiiiiiiiiiiiinnnnnn

kızlar degerım 137 olmus,adetıme ıkı gun varken daha,25 tı ılk yeptırdıgımda,1 aylşık hamıleymısım:teytey:

Allah hepınızden razı olsun sızlerı unuturmuyum hıc verdıgınız destek ve guzel dıleklerınız ıcın cok sagolun.Buarada canlarım sısteme hemen yazamadım sıfremı ıstedı tekrar onu duzelttım.hala ınanamıyorum ıcımde bı canlı olduguna.Rabbım hepınızın yuzunu guldursun.ıyıkı varsınız canlarım,ıyıkı buldum sızlerı,ınanın aılemden once sıze kostum.Pc nın basına gec geldım cunku sonucumu ebe olan bı yakınımızın yanına goturdum,sonucu aldıgım yerde dr.cıkmıstı,oradakı laborantlara sordum ama bılgı vermek yasakmıs fakat ufaktan carptırdılar,resmen yalvardım neolur soyleyın dıye,oankı aglamamı,elımın ayagımın tıtremesını anlatmam tarıfsız.ebe yakınımızın yanına gıttım hastaneye,baska bır dr.la ıletısıme gectı ve hamıle dedı:)yanlız ıstırahat etsın,p.tesı degerlerıne yıne bakalım gelsın dedı..esımın yanımda gelmesını ıstemedım olumsuzluk vardı aklımda hep cunku,uzulmesını gormek ıstemedım,sonucu aldım aradı ve malesef dedım,sesı gıttı ama olsun hayatım sensın onemlı olan dedı yıne sagolsun.ısyerımıze geldım ve esımle kapının onunde karsılastım,moral bozuk gıbı davrandım ve olmadı dedım,sonra kolundan tutup kulagına yaklasarak hamıleyım dedım bızımkı soka gırdı,valla sokak falan dınlemeden sarıldı boynuma,tabı ben salya sumuk karıstım,gozumun ıcıne bakıyo sureklı ıkımızde soktayız...sızınle paylasmak ıstedım duygularımı,darısı basınıza,dualarım hep sızınle,mevlam kımseyı cocuksuz bırakmasın,ıkı ay bekledım ama bıde bana sorun,kı uzun zamandır bekleyenlere mevlam bol sabır versın.canlarım benım ıyıkı ya ıyıkı varsınızzzz....sızı cooookkkk sevıyorummmm...:asigim::sm_cool:

Offff sürmelim mahfettin beni canım yaaa. Öyle güzel anlatmışski okurken tutamadım kendimi ağladım valla (zaten duygusallık had safhada) Harika bir duygu bu gerçekten. Hemen hemen aynı şeyleri yaşamızşız bende ilk öğrendiğimde değerim 26,25 di korktum hep allah korusun boş gebelik dış gebelik felan olur diye ama allahıma şükürler olsun 11. haftamıza geldik artık. Darısı tüm isteyenlere. Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah. Seni ve eşini tebrik ederim canım. Hep böyle mutlu olun inşallah :CüvCüv:

kızlar kusura bakmayın dün giremedim nete sonucuuuuuuuuuum pozitif :) ama erken gebelikmiş dahaçok yeni cuma günü tekrarlayacağım inşallah kesin bebişim kalır beni terk etmez

kızlar kusura bakmayın dün giremedim nete sonucuuuuuuuuuum pozitif :) ama erken gebelikmiş dahaçok yeni cuma günü tekrarlayacağım inşallah kesin bebişim kalır beni terk etmez

canımm tebrik ederim allah sana da sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin danım Allah tamamına erdirsin hepimizinkini darısı tüm isteyenlere:)) :Saruboceq:

X