kızlar yarım saat sonra sonuc alıcammm...

ayy canım benim yerim ben seni. ne mutlu sana.Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasib etsin inşallah. darısıda annelik hasreti ile yanan bütün arkadaşlarımızın başına olsun inşallah Allahın izniyle.

kızlarrrrrrrrr hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.....ınanamıyoruuuuuuuuuummm,hala elım ayagım tıtrıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...Allah hepnıze bu duyguyu yasamayı nasıp etsın,p.tesı gunu degerlerım tekrar olculcek,cok sukur hamlıeyım.25.51 degerımmmm..okadar olumsuz gıtmıstımkı agzım burnum bırbırıne gırdı aglamaktannnn....ınanmıyorum bebısım gelıyoooo...Allahım a hamd olsun.neolur yanımda kalın yuregım yerınden cıkıcakkkkk..hepınızı opuyor ve dua edıyorum....
ay çok sevindim.kendi halim geldi aklıma.senin sayende o güzel günleri tekrar yad ettim.canım tebrikler tekrar.Allah analı babalı büyütür inşallah.Allah sağ salim kucağına almayı nasip eder inşallah.

allahım tamamına erdirsin sağ salim al bebişin kucağına..Allah seni ağlatıcaksa hep böyle sevinçten ağlatsın inşalah.

massallah cok tebrik ederim Allahim saglikli uzun omurler versin bebisine rabbim anali babli buyutsun
darisi tum isteyen bekleyenlerin basina insallah

:içelim: canımmmm tebrik ederim.çok tebrik ederimmmmmm allah analı babalı büyütsün inşşş. suan hareketlerine cok dikkat et hızlı hareket etme agır işler yapma.gıdana falanda cok dikkat et süt içmeye basla.allah tamamına erdirsin inşşşşş :CüvCüv:

Tebrik ederim.
Allah hayırlı sorunsuz sağlıklı bir Hamilelik ve doğum nasip etsin inşallah.
Şimdiden Allah bağışlasın :)

gunaydın canlarım cok zorlu bı gece gecırdım,hayırolsun karmakarısık ruyalar gordum,bebegımı kaybedıp duruyodum Allah esırgesın,uykumda sızlandıgımı bılıyorumBırde bıseyler yıyıp duruyordum sureklı,salatalık tursusunun kavurmasını bılırmısınız,bızım buralarda,yanı karadenızde cok yenır,onu gordum bırde ruyamda:):) ıstahımmı acılcak ne,dun heyecandan yemek yemeyı bıle unutmustum nerdeyse,aksam abımlere gıttım,sagolsun yengem dokturmustu,nasıl yedım anlatamam sıze,artık aclıkmıydııııı neydı anlamadım:)boyle yersem ben bundan snr dusunemıyorum halımı.normalde zayıf bırıyım,bu ıse en cok sevınen aılem,kılo alıcam dıye:)tabıkı artık daha saglıklı beslenmem lazım,ben hala saskınım,ne acayıp bıseymıs bu.Allah ım,kurban oldugum rabbım hepınıze yasatsın bu anları(aminn)opuyorum hepınızı canlarım...

X