Kızlar toplaşın!Enfeksiyon(İltihap) illetinden nasıl kurtuldum

Onu demek istememiştim, sarımsak yuttuktan hemen sonra herhangi bir şey yiyip içtiniz mi yoksa biraz beklediniz mi demek istedim. Ben o konuda tereddütte kaldım acaba üstüne bir şey yenmese mi daha iyi diye
Yarim saat hatta tam fayda için 1 saat yememek lazım

Gebe olma ihtimaliniz var mı? Ben de 1 haftafır sarımsak kullanıyorum ama pek söylediğiniz gibi bir durum yasamadım. İnşallah hepimize derman olur bu tedavi☺
Gebe olma ihtimaliniz var mı? Ben de 1 haftafır sarımsak kullanıyorum ama pek söylediğiniz gibi bir durum yasamadım. İnşallah hepimize derman olur bu tedavi☺
Merhaba faydası oldumu akıntı durumunuz nasıl bende başlamak istiyorumda

Bana da maydanoz çok iyi gelmişti 4 5 ay olmadı enfeksiyon amaa sonuç yeniden oldu ama bunu deneyeceğim inşallah biter ve gider

Canım bişey sorucam sana ilişkiye girmeden önce iğne batma gibi bişey yaşıyorum bu sendede oluyormuydu sarımsak iyi geldimi 3 gümdür senden gördüğüm için her sabah içiyorum ama bi değişiklik yol henüz

bende olmuyordu canım ama sende de enfeksiyon var 3 günde sonuç almak.icin çok erken hergün düzenli olarak içeceksin 3 gün yetmez. sonuç alana kadar devamm

Özellikle sabah aç karna mı yutmamız gerekiyor kızlar? Gece yatmadan önce yutsak fayda sağlamaz mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…