Vajinal enfeksiyon

İnşallah dediğiniz gibidir. Ciddi olarak ilerleyen bir ilişkim var, bu konulardan sıkıntı çıkmasını istemiyorum. Tekrar bütün cevaplarınız için teşekkür ederim

Çok geçmiş olsun canım. İdrar yolu enfeksiyonu olsa sana önerebilecegim şeyler vardı bitkisel ama. Fitil antibiyotik falan geçirmiyor. Direnci düşürmek ten baska bsy yapmıyor. Ben kesintisiz fitil antibiyotik iğne kullandım bana msn demedi. Ben bitkisel ilaçlarla rahatlıyorum baska türlü geçmiyor
Söylediğin belirtilerin hepsi idrar yolu enfeksiyonunu tabir ediyor. Araşyır istersen bitkisele yönel.
Enfeksiyon için bitkisel ne öneriyorsun

Enfeksiyon için bitkisel ne öneriyorsun
Ben hacamat yaptırmıstım. Dut kürü udi hindi yağı ballı propolis yağı kullandım o dönem. Gebe kaldım bıraktım hepsini. Şuan ara ara rahatsızlanınca kızılcık suyunu içiyorum.
Bunın yanında iç çamasırı sık sık değiştirmek soğuk suyla taharetlenmemek ılık olması lazom. Bir de boool bol su hele de su inanılmaz derecede rahatlatıyor geçiriyor

Ben hacamat yaptırmıstım. Dut kürü udi hindi yağı ballı propolis yağı kullandım o dönem. Gebe kaldım bıraktım hepsini. Şuan ara ara rahatsızlanınca kızılcık suyunu içiyorum.
Bunın yanında iç çamasırı sık sık değiştirmek soğuk suyla taharetlenmemek ılık olması lazom. Bir de boool bol su hele de su inanılmaz derecede rahatlatıyor geçiriyor
Teşekkür ederim

Çok geçmiş olsun canım. İdrar yolu enfeksiyonu olsa sana önerebilecegim şeyler vardı bitkisel ama. Fitil antibiyotik falan geçirmiyor. Direnci düşürmek ten baska bsy yapmıyor. Ben kesintisiz fitil antibiyotik iğne kullandım bana msn demedi. Ben bitkisel ilaçlarla rahatlıyorum baska türlü geçmiyor
Söylediğin belirtilerin hepsi idrar yolu enfeksiyonunu tabir ediyor. Araşyır istersen bitkisele yönel.

Merhaba

Ben 8 aydır evlendiğimden beri bu şikayetlerim var. Kokulu akıntı idrar enfeksiyonu felam gidiyordum temiz cıkıyordı fitil hap kullanıyordum tekrarlıyordu artık dayanılmaz olmuştu. En son gittigmde gardnerella cıktı bende de Bi antibiyotik krem ve 7 tane fitil verdi bunların yarısını kullandım koku kalmadı akıntı da çok çok azaldı şimdilik istersen isimlerini veriyim kullan bide çok sık iç çamışırı değiştiriyorm ben vajınal duş yapmıyorum sadece suyla yıkıyorm
İlaçlarınızı yazar mısınız. Ben de gardnerella oldum :KK43: borik asit tedavisi oluyordum o esnada öğrendim. Siz ne kullandınız ve şuan nasılsınız

Evet var evliyim. Cinselliği etkiliyor acı oluyor bazen. Ve bende özürdiliyerek diyorum cinsel ilişkide dışarı cıkıyor bazen bu akıntı yani eşimin penisinde görüyorum en iğrenci de bu benim için. Bitmek bilmiyor her ay var nerdeyse fitil atıyorum o biraz azaltıyor. Ne kokusu var ne bisey normal mi değil mi bende cozemedim.
Aynı durum ben de yaşıyorum. Beyaz akıntım oluyo koku kaşıntı falan yok. Kültürde yaptırdım üreme olmadı. Ama alt bölgem yanıyo ağrıyo kaşıntım falan yok bende bulamadım neyim olduğunu

Enfeksiyonunuz geçtimi acaba çok olmul yorumlayalı siz ben kurtulamıyorum
Hayır gecmedi. Yediklerine dikkat et bol su iç. Kültür testi yaptırdım bir sey cıkmadı. Sudan baska bir sey sürme. Pamuklu iç çamasırı kullan. Ben careyi bunlarda buldum biraz hafifliyor bunlara dikkat edince.

Hayır gecmedi. Yediklerine dikkat et bol su iç. Kültür testi yaptırdım bir sey cıkmadı. Sudan baska bir sey sürme. Pamuklu iç çamasırı kullan. Ben careyi bunlarda buldum biraz hafifliyor bunlara dikkat edince.
Enfeksiyon var olup kültür de neden bişey çıkmıyo onu anlamıyorum. Dikkat ediyorum dediğiniz şeylere ama ben iyileşmek istiyorum

Enfeksiyon var olup kültür de neden bişey çıkmıyo onu anlamıyorum. Dikkat ediyorum dediğiniz şeylere ama ben iyileşmek istiyorum
Bazı enfeksiyonlar kültürde cıkmıyor. Özel lablarda bakılıyor klamidya gibi mesela. Rahim ağzında yara gibi bir probleminiz var mı bazen o da yapabiliyor enfeksiyonu. Bazı kadınların salgıları fazla olabiliyor yani normal akıntıyı enfeksiyonla karıstırabiliyoruz. Sizin nasıl akıntınız koku falan var mı

Benim 6 sene önce riadan yara olmuştu yaktırdım. Ama enfeksiyonu geçiremedim. Doktor bana kültürde bişey çıkmayınca klamidya içinde tedavi uyguladı.Ben 12 senedir yaşıyorum cinsel yolla bulaşan rahatsızlığım olsa bi sıkıntı yaratır diye düşünüyorum. Bence normal floradaki bakterilerde kültürde çıkmıyo.

Aynı durum ben de yaşıyorum. Beyaz akıntım oluyo koku kaşıntı falan yok. Kültürde yaptırdım üreme olmadı. Ama alt bölgem yanıyo ağrıyo kaşıntım falan yok bende bulamadım neyim olduğunu

Benimde aynı sizin dediğiniz gibi, yanma var, koku yok. Kaşıntı yok. Uzun süredir akıntı da yok. Ama bu yanma geçmiyor. İdrar kültürümde bakteri cıktı tedavi oluyorum. Testlerim vs temiz. Ama anlayamadım bu nedir.

Benimde aynı sizin dediğiniz gibi, yanma var, koku yok. Kaşıntı yok. Uzun süredir akıntı da yok. Ama bu yanma geçmiyor. İdrar kültürümde bakteri cıktı tedavi oluyorum. Testlerim vs temiz. Ama anlayamadım bu nedir.
İdrarda hangi bakteri çıktı acaba muhtemelen antibiyotik kullanıyosun rahatlama oldumu peki ilacı kullanırken

Birde sık idrar durumun oluyomuydu brnde şuan o sıkıntıda var

X