Kızlar tepkim abartı mı?

Babamın sağlığı dışında benimle iletişim kurma yaptıklarını unutmadım sildim seni biz barışmadık bu durumdan başka anlamlar çıkarma dedi ablasına arayıp yanımda . Ama eve çıktığında da aynı şeyi söylemeliydi bana göre de işte beni çok iyi anlamışsınız herkes abarttın dedi ama bu kadına telefonda bunu söyleyip eve çıktığında babam hasta üzülmesin diye tepki vermiyorsan beni ezmiş olursun dedşm tamamen sizinle aynı düşünüyorum sen arabada bekle demeliydi buna kırgınım babası üzülmesin ama ben üzüleyim duyunca bşr de sakladı tabi benden

Her şey okey de hastane çıkışı hep birlikte olan insan inşaat eve baksa ne olacak. Eşiniz sürekli sizi savundugu için fazla simarikca bir tepki vermişsiniz.

Her şey okey de hastane çıkışı hep birlikte olan insan inşaat eve baksa ne olacak. Eşiniz sürekli sizi savundugu için fazla simarikca bir tepki vermişsiniz.
Ya aynısını dedim valla ,adam kemoterapiden çıkmış eve bakmaya gidiyorlar ,baba güçsüzlükten çıkamıyor yukarı arabada bekliyor anne çıkıp bakıyor çıkarken görümceye de gel diyor anne. Eşimde babasının yanında bir şey diyemiyor üzülmesin diye . Derdiniz ne kemodan çıkıp inşaata yani eşimin de bok yemesi var. Gayet bahane hazır babam kötü diyebilir valla şımarık değil haklıyım bunda

Valla hi değilsin. Kemoterapiden babasını getiren kocanıza çok yuklenmissiniz. İnşaat zaten ,bitmiş bir şey bile yok. Dayalı döşeli ev olsa neyse de.

Gerçekten biraz abartmışsınız inanın benim eşim de dahil öyle eşler var ki görümcem de böyle pislik biri ve eşim asla silemiyor sürekli hayatımızın bi noktasında var eşiniz arkanızda adamı kendinizden soğutmayın boşverin politik olun adam zaten sizde

Büyü ayağı falan varsa evini görmemesi iyi olurdu , başıma gelen bir olayı anlatayım, yeni taşındığımız binada bir komşumun evinin duvarlarından bir kiloya yakın birbirine bağlı halde muska çıktı , karı koca hep huzursuz kavga ederlermiş evlendiklerinden beri , kadın gardiyandı , işten eve , evden işe giden kendi halinde bir çiftti, bu olayı hiç unutmam , artık kim bunlara bu şekilde bir kötülüğü yaptı, neden yaptı bilmiyorum, bana resimlerini atmıştı bak evimden ne çıktı diye , şok olmuştum, böyle insanlar bence çok tehlikeli ve zaten iftiralarından da belli bu , dikkatli olun derim ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…