kizlar sonunda oldu artik anne adayiyim :))hamileyiiiiiimm

acelecim inan bende bebegimin kalp atislarini duymak icin cok heyecanlaniyorum!!!!!!

az kaldı annesi nazlı bunlar inşallahcanım sorunsuz bir gebelik geçirirsin allahım herkeze kısmet etsin bol bol dinlen annesi artık oda seni hissediyor unutma:emir_bebek:

Bebek takvimin ne güzel olmuş Mehaycım bizde bir gün yaparmıyız dersin.Bana şimdilik uzak görünüyor :KK43:

canim benim yaaa nasil soz o oyle yapacaksin elbette az kaldi bence sende yapacaksin ...sadece biraz sabir canim!!!ayrica boyle konusup beni uzme cok uzuluyorum boyle dusununce sena.s.

tebrikler mehay allah sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah darısı bizlerin başına.

corumlu cadi simdi seninle ayni ayda olacakti bebislerimiz cizelgene bakinca duygulandim :KK43:((

bu basligi buraya yeniden koymam beni mutlu etti nedense moralim bir nebze olsun duzeliyor gordukce.....

canım çok gecmıs olsun ıhsallah en kısa zamanda melegın gelır hayırlı ve saglıklı bır sekılde

canim insallah en kisa zamanda guzelim lutfen uzme kendini bak seni bole gordukce bende uzuluyorum
insallah en kisa zamanda rabbim bu guzel uc ayin hormetine en kisa zamanda saglikli ve hayirli bir evlat nasip eder insallah
tedavi mi goruyorsun canim kac senedir olmuyor ?

canim insallah en kisa zamanda guzelim lutfen uzme kendini bak seni bole gordukce bende uzuluyorum
insallah en kisa zamanda rabbim bu guzel uc ayin hormetine en kisa zamanda saglikli ve hayirli bir evlat nasip eder insallah

insallah ucaylarda ozellikle ramazanda hergun dua edicem insallah kabul olur canim...
canim 5 senedir olmuyor senağlama tup bebek yapilacak eylulde yine ertelenmezse tabi senağlama

canim oglun nasil bu arada sabirsizlikla kardesini bekliyordur umarim....gamyoncuiremsu icin şutarafagitti

canım mehaycım başlığı görünce tüylerim diken diken oldu yine hamiş dedim ama eski başlıkmış olsun bak bu konu gündeme geldi demekki yeni hamişlik yolda olcak mehaycım olacak bir kere oldu bir daha olacak sen dua et rabbim elbet duyuyor hepimize kısmet edecek inşallah

X