kizlar sonunda oldu artik anne adayiyim :))hamileyiiiiiimm

aaaaaaaaaaaaa.canım benim ya çok sevindim senin adına.ayyy allahım ne güzel yaa.herkez teker teker hamiş oluyo.canım arkadaşım rabbim hayırlısıyla ve sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah.bizler içinde dua et.kendine dikkat et meleğimize de iyi bak.allaha emanet ol.

canım benim sen bunu hak edeli çok zaman olmuştu nihayet yüzün güldü bitanem.... allahım kucağına almayı da nasip etsin...
inan bu haber var ya o kadar iyi geldi ki... darısı benim ve tüm isteyenlerin başına inşallah

Tüm hemcinslerim bu duyguyu yaşamayı sonuna kadar hakediyor..
Bu haberlere o kadar çok seviniyorum ki anlatamam..
Lütfen rica ediyorum,tüm hamiş bayanlar(ben de dahil),bebiş isteyen tüm kardeşlerimize dularımızı göndermeyi unutmayalım:)
Dedim ben size dedim..
Ramazan ayından bu yana pek çok müjdeli haberler aldık:) Allah arkasını kesmesin,tüm kardeşlerimin yüzünü güldürsün..
Arkadaşım sağ salim kucağına da alırsın inş..

çok sevindim hayırlı olsun inşallah biz bekleyenlerinde en kısa zamanda yüzü güler

canım çok sewindim hayırlısı olsun allah sağlıkla tamamına erdirsin inşallah..bizim içinde dua etmeyi unutma canım..kendine ve bebişine ii bak

hayırlısı olsun canım.allah sağlıklı hayırlı bi evlat versin inşallah.allah olmayanları da en kısa zamanda hayırlısıyla evlat sahibi yapsın inşallah.

Ben bu habere oyle bir alkis tutarimki dunya alemde maasallah derrrrrr:dance::dance::dance:cok sevindim mehay,allah kucagina alip sevmeyide nasip etsin:hooray::hooray::hooray:

ay duydugum dogrumu cok sevindim ya canim benim insallah sorunsuz bir hamilelik gecirirsin alah anali babali büyütsün darisi bizlerin basina

mehaycım normal yollarlamı oldu yoksa aşılama yada tüp bebekmi?????
bu arada gebelik bölümünde tebriklerimi yazmıştım ama tekrar kutluyorum seni ve eşini....

tebrik ederim canım demekki vakti saati gelince oluyormuş rabbim hayırlısıyla kucağınada almayı nasip esin hadi bakalım darısı hayırlısıyla bizlerin başına

tebrikler canım... Allah tamamına erdirsin...
tedaviylemi hamile kaldın? nasıl oldu? kısaca anlatırsan benim gibi çok kişi bilgi sahibi olur...şimdiden teşekkürler...

Mehay canım benim tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inş.
teyze oluyoz he :teytey::teytey::teytey:

Şeniz Şeniz Şeniz

çok sevindim mehay Allah tamamına erdirsin inşallah seni ve eşini kutluyorum
Allah analı babalı büyütsün canım:nazar: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Nasıl mutluyum bilemezsin war ya.Çok sevindim adınıza Mehaycım. Bende bugün Morgülün sonuç açıklanıyo die hatırlamışım nedense :)Karıştırmışım iyice :p
Bizede dua et Benim 22 sinde Morgülün 23 ünde Karamionun 26 sında belli olcak.Diğerlerini unuttum daha çok var dı yaa.. Sen hepimize dua et canım.
Allah analı babalı büyütsün, hayırlı sağlıklı bir evlat versin inşallah.
Kızlar sıra bize de gelioooooo inşallah....

allahima binlerce sukur sonunda hamileyim kizlar 4 sene sonra oldu bu sabah testin sonucunu almaya giderken umutsuzdum zarfi acarkende...acinca degerimi 31 olarak gorunce geri donup sordum emin olmak icin sonucpozitif aglaya aglaya geldim eve!! allahim isteyen herkese versin!!!!!!!:emir_bebek::emir_bebek:

canım benim anne olmak dünyadaki en güsel duygu olmalıa.s.
hayırlı olsun cnm. tebrik ederim:nazar:

cok guzel cok sevındımallah tamamına erdırsın bızede dua et hamıslerın duası tutar kendıne ıyı bak

allahima binlerce sukur sonunda hamileyim kizlar 4 sene sonra oldu bu sabah testin sonucunu almaya giderken umutsuzdum zarfi acarkende...acinca degerimi 31 olarak gorunce geri donup sordum emin olmak icin sonucpozitif aglaya aglaya geldim eve!! allahim isteyen herkese versin!!!!!!!:emir_bebek::emir_bebek:

hadi bakalım hayırlısı olsun çok sevindim Allah tamamına erdirsin, sağ salim kucağına da almayı nasip etsin. :teytey:
benim de 3. aşılama bugün yapıldı, Allah bana ve isteyen herkese de nasip eder inşallah. :1hug:

X