kizlar sonunda oldu artik anne adayiyim :))hamileyiiiiiimm

benim adetim 1 gun gecti sadece!!(bu arada moralim bozuldu biraz acaba bisey olurmu ben dusuk olmasin diye ilac kullaniyorum)

SLM MEHAY CIM UMARIM SENİN HAMİLELİĞİN GEÇ DÖLLENMEDEN DOLAYI TEST SONUCU AZ ÇIKMIŞTIR.BENİM DÜŞÜKLE SONUÇLANDI AMA ALLAH SENİN BEBİŞİNE HAYAT VERSİN İNŞALLAH SEN KAFANA HİÇ BİŞEY TAKMA YİNEDE DUA ET SAKİN OLMAYA ÇALIŞ KENDİNİ DE YORMA HADİ ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN.HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUZ.:nazar::nazar:

canım tebrikler allah sağsalim doğumunu da nasip eder inşallah çok mutlu oldum inşallah bizlere de bir gün nasip olur hamile hbrimizi vermek.

allah tamamına erdirsin! :sm_cool: anneli, babalı, ömürlü, sağlıklı ve hayırlı olur inşallah... amin! allah olmayanlara da nasip etsin bu özel duyguyu... kutluyorum canım, bebişine ve sana sağlıklı ve mutlu günler dilerim :) a.s.

mehayım canımm çokk sevindim yaaaa...Allahım tamamına erdirsin...mücadelenin en güzel hediyesini aldın sonunda inşallah bizlerede nasip eden rabbim....öpüyorum seni...bizlerden de dualarını eksik etme...

mehay'cım walla çok sevindim...Rabbim sağlıklı,hayırlı bir evlat nasip etsin,sağlıkla kucağına al canım...darısı başımıza...lütfen bize de dua et...2.aşılamamı oldum ben de...o kadar nötrüm ki anlatamam...

mehayım canımm çokk sevindim yaaaa...Allahım tamamına erdirsin...mücadelenin en güzel hediyesini aldın sonunda inşallah bizlerede nasip eden rabbim....öpüyorum seni...bizlerden de dualarını eksik etme...

saolasin canim benim sizler icin duaciyim insallah allahim tum isteyenlere verir sizlerinde kucaginizi doldursun insallah!!!

mehay'cım walla çok sevindim...Rabbim sağlıklı,hayırlı bir evlat nasip etsin,sağlıkla kucağına al canım...darısı başımıza...lütfen bize de dua et...2.aşılamamı oldum ben de...o kadar nötrüm ki anlatamam...

canim sakin umudunu kaybetme bende asilamayla olacagina inanmiyordum bu 3. asilamamdi cunku ama oldu bak..ben tam umudumu kaybetmisken tup bebege hazirlanirken kavustum bebegime allah sanada versin bu ay canim..kendini motive et kan testinde pozitif ciktigini falan dusun ve bol bol dua et allah ona acilan elleri bos cevirmiyor canim....sevgiler!!

canım naptın nasıl gıdıyo hamılelık bı sorun yoktur umarım rabbım elı ayagı duzgun saglıgı yerınde hayırlı bır evlat nasıp etsın saglıcakla kucagınada al inş

canım naptın nasıl gıdıyo hamılelık bı sorun yoktur umarım rabbım elı ayagı duzgun saglıgı yerınde hayırlı bır evlat nasıp etsın saglıcakla kucagınada al inş

bir sorun yok canim simdilik iyi gidiyor sadece surekli uyuyorum :)) beni dusundugun icin tesekkurler!!!

bir sorun yok canim simdilik iyi gidiyor sadece surekli uyuyorum :)) beni dusundugun icin tesekkurler!!!
cnm tanıdın sanırım ben melka inş hersey gonlunce olur annelık sana cok yakısacaktır emınım allah saglıcakla kucagına almayıda nasıp etsın inş:nazar::emir_bebek:

kizlar sukurler olsunki kan degerim yukseldi 614 olmus 2 hafta sonra ekografi icin randevu verdiler gorucem kismetse bebgimi...cok mutluyummmm:sm_cool::teytey:

tatlım hayırlı olsun allahım sağ salim kucağına almayıda nasip etsin inşallah eeeeeeeeeeeeeeee anne hanım artık biraz daha dikkatli olacaksın :1hug:inan ilk kalp atışını duyarsın yakında allahım herkeze nasip etsin:teytey:

gercekten beklemek ve hayal etmek ve bunlari yaparken gecen surec cok yipratici allah yardimciniz olsun arkadaslar!!!!!

acelecim inan bende bebegimin kalp atislarini duymak icin cok heyecanlaniyorum!!!!!!

X