kizlar sonunda oldu artik anne adayiyim :))hamileyiiiiiimm

canım mehaycım başlığı görünce tüylerim diken diken oldu yine hamiş dedim ama eski başlıkmış olsun bak bu konu gündeme geldi demekki yeni hamişlik yolda olcak mehaycım olacak bir kere oldu bir daha olacak sen dua et rabbim elbet duyuyor hepimize kısmet edecek inşallah

moralim cok bozuktu moral olsun diye gundeme getirdim bu basligi...ise yaradi bir nebze olsun....mutlu oluyorum basligi gordukce kendimi yeniden hamile gibi hissettiriyor...
sen ne alemdesin canim????

mehaycimmm canim ya bende diyorum bu arkadasi taniyordum ama nerden

ah bebegim ya bebegini kaybettigini hatirladim hatirlamaz olaydim.zor gunlerinide unutmadim.umarim kendini toparlamissindir.dogumumda bile dua ettim sizler icin.allahim tez zamanda bu basligin aynisindan acmayi nasip etsin bitanem.a.s.

mehaycimmm canim ya bende diyorum bu arkadasi taniyordum ama nerden

ah bebegim ya bebegini kaybettigini hatirladim hatirlamaz olaydim.zor gunlerinide unutmadim.umarim kendini toparlamissindir.dogumumda bile dua ettim sizler icin.allahim tez zamanda bu basligin aynisindan acmayi nasip etsin bitanem.a.s.

canim arkadasim aminnnnnnnnŞeniz

canım ya bende hamiş sandım tüp bebeğe başlamıştın heh tutmuş dedim tebrik edim demiştim neyse sana moral oluyorsa eğer inş en kısa zamanda yine hamiş kalırsın canım benimde geçen yıl 20 haftalık bebeğim karnımda öldü şimdi yeni umutlara yelken açtım sende umut et sakın vazgeçme canım

canım ya bende hamiş sandım tüp bebeğe başlamıştın heh tutmuş dedim tebrik edim demiştim neyse sana moral oluyorsa eğer inş en kısa zamanda yine hamiş kalırsın canım benimde geçen yıl 20 haftalık bebeğim karnımda öldü şimdi yeni umutlara yelken açtım sende umut et sakın vazgeçme canım

canim benim saolasin..umut etmekten hic vazgecmedim zaten olana kadarda edecegim....Şeniz

valla mehay görünce mehay süpriz yaptı bak hamile kalmış dedim , eski başlığın olunca rabbim inşallah bir yeni başlık atarda hamileleiğini duyurur dedim.
tedavin ne zaman mehay bu arada dinlenmedesin herhalde herşey güzel olacak önümüzdeki günler sana büyük mutluluklar getirecek.

allahima binlerce sukur sonunda hamileyim kizlar 4 sene sonra oldu bu sabah testin sonucunu almaya giderken umutsuzdum zarfi acarkende...acinca degerimi 31 olarak gorunce geri donup sordum emin olmak icin sonucpozitif aglaya aglaya geldim eve!! allahim isteyen herkese versin!!!!!!!:emir_bebek::emir_bebek:

Negüzel bi mutluluktur kim bilir.. canım çok tebrik ederim allah tamamına erdirsin:nazar: TEBRİKLER!!:1hug:

valla mehay görünce mehay süpriz yaptı bak hamile kalmış dedim , eski başlığın olunca rabbim inşallah bir yeni başlık atarda hamileleiğini duyurur dedim.
tedavin ne zaman mehay bu arada dinlenmedesin herhalde herşey güzel olacak önümüzdeki günler sana büyük mutluluklar getirecek.

saolasin canimcigim ne dinlenmesi canim tedavim ertelendi malesef...senağlama5 sene oldu daha ne dinleneyim..dinlenecegim kadar dinlenmisim zaten oyle degilmi???:roflol: sen ne yaptin canim????

ben genelde evdeyim çok sıcak ve nem var .çok bunaldım üstelik iştahsızlık ve bööö durumu var.
pazartesi randevum var bakalım ne ile karşılaşacağım.biraz heyacanlı ve endişeliyim.kilo verdim malesef elimde değil başımı kaldıramıyorum yastıktan arada bir yemek için dışarı çıkmıştık.vucüdum kontrolumun dışında baş ağrıları var ama yatmaktan.kısacası biraz sıkıntılı bir dönem geçiriyorum herhalde 12 haftada biter.Şimdi 8 hafta + 4 günlük görünüyor .kesenin biri yalnız diğerlerinden 4 günlük önde görünüyordu ama sonuçta taaa başından bu yana bildiğimiz için tam 8+4 oluyor.
3 denemede 5 yıllık bir süreç sonrası yaşadım bunu mehay arada bir kayıpım olmuştu ama bunada şükür rabbim çaresiz dertler vermesin kimselere.

ben genelde evdeyim çok sıcak ve nem var .çok bunaldım üstelik iştahsızlık ve bööö durumu var.
pazartesi randevum var bakalım ne ile karşılaşacağım.biraz heyacanlı ve endişeliyim.kilo verdim malesef elimde değil başımı kaldıramıyorum yastıktan arada bir yemek için dışarı çıkmıştık.vucüdum kontrolumun dışında baş ağrıları var ama yatmaktan.kısacası biraz sıkıntılı bir dönem geçiriyorum herhalde 12 haftada biter.Şimdi 8 hafta + 4 günlük görünüyor .kesenin biri yalnız diğerlerinden 4 günlük önde görünüyordu ama sonuçta taaa başından bu yana bildiğimiz için tam 8+4 oluyor.
3 denemede 5 yıllık bir süreç sonrası yaşadım bunu mehay arada bir kayıpım olmuştu ama bunada şükür rabbim çaresiz dertler vermesin kimselere.

insallah canim insallah..bunlari saglikla kucagina alirsin insallah...kac kiloydun hamile kaldiginda kac kilo verdin...valla bnde sicaktan bisey yemek istemiyorum....

Kız Allah seni üçüz anası yapsın emi.Ben de gebe sandım kendiliğinden seniiiiiii.:eek:klava:
Boşuna sevinmişim...:çok üzgünüm:

insallah canim insallah..bunlari saglikla kucagina alirsin insallah...kac kiloydun hamile kaldiginda kac kilo verdin...valla bnde sicaktan bisey yemek istemiyorum....

69 kilo idim hatta dr kilon fazla bak demişti boyum 169 fakat ince kemikli olduğum için fazla belli etmiyorum .şimdi en son 65,4 gördüm kendimi eşim biraz panikte bakalım yarın ne diyecek drum.

Hamile sandım seni canımya nasıl sevindim bir an ..............İnşallah bu sevincimiz boşa gitmeycek en kısa zamanda güzel haberlerini alıcaz naptın tedavin ne alemde??

X