Kızlar sizce arkadaşıma mesaj atmalı mıyım ? Siz olsanız ne yapardınız?

Seda545

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2024
34
-1
24
Kızlar merhaba yardımınıza ihtiyacım var benim bir yakın arkadaşım vardı yaklaşık 2 senedir konuşmuyoruz çok saçma konular yüzünden yaklaşık 1.5 sene önce evlendim oda 1 sene önce evlendi aynı sülaleye gelin geldik fakat bu zamana kadar hiç yüz yüze gelmedik görüşmedik şuan bir bebeği oldu 1 aylık onu özledim açıkçası sizce ona mesaj atmalı mıyım bebek konusundan yola çıkarak açıkçası biraz çekiniyorum çünkü dobra bi kız kendisi ne söyleyeceği belli olmaz terslenirim diye siz olsaydınız ne yapardınız

Bebek için bir hediye alıp öyle ara, eşinle beraber gidip ailecek görüşün.

Ama eğer aranız gerçekten çok tatsız konulardan bozulduysa bence iletişime geçme.

Aranızın neden bozulduğuna bağlı bence bu durum. Yerinizde olsam bebeğin doğumundan sonra bir ay bile beklemezdim hediyemi alıp işin içine girişip yardım etmek için.

Aranızın neden bozulduğuna bağlı bence bu durum. Yerinizde olsam bebeğin doğumundan sonra bir ay bile beklemezdim hediyemi alıp işin içine girişip yardım etmek için.
Ya o benim biz evlenmeden önce eşimi kötülemişti bana kuzeni olduğu için bu yüzden bozulmuştu aramız biraz da eşim istememişti ama şuan oda bişey demiyor artık evlendik görüşmek istersen görüş diyor

O benim önceden eşimi kötülüyordu ailesini falan kuzeni olduğu için eşimin her şeyini biliyordu bu yüzden çoğunlukla bende eşime sorunca böyle böyle diye konuşmamı istemedi ve aramız açıldı ama şuan eşim de bir şey demiyor artık evlendik konuşmak görüşmek istersen görüş diyor

Bana haksız yere arkadaşınızı silmişsiniz gibi geldi nedense. Kötülüğünüzü isteyen niyeti bozuk biriyse bilemem ama eşiniz konusunda sizi uyarmak istediyse ve eşiniz de üste çıkmak için böyle yaptıysa haklıyken haksız konuma düşmüş.

O zamanlar söylediklerinde haklı mıydı haksız mıydı şimdi görüyorsunuzdur.

Gerçekten haklı olduğuna inanıyorsa şu an lohusalığın da etkisiyle haklı olarak sizi güzel tersleyebilir.

Kötü durumlarını bilip söylemese mi iyiydi yani? Ben olsam teşekkür ederdim bilip söylemese kızardım.
Ben olsam o arkads yerinde sizinle görüşmezdm mesela

Siz bilirsiniz dogrusunu, camur atmak baska cikip dogruyu soylemek baska. Esimin her seyini biliyordu diyorsunuz, ee camur atmamis ki kadin dogruyu soylemis. Pislikleri ortaya cikinca da esin bozulmus. Haksiz yere silmissiniz bu insani, ben kendisinin bir yanlisini gormuyorum. Dogru soyleyeni 9 koyden kovuyorlar gercekten.

Aranızda onur kırıcı diyaloglar geçmediyse ve sizin için çok değerli biriyse bebeği bahane ederek iletişim kurun, ayrıca aynı sülaleye gelin gitmişsiniz, illa ki karşılaşacaksınız, üç günlük dünyada küslüğe gerek yok

Hayır aksine eşim çok iyidir sadece ailesi biraz sıkıntılı ki beni de ezdirmiyor onlara ben biraz pasif kalıyorum sessiz kötü bir şey deseler bile susuyordum

Hiç geçmedi aksine ben kavgacı bi insan değilimdir hani laf sokmak olsun falan asla yapmam ama onun bu huyları vardır o yüzden biraz çekiniyorum açıkçası

Hayır öyle değil yani eşimin eskiden yaptıklarını söyledi bekarken olanları eşim şuan çok iyi yani bana karşı hiçbir şeyi olmadı ama ailesi için haklıydı zaten eşim de ailesiyle konuşmuyor bana kötü davrandıkları evimize domuz yağı sürdükleri için

Kötü durumlarını bilip söylemese mi iyiydi yani? Ben olsam teşekkür ederdim bilip söylemese kızardım.
Ben olsam o arkads yerinde sizinle görüşmezdm mesela
Ama bekarken erkekler yapmaz mı böyle hatalar yani eski sevgilisiyle birlikte olmuş falan bunu da kuzenim biliyormuş durum buydu açıkçası

Hiç geçmedi aksine ben kavgacı bi insan değilimdir hani laf sokmak olsun falan asla yapmam ama onun bu huyları vardır o yüzden biraz çekiniyorum açıkçası
Anladım, siz naifsiniz, arkadaşınız daha dobra. Siz iç sesinize kulak verin, ararsanız ve terslerse sonunda ölüm yok ya, elimden geleni yaptım dersiniz ya da belki o da sizden bebeği ile ilgili bir hayırlı olsun mesajı, vs. bekliyordur aramanız onu mutlu edecektir, denemeden bilemeyiz

Ama bekarken erkekler yapmaz mı böyle hatalar yani eski sevgilisiyle birlikte olmuş falan bunu da kuzenim biliyormuş durum buydu açıkçası
Eşiniz hakkında tekrar bir şey söylese yine aranız bozulmaz mı? Benim de çok yakın bir arkadaşım vardı aramız bazı sebeplerden ötürü bozuldu, tekrar iletişim kurduğumuzda da eskisi gibi olamadık. İpler bir kez kopunca genelde eski samimiyetin olması zor olabiliyor.

İftira atmayıp olanı söyleyip sizi uyarmışsa bence bir sıkıntı yok.
Gerisini siz değerlendirmişsiniz sonuçta.
İçinizden geliyorsa adım atın tabi ki, en fazla görüşmek istemez , istemezse de görüşmezsiniz olur biter.

Haklısınız siz yerimde olsanız yine de yazar mıydınız

Evet buda var tabi o zamanlar sevgilimdi bir kaç kez sustum sineye çektim ama şuan eşim olduğu için daha çok zoruma gidebilir

Evet buda var tabi o zamanlar sevgilimdi bir kaç kez sustum sineye çektim ama şuan eşim olduğu için daha çok zoruma gidebilir
Ben olsam tekrardan iletişime geçmezdim. Yine bir laf etse bu sefer olaylar daha da büyür hem eşinizin kuzeniymiş olaya eşler de müdahil olur. Şehir vs değiştirdiyseniz yalnızlıktan dolayı iletişim kurmak istiyor olabilirsiniz onun yerine farklı ortamlara girip yeni arkadaşlıklar edinmenizi tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…