Anket Kızlar küfür konusunda erkekleri geçtimi ?

Kızlar küfür konusunda erkekleri geçtilermi?

• Evet

OY: 12 38,7%
  • Hayır

OY: 0 0,0%
  • Ne geçmesi fark attılar farkkk

OY: 9 29,0%
  • Erkekler kadar olamazlar..

OY: 10 32,3%

• Ankete Katılan
    31
televizyonlar ahlak sınırını aştıkça biz şaşırmaya devam edicez bayanlar,
biz hayata dair her şeyi anne ve babamızın iki dudak arasından öğrenmedikmi,
şimdiki nesil internet ve televizyondan öğreniyor,yani karşılaştığımız her şey aslında artık normal,ne yazıkki

Yalnız benim anlayamadığım birşey var , biz hiç mi büyürken küfürlü konuşmalara şahit olmadık ? Neden biz örnek almadık küfürlü konuşanları ?Dilimiz mi dönmüyor acaba:)) Neden güzel konuşan insanları örnek almazlar da, küfürlü konuşanları örnek alır bazıları?
Örneğe değil örnek alana da bakmak lazım :))

kesinlikle haklısın.bizde koku vardı, babamın bir bakışı dayaktan beter gelirdi,sıkıysa iyi yetişme,şimdi öylemi,okadar pişkin yetişiyorlarki,neyse boş ver ,
bizim cocuklarımız nasıl büyücek bu ortamda şimdiden onu düşünelim bence.yandıkki ne yandık

evet çoktan geçtiler belkide fark bile atmışlardır..
hiç kufur bilmeyen kızlar bana okadar güzel geliyorki ağzından kötü söz duymadıklarım :1rolleyes:
ama soyları tukenmek uzere marifetmiş gibi kufur dolu kızların ağzı çok çırkın duruyor cokkk :1no2:

erkekler halt etmis gercekten kizlar iyce erkekleri gecti bu kufur olayinda duymadigimiz seyler cikiyor agizlarindan

bence de geçtiler sanki küfür bir marifetmiş gibi söylüyorlar
hiç utanmıyorlar hatta hoşlarına gidiyor kızlara hiç yakışmıyor bence
erkekleri geçtiler küfürden nefret ediyorum hatta kardeşim söylüyo diye çok kızıyorum

bence erkeklere bıle yakısmıyor kufur
benım esım salak manyak gıbı argo kelımelerden bıle nefret edıyo bende abartma dıyorum ama adam hoşlanmıyo ıstebenneyaptımki

Küfrün bayanı erkeği olmuyor,ahlak ve yetiştirilme tarzında bağlı aslında.
Küfür ve ağır argo kelimeler erkeklere bile yakışmıyorken bayanları düşünemiyorum..
Ama sanırım erkekleri geçemez bayanlar..Genel itibari ile..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…